Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 22:25, 20 lut 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)
No to sobie poczytałam i oczywiście popatrzyłam kto sprzedaje tę różę Maxima Alba


____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
ElaS 23:10, 20 lut 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Miro, dziękuję za opowieść. Miała w sobie wszystko, co lubię. Ciekawość poznania, mądrość historii i piękno natury

ps
poszukam więcej informacji o róży
____________________
Malwowy ogród
mira 23:16, 20 lut 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ElaS napisał(a)
Miro, dziękuję za opowieść. Miała w sobie wszystko, co lubię. Ciekawość poznania, mądrość historii i piękno natury

ps
poszukam więcej informacji o róży


Elu cieszę się że choć troszkę umiliłam Ci czas. Szukaj informacji o różnych różach - a wiesz jakie chcesz?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gabriela 23:59, 20 lut 2020


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Ładna historia z obrazami i kwiatami i burym morzem.
Mam różę Alba Maxima w mojej kolekcji starych róż. Zakwita jako jedna z pierwszych i ma te cudownie napuchane płatkami kwiaty z zielonym oczkiem w srodku. Kwitnie raz za to potem ma piękne podłużne czerwone owoce które utrzymują się przez całą zimę. Krzew jest wysoki na ok. 2 m a gałęzie lekko przewisają. W ogóle nie przemarza i nie potrzebuje dużego cięcia.
Myślę po przeczytaniu tej historii, że ja sobie sprawisz w tym roku.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gruszka_na_w... 05:37, 21 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Piękna opowieść. Akurat na bezsenną noc.
U mnie dzięki Gabrysi są historyczne róże. Zawsze kiedy kwitną, to mam ją w pamięci.
Zdrówka życzę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Rench 15:39, 21 lut 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Bardzo interesująca opowieść. Szukałam róży o ładnych owocach,a tu jak Gabrysia pisze i śliczna i ma piękne owoce
Kiedy planujesz odwiedzić ogród Pani Kralki ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
sierika 19:51, 21 lut 2020

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Życie ogrodnicze nie tylko wybiega poza ogród w sposób zaplanowany, ale obfituje nieraz w przeróżne zbiegi okoliczności tworząc nowe historie i wątki, wniosek-warto ogrodować na szeroką skalę
____________________
EwaSierika
Urszulla 20:13, 21 lut 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21815
Ciekawe ogrodowanie na wszystkie możliwe sposoby
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 20:38, 21 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81954
Ja Ci mogę tylko pamięci do szczegółów i detali szczerze pozazdrościć i umiejętności ciekawego opowiadaniaSuper było poznać tą historię
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 23:19, 21 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ciekawa opowieść. O jednej z najstarszych róż malarskich. I ja mam tę róże. Jest cudowna.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies