Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Monika83 23:56, 28 maj 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2957
Do tych dużych rozmiarów Libretto chyba nie należy? W takiej większej masie posadzone rodki efekt jest niesamowity, pięknie to wyglądaa te białe rodki to powoli zaczynają pożerać ławeczkę
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Monika83 00:08, 29 maj 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2957
Sonka napisał(a)
Cieszę się, że się podoba, nie potrafię zrobić zdjęcia w całości.Latem z przodu azalii będą
kwitły werbena titonia, mieczyki.Wiosną posadzone również w półkolu białe krokusy i niebieskie cebulowe irysy.Na obwódce posadziłam trawkę bambusową, Beni Kanze, nie wiem czy dobrze napisałam nazwę.
.
Też mam cebulowe na rabacie z azaliami a przed wielkokwiatowymi mam azalie japońskie ale niewiem czy tak zostaną na stałe.Z tą trawką bambusową już gdzieś widziałam u kogoś w wątku takie zestawienie fajnie to wyglądało.
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Nowa12 10:14, 29 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale dużo pieknych rodków. Ja też uważam że super wygląda zgrupowanie azalii na 1 rabacie. I dobrze im służy.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Sonka 20:55, 29 maj 2022


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2244
Libretto nie rośnie tak szybko, ale bardzo go lubię, kwitnie obficie i kwiaty nie blakną w słońcu.
Chyba nie pokazywałam Hahmans Picobello
Azurro.. chyba.
NN jest zarąbisty
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Monika83 13:54, 30 maj 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2957
Z tych Hahmansów to zarąbiste rodki stworzyli ja mam jednego charmant ale podoba mi się Hans Hahmans widziałam na innym forum zielono zakręceni zdj tego rodka wstawione przez Poll jest obłędnie piękny ale w sprzedaży nigdzie jego nie widziałam. Ten rodek na ostatnim zdj to chyba jest Jan 3 Sobieski albo Zygmunt 3 Waza, myślę nad zakupem Jana Sobieskiego żeby posadzić obok Petera Alan bo kwitną w tym samym czasie.
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
daredevil 14:39, 30 maj 2022

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Wow ale cudnie pozdrawiam!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
AlinaP 12:29, 04 cze 2022


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Pięknie u Ciebie i kwieciście. Wstawiłam w tematycznym porównanie Libretto z Marcel Menard. Pochmurno, ale telefonem. W słońcu się nie da.
Twój zarąbisty NN do złudzenia przypomina mi American Beauty.
Wstawię zdjęcia. Pozdrawiam
____________________
Ala
Sonka 13:19, 04 wrz 2022


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2244
Dziękuję Alinko, wiosna to jednak najpiękniejsza pora roku w moim ogrodzie.Niespodziewanie przyszła jesień, na prawie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
daszum 22:16, 21 sty 2023


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Krysiu masz taki piękny ogród, a tak rzadko go pokazujesz.
Popraw się
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
JoannA 14:32, 02 kwi 2023


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Zaglądam Krysiu z nadzieją na piękne wiosenne fotki, a tu cisza.
Jak się ma Twoja cudowna kolekcja rh i jak daleko do kwitnienia bo u Was wiosna zawsze wcześniej rozkwita?
Planuję taką krótką podróż sentymentalną i w planie m.in. zahaczenie o zamek w Mosznej i parę innych bliskich memu sercu miejsc.
Daj znać jak zacznie się kwitnienie.
Pozdrawiam z mokrego Mazowsza.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies