Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Ewa 07:18, 08 gru 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Gardenarium napisał(a)
Na zdrowie, leczę chrypę





Tą samą metodę wybrałam i ja wczoraj na przeziębienie, dziś mnie trochę głowa boli , ale ogólnie dużo lepiej hahaha,
Gardło płuczę wodą utlenioną , ale na początku objawów

Najbardziej przy urządzaniu domu podobało mi się zamawianie sprzętu i projektowanie mebli do kuchni.
To chyba największa radość Ja zamawiałam w maluteńkim sklepie sprzęt , sympatyczny właściciel sprowadził mi wszystko co chciałam i przywiózł do domu.
Pozdrawiam weekendowo
U mnie wczoraj ok 20 godziny było -13 stopni Brrr
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Lena 08:13, 08 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Danusiu zdrówka życzę - aczkolwiek widzę że Mąż zadbał o leki
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
bea_ta 08:59, 08 gru 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Zaległości nadrobiłam i chwalę,chwalę...a czerwień uwielbiam o tej porze roku.
Mnie się bardzo podoba...i zdrówka życzę...
____________________
Taki sobie ogród
Enya73 10:36, 08 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Gardenarium napisał(a)
A Wy też porażone? Wszystko kupujecie i tylko chodzicie po stronkach i wyszukujecie?


Jeśli chodzi o mnie, to ja większość rzeczy do domu kupiłam w necie Od AGD po różne "durnostojki", jak to mawia mój M A wynika to z faktu, że moje ulubione sklepy z różnymi artykułami do kuchni czy do wystroju wnętrz są w W-wie. Gdybym miała po nie specjalnie jeździć, to by się to kompletnie nie opłacało. Zamawiam więc przez internet i mam w ciągu 2-3 dni. Szybko i bezpiecznie. Jak na razie nie było żadnego przykrego incydentu.
Bardzo fajny sklepik ma Twoja sąsiadka Kasia Wypatrzyłam fajne ramki na zdjęcia

Pozdrawiam i zdrowia życzę
Miłego dnia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
kraania 11:02, 08 gru 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Danusiu zdrówka Ci życzę. Nie ma to jak tradyyjne leki . Też podobnym się wczoraj raczyłam, bo u mnie wszyscy chorzy tylko ja się jakoś trzymam. Więc ja tak ten lek brałam profilaktycznie .
Co do zakupów w internecie to ja kupuję praktycznie wszystko. Cały sprzęt AGD do kuchni, różne dodatki, nawet meble do salonu . Kupowałam też rośliny jak nie mogłam znaleźć w pobliskich szkółkach tego co szukałam. Ale tak kupione rośliny zwykle są małe i dość drogo wychodzą z uwagi na koszt przesyłki.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Mala_Mi 11:19, 08 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj... ale miałam zaległości.... siedzę najczęściej cichutko, ale dziś zabiorę głos.
Widzę, ze trzyma choróbsko... mam nadzieję, że się szybko wyleczysz... taka nalewka musi pomóc..
Też prawie wszytko co elektroniczne (i nie tylko) kupowałam do domu przez internet.. dużo taniej... dużo wygodniej..... i nigdy się nie nacięłam..
Wyjątek nacięcia się na internetowych zakupach stanowiły wrzosy które kupiłam.... i to jedyny wyjątek który wolę kupować osobiście... z pomacaniem i obejrzeniem.. drugi wyjątek to buty i ubrania...

Wywiad też obejrzałam.... i wreszcie znalazłam określenie co mi się podoba w ogrodzie i jaki chce mieć, to UNOWOCZEŚNIONY OGRÓD WIEJSKI ... i to najbardziej chciałam Ci napisać
Zdrowiej, kuruj się.... dobrze, że do pisania można mieć chrypkę.. to możemy porozmawiać pisząc

A i u mnie też wszyscy lądują w kuchni, a nigdy w pokoju... a że u mnie zawsze artystyczny nieład to aż się żałuję, że mam kuchnie otwartą na resztę mieszkania, a z drugiej strony.... dzięki temu nie czuję się wykluczona Stół pomiędzy pokojem a kuchnia był tymczasowy.... zostanie się na amen.. to centralne miejsce domu do wszystkiego...



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 11:29, 08 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Doczytałam wszystko...ale tempo z tą kuchnią, wylewka schnie, sprzęt zamówiony...w jakim kolorze?.....ba nawet mini kącik w planie!
bardzo ciekawa jestem efektu finalnego, ale znając twój gust i styl, wiem, ze będzie super

zdrówka życzę, leczyć się trzeba, bo z chrypki szybko może być co innego..ale słyszę, że już zadziałałaś

u mnie i śnieżnie i mroźno, pięknie, ale i tak zima nie należy do moich ulubieńców
udanego weekendu, bo dzieje się
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 11:29, 08 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak to miło z Wami pogadać nic nie mówiąc. Jest duuużo lepiej, kaszel minie po Flegaminie hehe chyba to prawda. Ale w domu siedzę i pilnuję mojej powstającej kuchni a i zerkam przez okno z gabinetu, widzę wszak ulicę bo mam wokół drzwi dookoła okna, to wielka zaleta, Dopiero co przemknął się obcy kot i Kropa go pogoniła ot co.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:33, 08 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
irena_milek napisał(a)
Doczytałam wszystko...ale tempo z tą kuchnią, wylewka schnie, sprzęt zamówiony...w jakim kolorze?.....ba nawet mini kącik w planie!
bardzo ciekawa jestem efektu finalnego, ale znając twój gust i styl, wiem, ze będzie super



Irenko, ja improwizuję.. a co wyjdzie to nie wiem wcale. Mam nadzieję, że dobrze, Zmywarka będzie zabudowana, kuchnia nie, a lodówka? nie wiem, jeszcze nie mam Stara tylko stoi, ale na pewno zmienię no i na efekt będę czekać chyba do wiosny, wszak trzeba wyszukać detale.

Nie mam też namiarów na dobrego wykonawcę frontów czyli angielskiej czy francuskiej kuchni z przeszkloną witrynką, Jeśli ktoś ma namiary usilnie proszę na priva
Fronty jak to Kasia nazwała off white Myślałam o kremie, ale podobno teraz się nie robi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:35, 08 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Będę miała jak to mówią "kuchnię otwartą" - u mnie opcja bez drzwiczek
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies