Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 22:51, 28 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Dziewczyny. No to sobie pogadałyśmy. Nie wiem jak Wy, ale mnie bardzo, bardzo przyjemnie wieczór upłynął. No i udam się w związku z tym na zasłuzony odpoczynek, bo to dziś i dziecko szczepienie kolejne dostało (dzielna była, nie powiem) i coś niecoś się posadziło i prezenty dla narzeczonego Tessy na czwarte urodziny sie kupiło. Aż strach pomyśleć ile to się w jeden dzień działo ściskam i pozdrawiam i do jutra
____________________
ogród w Holandi
monteverde 22:54, 28 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bye sweet dreams
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hanka_andrus 23:01, 28 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Przegorzan mam od wielu lat w jednym miejscu w ogrodzie,Właśnie tam go zasiałam15lat temu.
Rośnie do dziś,chociaż próbowałam go stamtąd wysiudać,ale odrósł z korzenia.Dałam za wygraną.
Pilnuje tylko,żeby się dalej nie rozsiewał.Ścinam kulki zanim zakwitną,albo tuż po kwitnieniu.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ozz 23:05, 28 sie 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Ostatnio się zdumiałam gdy na wycieczce ujrzałam w czyimś ogrodzie ,,łan" przegorzanu kwitnącego na biało - piękny widok.

Holandia nie tak daleko, trza by pomyśleć
Dobrej nocy.
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Ana 23:06, 28 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
agata_chroscicka napisał(a)


Ozz, każdy tak gada, a potem nici z tego. Popatrz na Anę - już , już miała przyjeżdżać i co? Nico! Znowu sama jak ten palec.


normalnie foch A ja? co mam powiedziec? Marzenia o cudownym urlopie jak banka mydlana Na dodatek żadnego urlopu nie ma i nie będzie....
Idę pochlipac w męzowe ramię, bo wrócił i uwagi się domaga
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
GabiK 23:12, 28 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Dobranoc.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
KasiaWB 23:15, 28 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Agatko ufffff nadgoniłam wiele stronek ostatnio pytałam o zakupy a tu tyle nowości! zakupy i prezenty wspaniałe relacja z ogrodów super mnie najbardziej spodobały się róże oraz ...trawniczki-dywaniczki walec bardzo dekoracyjny
Serdecznie Ciebie pozdrawiam i ściskam!
p.s. ale masz fajny taras, no i te okna ze szprosami.... takie chcę
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
agata_chrosc... 07:20, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
hanka_andrus napisał(a)
Przegorzan mam od wielu lat w jednym miejscu w ogrodzie,Właśnie tam go zasiałam15lat temu.
Rośnie do dziś,chociaż próbowałam go stamtąd wysiudać,ale odrósł z korzenia.Dałam za wygraną.
Pilnuje tylko,żeby się dalej nie rozsiewał.Ścinam kulki zanim zakwitną,albo tuż po kwitnieniu.


To cenna informacja Haniu. Wezmę to pod uwagę. W końcu ma stać w swoim kącie, a nie się rozsiewać
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 07:21, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ozz napisał(a)
Ostatnio się zdumiałam gdy na wycieczce ujrzałam w czyimś ogrodzie ,,łan" przegorzanu kwitnącego na biało - piękny widok.

Holandia nie tak daleko, trza by pomyśleć
Dobrej nocy.


A pewnie, że niedaleko. Myśl, tylko w dobrym kierunku
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 07:22, 29 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Ana napisał(a)



Ozz, każdy tak gada, a potem nici z tego. Popatrz na Anę - już , już miała przyjeżdżać i co? Nico! Znowu sama jak ten palec.


normalnie foch A ja? co mam powiedziec? Marzenia o cudownym urlopie jak banka mydlana Na dodatek żadnego urlopu nie ma i nie będzie....
Idę pochlipac w męzowe ramię, bo wrócił i uwagi się domaga


No to weź dziatwę zapakuj i przyjedź! Co Ci szkodzi? Mąż sobie przez jakiś czas da radę
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies