Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

majkel0326 22:05, 30 maj 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Monika,rabatowy misz masz bardzo fajny,kolorowo.Ładne zdjęcie róży i szałwii
____________________
Maja - Moje roślinki
nika 22:16, 30 maj 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
monitka napisał(a)


długo wyczekiwana piwonia



Śliiiiiczna

Co do projektu... to Gosia bardzo fajnie to wymyśliła i ja bym się pewnie dłużej nie zastanawiała, tylko sadziła

I skoro wiśnia się nie zmieści na tej różanej rabacie, to ja jestem za Marikenem. Bardzo mi się podobają
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Linka 22:16, 30 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
monitka napisał(a)
Może ktoś jeszcze się wypowie na temat projektu jest dwie strony wcześniej jakby coś. A teraz trochę pisma obrazkowego z mojego ogródka
big hosta




długo wyczekiwana piwonia



Moni cudna ta Twoja piwonia, juz wpisałam ją sobie na listę chciejstw

Projekt jak ujrzałam to w pierwszej chwili pomyślałam, że sama szefowa go robiła , podoba mi się, nie mam zastrzeżeń
Pozdrawiam
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
monitka 23:08, 30 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Maju dzięki za odwiedziny

Nika ja też bym już sadziła tylko że planuje zacząć od lewej strony bo tam mam najmniej roślin obecnie a nigdzie jeszcze hortensji nie ma, które na tej rabacie mają być. No ale w weekend podjadę do szkółki i może już coś zakupię No i czas to też problem....jakieś wolne by mi się przydało

Mariken też jest na mojej liście chciejstw

Linko dziękuję w imieniu Gosi i piwonii
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
ewfcia 23:14, 30 maj 2012

Dołączył: 20 maj 2011
Posty: 113
Witam
Ostatnio jak byłam w Rajskim ale w tym obok netto to widziałam sadzonki hortensji bukietowych ale nie jestem pewna czy to te których szukasz.
____________________
Problemy już na wstępie czyli brak konkretnego pomysłu* Marzenia Ewy o rajskim ogrodzie
monitka 23:18, 30 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Witaj ewfcia a ty ze Szczecina jesteś? Byłam wczoraj w tym po drugiej stronie i mieli 3 sztuki vanilla fraise których szukam ale były tak marne że szok. Podobno jutro ma być jakaś duża dostawa, licze na to że z hortensjami
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
ewfcia 23:57, 30 maj 2012

Dołączył: 20 maj 2011
Posty: 113
Z prawej strony Szczecina Dostawy u nich są co chwilę ale warto też pogadać, jeżeli szukasz czegoś konkretnego to mogą to z reguły ściągnąć. Ja tak u nich zamówiłam cisy na pniu, fakt czekałam trochę na nie ale w końcu są
____________________
Problemy już na wstępie czyli brak konkretnego pomysłu* Marzenia Ewy o rajskim ogrodzie
monitka 22:05, 31 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
A ja z lewej Chociaż zawsze mi się te strony kićkają i chwilę potrwa zanim podam własciwą. Jest to dla mnie nie do zapamiętania jak roaming w telefonie
Nawet nie wiedziałam że można u nich coś zamówić. Za cisami też się rozglądałam chociaż raczej z ciekawości bo one pewnie drogie są. No i rzeczywiście nigdzie ich nie było.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
ewfcia 22:25, 31 maj 2012

Dołączył: 20 maj 2011
Posty: 113
Mi też zajęło troche czasu zanim w końcu to sobie utrwaliłam Co do zamówień jeśli na coś mocno polujesz to warto się spytać oni jeżdżą po towar to mogą się rozejrzeć i może akurat, tylko lepiej rozmawiać w tej części po stronie netto. Co do cen za cisy to fakt tanie nie są ale te co kupiłam były w dość dobrej cenie. W sobotę wrzucę fotki tych cisów więc zapraszam do swojego wątku
____________________
Problemy już na wstępie czyli brak konkretnego pomysłu* Marzenia Ewy o rajskim ogrodzie
bociek 21:09, 04 cze 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Monitka, pokaz jakies nowe fotki
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies