Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 09:05, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Beta, miałabym sobie odmówić oglądania Twojej roześmianej buzi? Chyba bym musiała całkiem zgłupieć. A ponieważ tylko tak trochę na starość głupieję, to przemyślałam. Także dzięki Tobie. ściskam
____________________
ogród w Holandi
Ana 09:31, 29 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
agata_chroscicka napisał(a)

nooo Kochana, drzemka w ciągu dnia?? Luksus Ja dziś ma dwie swoje sztuki i dwie rozbrykane sztuki sąsiada, przyjdą po późnym śniadaniu...jazda bez trzymanki A rabatę trzeba obsadzać

Sama nie przyjadę z dziatwą, bo dziatwa od poniedziałku rusza do przedszkola/żłobka po 2-miesięcznej przerwie...ale będzie ryk


Szkoda. A jakby tydzień nie pochodziły to jakaś afera by z tego była? Może nie?


Nie kuś mnie! Bo znów się napalę A tak szczerze to ja nie wiem cy ja bym dała radę sama z dzieciakami taki kawał drogi, chyba nie czuję się na tyle pewnie za kółkiem....
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
agata_chrosc... 09:34, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
beta napisał(a)
Agatko, ale Ty wejście masz

taką serię zdjęć nam zapodałaś, że ciężko do siebie dojść,ja cały czas pod wrażeniem jestem,..... koleżanka zza biurka coś do mnie zagaduje ....a ja ślepia wytrzeszczam na te Twoje zdjęcia....normalnie choroba.....bez bazy jestem.....

trawy rewelacja!!!! niech dobrze rosną

czekam na różankę

po tych Twoich zdjęciach myślę że taki wiejski zakątek w ryzach żywopłoty z bukszanu fajnie by wyglądał


A gdzie byś ten żywopłot z bukszpanu widziała? Bo ja z przodu własnie trawki posadziłam. Wczoraj niedowiarki nie wierzyły, no to zdjęcie zamglone bo z samego rańca robione. Plan jest taki, że ta kłosówka ma się rozrosnąć i zarosnąć całe to przedpole, a na to ma się kłaść biała The Fairy, która w tym celu też musi podrosnąć. Obie te rzeczy powinny zdarzyć się już w przyszłym roku, jak sądzę Na razie to tak łysawo i bałagan trochę, ale wyobraźnię trzeba uruchomić Dywanik z kłosówki, na nim białe małe kwiatki różane, a z flanki podchodzi przetacznik siwy, który swoje kłoski niebieskawe podtyka różom do powdziwiania. Trochę bardziej poetycko się zrobiło? aha - i te irysy widoczne na zdjęciu wylatują i w to miejsce jeszcze jedna The Fairy wskoczy. Ale reszta irysów zostaje! I te łyse placki też będą obsadzone przetacznikiem oraz przywrotnikiem, ale na razie zostawiam łyse bo to jedyne dojście na tył rabaty, a tam jeszcze ze 4 róże trzeba posadzić. Jak ten płot już stanie!


____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 09:39, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ana napisał(a)


nooo Kochana, drzemka w ciągu dnia?? Luksus Ja dziś ma dwie swoje sztuki i dwie rozbrykane sztuki sąsiada, przyjdą po późnym śniadaniu...jazda bez trzymanki A rabatę trzeba obsadzać

Sama nie przyjadę z dziatwą, bo dziatwa od poniedziałku rusza do przedszkola/żłobka po 2-miesięcznej przerwie...ale będzie ryk


Szkoda. A jakby tydzień nie pochodziły to jakaś afera by z tego była? Może nie?


Nie kuś mnie! Bo znów się napalę A tak szczerze to ja nie wiem cy ja bym dała radę sama z dzieciakami taki kawał drogi, chyba nie czuję się na tyle pewnie za kółkiem....


Ale jesli zapomniałaś, to pozwól, że przypomnę, że już jakiś czas temu samoloty wymyślili mądrzy ludzie Teraz to nawet tanie linie latają do Eindhoven. No fakt, ze Szczecina do Holandii nie latają, ale z Gdańska na przykład. Albo pociągiem też można. Zrób sobie wakacje
____________________
ogród w Holandi
Ana 09:46, 29 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
taaak??
Ja potwornie boję się samolotów, pociąg to już prędzej No ale z dwójką takich maluchów i bagażami? Chyba że z plecakiem tylko
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
beta 09:50, 29 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
żywopłot na zdjęciach z ogrodu tego co tam ta rzeżba Bubby jest
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 09:51, 29 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
a różankę to sobie bardzo fajnie wymysliłaś

skąd te pomysły bierzesz?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
agata_chrosc... 09:52, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Z plecakiem, z plecakiem. Zobacz - Diana w 5 minut majdan spakowała i do Hiszpanii czmychnęła! To znacznie dalej niż do Holandii. Ja do dziś nie wiem czy ona autem czy jednak samolotem z dzieciskami podróżuje, Niesamowita kobieta I przeżyją wszyscy i dadzą radę i będą zadowoleni. Czasem trzeba tak po wariacku, bo inaczej rutyna nas zabije. Musze powiedzieć, że mi ta dziewczyna zaimponowała. Bo ja odkąd jest Tessa to też taki więcej kunktator jestem - a co , a jak, a czy dam radę, a co na to Tessa. A ta zawinęła się i pojechała. Brawo!
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 09:54, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
beta napisał(a)
żywopłot na zdjęciach z ogrodu tego co tam ta rzeżba Bubby jest


No ja się zabiję z tą Bubbą! Teraz wszyscy będą uparcie Bubba i Bubba. A to jest on, Bubb, i nie jest autorem tej rzeźby tylko calkiem innej. No ile to się człowiek nagada zanim wszystko wyprostuje
____________________
ogród w Holandi
Ozz 09:54, 29 sie 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Kusi i kusi z tym przyjazdem już w wątku Kwiatholandii padła propozycja co by się zorganizować busikiem i pojechać. Więc się powtórzę i tu - jestem za Nawet z namiotem i śpiworem

Zresztą mieliśmy przebiegły plan w tym roku wyjazdu do Holandii na zarobkowe wakacje (ze zwiedzaniem ) do jakiejś firmy ogrodniczej, niestety nie wyszło

Także - strzeż się!
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies