Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

motylla 22:15, 09 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Dla mężczyzny super obsługa - wszedł - rzucił hasłem Limelight odczytanym skrupulatnie z smsa i Pan od razu mu przyniósł Bez szukania
____________________
Małgosia - Na okrągło
monitka 22:16, 09 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
majkel0326 napisał(a)
Monitko,żurawkowe przedszkole super.Ja jesienią rozsadzałam,teraz pięknie rosną.W tym roku też porozsadzam.Żurawka to wdzięczna roślina do robienia sadzonek.


Dokładnie Maju moje to te najzwyklejsze. Kiedyś kupiłam dwie sztuki, potem je podzieliłam. No i teraz znowu. A w tym roku odkryłam siewkę zeszłoroczną
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monitka 22:17, 09 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Motylla ja też szwagra z kartką wyślę pewnie też pokaże zapotrzebowanie komuś z obsługi i mam nadzieję że podoła
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
nika 11:59, 11 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Świetny pomysł z tym żurawkowym przedszkolem

Byłam w piątek w dwóch szkołkach w okolicy i specjalnie dla Ciebie rozglądałam się za hortensjami... ale też ani widu ani słychu o Limelight

A gdzie posadzisz swoją Pissardi? Pokażesz?
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
kaisog1 12:22, 11 cze 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Monika jak wysyłasz M do Wawy to wcześniej zadzwoń do Melona.... Byłam ostatnio, mieli hortensje, które Cię interesują ale małe i po 19,90. Zadzwoń wczesniej i popros żeby Ci odłożyli, bo szkoda, żeby M jechał na próżno...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
bociek 21:49, 11 cze 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Monika, zrob tak, jak radzi Gosia, bo w Melonie jest mega przerob. Bylam tam kilka razy i w tygodniu i w weekend, i za kazdym razem bylo full ludzi... Lepiej jak sobie zabezpieczysz, bo po co ma chlopak jechac na darmo
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
motylla 21:51, 11 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
U nas w okolicy to tylko dębolistne i Anabell, dlatego aż do stolicy trzeba ruszać
____________________
Małgosia - Na okrągło
monitka 22:04, 11 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Nika dzięki za pamięć w sprawie hortensji śliwa idzie w narożnik ten od którego miałam zacząć jak się uda to zrobię jutro fotkę. Ale najpierw czeka mnie wyprawa do ogrodniczego po oprysk bo chyba mam przędziorka na conice....no i jakieś gąsienicowate badziewie pożera mi berberysa ...o mszycach nawet nie wspominam bo to pikuś

Gosiu, Kasiu tak własnie jestem ze szwagrem umówiona, że ja dzwonię do szkółki i spradzam czy towar jest a on jedzie po odbiór. Bedzie tam przy okazji w swoich sprawach to pomyślałam że mogę go wykorzystać w słusznej sprawie
No ale rzeczywicie jak tam taki przerób (zapomniałam że to stolica i większy ruch jak u nas) to zadzwonie i poprosze o odłożenie.

motylla no jeszcze ogrodowych jest sporo
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
bociek 22:08, 11 cze 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Jak chcesz moge jutro zajrzec do mnie na wies, ja u nich kupowalam swoje, wiem, ze mieli spory zapas.
Daj znac, gdyby cos mozemy sie dogadac na pw
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
monitka 22:13, 11 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
już skrobię na pw
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies