Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

Wieloszka 07:51, 13 mar 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Monika, fachowa relacja ok, ale nic nie piszesz czy wszystko poszło zgodnie z planem? Mam nadzieję, że obyło się bez stresów... Ekipa w porządku?
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
popcorn 08:43, 13 mar 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Przeczytałam cały wątek z zapartym tchem Zazdroszczę Teściów i ich umiejętności! I tych 400 sadzonek bukszpanów I wielkiego holenderskiego ogrodu I umiejętności ceramicznych - konik miodzio! Będę często zaglądać, ciekawe jak Ci to wyjdzie - na pewno super
Pomyślnego rozwiązania!
pozdrawiam,
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
kwiatholandii 18:23, 13 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Agnieszka, oczywiście, że był stres. Na szczęście nie z wykonawcami, bo mój M. robił to z moim tatą. Niestety wpadka była z dostawcą płukanego kamyszka. Przywiózł sortowany na sucho i 12 ton wysypał przed dom!! Teraz musi to zabrać. Ogólnie mam nadzieję, że będzie ok. Czekamy na pierwszy duży deszcz i zobaczymy czy zadziała. Ja mam obawy,bo boję się, że te rury i studzienki nie przyjmą dużej ilości wody. Zobaczymy.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 18:40, 13 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Karolina, dziękuję za wizytę i miłe słowa. Coraz bardziej czuję stres związany z tą realizacją, czy wyjdzie tak jak bym chciała i czy moje wyobrażenia pokryją sie z rzeczywistością.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 18:50, 13 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moniko przede wszystkim prosimy Cię o spokój i cierpliwość i rozwiązanie w terminie
A czy ta woda jest odprowadzona do jakiegoś rowu meiloracyjnego lub zbiornika
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 19:52, 13 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzenko, w piątek miałam kryzys bo chciałam za bardzo mieć wiele rzeczy pod kontrolą i skończyłam w łóżku w sobotę. Teraz wiem, że muszę odpuścić Ten kto kocha prace w ogrodzie wie jakie ciężkie jest patrzenie na pracę przez okno.
Woda z rynien odprowadzona jest wg obliczeń drenażem 100 mb i drenaże zakończone są studzienkami. Dach 170mkw. Myślimy jeszcze o ewentualnym alarmowym odprowadzeniu wody w razie czego. Jest taka możliwość.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
ircia 21:20, 13 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Witaj Moniko Praca wre a i Ty nie próżnujesz Szybko widać efekty
____________________
Ogród Irci
Madzenka 21:25, 13 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kwiatholandii napisał(a)
Marzenko, w piątek miałam kryzys bo chciałam za bardzo mieć wiele rzeczy pod kontrolą i skończyłam w łóżku w sobotę. Teraz wiem, że muszę odpuścić Ten kto kocha prace w ogrodzie wie jakie ciężkie jest patrzenie na pracę przez okno.
Woda z rynien odprowadzona jest wg obliczeń drenażem 100 mb i drenaże zakończone są studzienkami. Dach 170mkw. Myślimy jeszcze o ewentualnym alarmowym odprowadzeniu wody w razie czego. Jest taka możliwość.


Widzę że ogród pod kontrolą ale Moniko w Twojej sytaucji częściej oglądaj ogród przez okno. Poród w kwietniu czy maju?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 07:37, 14 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
W maju, planowany.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Wieloszka 08:30, 14 mar 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Moniko, na pewno nie będzie Ci łatwo wysiedzieć w domu i nie denerwować się, ale przecież wiesz, że nie robisz tego dla siebie Zresztą, pewnie takich rad masz po dziurki w nosie, więc ja Ci poradzę, żebyś spędziła miło czas z ogrodowiskiem,a w przerwach sprawdzała, czy ekipy dobrze pracują
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies