Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

agam 18:09, 07 cze 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
monitka napisał(a)





Ależ mi się podoba to zestawienie . Witam, piękny ogród.
____________________
Aga i Ogródek Agam
monitka 20:43, 07 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
bociek napisał(a)
Monitka, widze, ze Juzia na strazy i dopinguje. No nie powiem, tez przebieram nogami, zeby zobaczyc realizacje Gosinego projektu Ognia!!!!


bociuś prrrr, wstrzymaj konie ja też bym poszła jak burza tylko po pierwsze primo wtrzymują mnie kwitnące byliny, które obecnie rosną w miejscu planowanych nasadzeń no i po drugie primo brak hortensji u nas.
W związku z tym mam apel do osób mieszkających w Warszawie: kto wie gdzie są w przystepnej cenie hortensje Limeligt to proszę o informację bo będę molestowała szwagra o zakup

agam witam też mi się zestawienie tych roślin podoba wogóle w tym roku zachwyciłam się przywtotnikiem. Ma niesamowite kwiatki w odcieniu cytrynowej zieleni.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 20:53, 07 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Pszczólko zrobiłam fotki piwonii dla Ciebie
Jeden krzaczek ma bardziej zwarty pokrój ale słabiej kwitł, miał tylko dwa pąki.



drugi jest mizerniejszy ale wypuścił długie pędy z pąkami no i dziwnie to wygląda.





różowa też się zbiera do kwitnięcia



tawułkowe koraliki



kwiaty przywrotnika

____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
anula_wn 22:19, 07 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Monitka, jak tylko zobaczę czy usłyszę o hortensjach - dam Ci znać ! na razie nie zwracałam na nie uwagi ....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 22:21, 07 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
zapomniałam ze zmęczenia napisać, że pięknie Ci wszystko kwitnie
____________________
anula mój mały raj na ziemi
monitka 22:23, 07 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Dzięki Anula
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
KasiaWB 22:30, 07 cze 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Monitka, bardzo mi się podoba dobór i konsekwencja kolorystyczna moja ulubiona ) na przywrotnika choruję, narazie niestety nigdzie nie ma aczkolwiek kupiłam wiosną 2 kłącza i okazały się zgniłe ( buuu
jakby szwagier zapuszczał się do Puław, to bym pokierowała na Limelight
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monitka 22:40, 07 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Kasiu mój przywrotnik jest z biedronki żeby bylo śmieszniej to miała to być inna roślinka.... Miałam dwa, teraz mam trzy bo mi się wysiał Jak się wysieje w tym roku to ci wiosną mogę wysłać
No niestety Puławy to nie ten kierunek będzie jechał do Warszawy z przystankiem w Brodnicy
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Diana 23:57, 07 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Monika hortensje widziałam w rajskim ogrodzie na w.polskiego - małe limelight za trzydzieści pare zł. jakiś czas temu...nie kupiłam bo nie byłam pewna czy właśnie takie chcę.W smętowicach byłam pare dni temu - brak. Na giżynku (stargard) były ale takie wielkie okazy - cena 100 zł. Miały ponad metr.Widziałam około tygodnia temu.Będe tam jutro lub sobota.Zobacze czy maja mniejsze.Kupiłam tam dwie anabelle, śliczne duże, rozłożyste cena - 45 zł.
pozdrawiam
nika 09:48, 08 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Monika, ja dzisiaj mam zamiar podjechać do jednej szkółki, w której jeszcze nie byłam... mogę zobaczyć, czy mają Limelight...
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies