Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 14:45, 12 wrz 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
jesienne zbiory niedługo


nareszcie udało mi się rozmnożyć żurawkę!


i jesienne kolory nadal

____________________
ogród w Holandi
ewalm 11:07, 13 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
agata_chroscicka napisał(a)
tajemniczy ogród




A u nas akurat "Tajmniczy ogród" jako lektura - musze Najstarszemu pokazać to zdjecie.
____________________
Ogródek na trzy lata
Enya73 11:21, 13 wrz 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Piękna jesień u Ciebie I apetyczne zbiory.Co będziesz z nich robić?

A mnie się jednak nie uda przyjechać we wrześniu do Holandii. Niestety nie dostałam urlopu, bo u nas w firmie teraz dużo zmian itp. więc mogę zapomnieć.
Może znów na wiosnę zajrzymy Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Urszulla 19:58, 13 wrz 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Dawno tu nie byłam,
ciekawe kompozycje jesienne
i zachwycająca hakone

i inne zakątki,
pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
agata_chrosc... 17:30, 16 wrz 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
No proszę! Nawet jeszcze ktoś zagląda! Co za niespodzianka. Ewo, Anita, Ula - bardzo miło Was widzieć. Tak to już jest - Państwo u nas, my u Państwa. Tym bardziej mi miło, że wpadłyście tak po prostu
Ewo, co za zaszczyt byc ilustracją do "tajemniczego ogrodu"! Bardzo mi pochlebiasz
Anita - wielka szkoda, że nie dasz rady. Tylko upewnij się, że wiosna jakaś będzie w przyszłym roku bo w tym nie było i niewiele chyba zobaczyliście. W każdym razie mniej, niż powinniście. Ale niezależnie od pogody zawsze zapraszam!
Ula - faktycznie dawno Cię nie widziałam. Ale ja ostatnio jakoś też znacznie mniej podróżuję po forum. Tym bardziej mi miło, że wpadłaś.
pozdrowienia
____________________
ogród w Holandi
agniecha973 23:22, 16 wrz 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
agata_chroscicka napisał(a)


Agata, pamiętasz jakie tulipany sadziłaś, żeby odtworzyć ten układ ze zdjęcia? Będę wdzięczna, bo nie mogę się dokopać.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agata_chrosc... 09:10, 17 wrz 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
nie ma problemu Agniecha - pamiętam doskonale! To są białe Purissima i Orange Emperor. Z tym, że białych jest zdecydowanie więcej niż pomarańczowych - stanowią tło dla całej reszty.Do tego jakies małe żonkile, takie co mają po kilka kwiatków na łodyżce - jest ich sporo odmian i dałam jeszcze białe szafirki z przodu, żeby dół urozmaiciły. Rozumiem, że też taką rabatę planujesz Obydwie odmiany tych tulipanów są wczesne - Purissimy zakwitają jako pierwsze ze wszystkich jakie mam. Powodzenia!
____________________
ogród w Holandi
agniecha973 13:09, 19 wrz 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
agata_chroscicka napisał(a)
nie ma problemu Agniecha - pamiętam doskonale! To są białe Purissima i Orange Emperor. Z tym, że białych jest zdecydowanie więcej niż pomarańczowych - stanowią tło dla całej reszty.Do tego jakies małe żonkile, takie co mają po kilka kwiatków na łodyżce - jest ich sporo odmian i dałam jeszcze białe szafirki z przodu, żeby dół urozmaiciły. Rozumiem, że też taką rabatę planujesz Obydwie odmiany tych tulipanów są wczesne - Purissimy zakwitają jako pierwsze ze wszystkich jakie mam. Powodzenia!


Dzięki, gdzieś mi umknęło to powiadomienie i dopiero dzis zagladnełam. Podoba mi sie bardzo to zestawienie, takie energiczne jest. Ja wiosna uwielbiam zółty, pomarańczowy i inne żarówki Pamiętam, że ładnie to u Ciebie wyglądało.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Bogdzia 14:27, 19 wrz 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Twój tajemniczy ogród bardzo mi się spodobał , pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Przetacznik 17:54, 21 wrz 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
No mi też się ogród tajemniczy bardzo podoba i te gruszki jeszcze bardziej, jak się masz Agato, jak Twoje róże, czy jeszcze kwitną?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies