Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

EwaG 07:24, 29 sie 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Agato, jako że przewija się u Ciebie temat rzeźb ogrodowych, pozwolę sobie wkleić linka do ogrodu rzeźb. Od dawna mnie fascynuje ten ogród i jego twórcy. Chciałabym go kiedyś odwiedzić.
http://www.hannahpescharsculpture.com/
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
agata_chrosc... 07:24, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
KasiaWB napisał(a)
Agatko ufffff nadgoniłam wiele stronek ostatnio pytałam o zakupy a tu tyle nowości! zakupy i prezenty wspaniałe relacja z ogrodów super mnie najbardziej spodobały się róże oraz ...trawniczki-dywaniczki walec bardzo dekoracyjny
Serdecznie Ciebie pozdrawiam i ściskam!
p.s. ale masz fajny taras, no i te okna ze szprosami.... takie chcę


Okna są z Polski więc bez problemu A taras Kasiu to ja dopiero mieć będę W przyszłym roku. Bo na razie to są nierówne płyty i betonowy fundament po starej komórce, co to ja rozebraliśmy wiosną Już się doczekać tego tarasu nie mogę
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 07:26, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
EwaG napisał(a)
Agato, jako że przewija się u Ciebie temat rzeźb ogrodowych, pozwolę sobie wkleić linka do ogrodu rzeźb. Od dawna mnie fascynuje ten ogród i jego twórcy. Chciałabym go kiedyś odwiedzić.
http://www.hannahpescharsculpture.com/


Ewo, bardzo dziękuję! Ja z wykształcenia jestem historykiem sztuki więc to miód na moje serce Spokojnie obejrzę, jak dziecko będzie w przedszkolu. Bardzo pozdrawiam
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 07:28, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Aniu, Gabiku - nocka była prawie dobra, nieco przerywana złymi snami pociechy z powodu spóźnionej reakcji na szczepienie. Ale może sobie drzemkę utnę w dzień? To by była rozpusta dopiero Miłego dnia
____________________
ogród w Holandi
Ana 08:02, 29 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
nooo Kochana, drzemka w ciągu dnia?? Luksus Ja dziś ma dwie swoje sztuki i dwie rozbrykane sztuki sąsiada, przyjdą po późnym śniadaniu...jazda bez trzymanki A rabatę trzeba obsadzać

Sama nie przyjadę z dziatwą, bo dziatwa od poniedziałku rusza do przedszkola/żłobka po 2-miesięcznej przerwie...ale będzie ryk
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
popcorn 08:05, 29 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Drzemka w ciągu dnia? Ze 2x w życiu mi się zdarzyło, po porodzie i drugi raz po operacji A tak - nie umiem

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
beta 08:30, 29 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
agata_chroscicka napisał(a)
Kochane dziewczyny! No nie mogę Was zostawić! Jak znowu poczytałam Wasze posty, to zapomniałam o tym nieprzyjemnym incydencie natychmiast. Tyle tu fajnych osób, czy ja się muszę denerwowac kilkoma, które są po prostu inne niż ja? Nie muszę. Niech to wszystko pokryje kurz zapomnienia
A na dowód, że nie próżnowałam tak całkiem , obiecane fotki zakupowe, a potem jeszcze kilka z innego fajnego miejsca. Ale najpierw dla Ani Monteverde, Any, Syli, Irenki, Ozz, Julity, Anity, Leny, Bety, Agniechy, Weroniki, Gabika, Elizy, Tess, Moniki najładniejszy, jaki znalazłam. Bardzo Wam dziękuję.


cieszę się że przemyślałaś i do nas wróciłaś




____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
agata_chrosc... 09:01, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ana napisał(a)
nooo Kochana, drzemka w ciągu dnia?? Luksus Ja dziś ma dwie swoje sztuki i dwie rozbrykane sztuki sąsiada, przyjdą po późnym śniadaniu...jazda bez trzymanki A rabatę trzeba obsadzać

Sama nie przyjadę z dziatwą, bo dziatwa od poniedziałku rusza do przedszkola/żłobka po 2-miesięcznej przerwie...ale będzie ryk


Szkoda. A jakby tydzień nie pochodziły to jakaś afera by z tego była? Może nie?
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 09:04, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
popcarol napisał(a)
Drzemka w ciągu dnia? Ze 2x w życiu mi się zdarzyło, po porodzie i drugi raz po operacji A tak - nie umiem

pozdrawiam!!


No to ja się muszę przyznać, że mam tę błogosławioną umiejętność, raczej dar chyba, że mogę w ciągu dnia pospać dosłownie 15 minut i to wystarcza, żeby naładować akumulatorek i znowu w kierat Moja babcia jedna też tak miała więc to chyba dziedziczne. I bardzo przydatne muszę przyznać. ALe czy dziś się uda to nie wiem, bo wywozimy pierwszą partię wyciętych thuj. Czyli znowu zamieszanie
____________________
ogród w Holandi
beta 09:05, 29 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Agatko, ale Ty wejście masz

taką serię zdjęć nam zapodałaś, że ciężko do siebie dojść,ja cały czas pod wrażeniem jestem,..... koleżanka zza biurka coś do mnie zagaduje ....a ja ślepia wytrzeszczam na te Twoje zdjęcia....normalnie choroba.....bez bazy jestem.....

trawy rewelacja!!!! niech dobrze rosną

czekam na różankę

po tych Twoich zdjęciach myślę że taki wiejski zakątek w ryzach żywopłoty z bukszanu fajnie by wyglądał
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies