Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 22:17, 06 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Dziewczynki najpiękniejsze są chwile oczekiwania.....i co kończą się ..
no cóż czas leci

skoro jest zajawka to mogę ze spokojem przypomnieć chwile czerwcowe i opowiedzieć o pracy Mai


wyobraźcie sobie że macie przed sobą 10 osób wpatrzonych w twarz i oczekujących na nagranie sceny,






Maja nie ma napisanego tekstu, w trakcie pobytu w ogrodzie coś sobie w głowie układa, patrzy, słucha, tu wspólnie z Pauliną redaktor z Redakcji programu ustaliły miejsce do nagrania, musiała się skupić więc to nie jest łapanie promieni słonecznych bo ich pewnie 24 czerwca każdy miał dość




I nic nie umknie uwadze - tu otwarte oczy że niby zaraz już - aż tu nagle okrzyk kamera, kamera szybko...bo zauważyła jak biedronka zjada mszycę - niestety kamera tak szybka nie była








____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
ryska 09:42, 07 mar 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Jest już poczekajka a jutro będzie uczta. Nie mogę się doczekać.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Anda 09:44, 07 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Ja też czekam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anna_t 11:13, 07 mar 2020


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
mira napisał(a)


Hmm nie wiem dlaczego pytasz, zdecydowanie jednak krokusy pod warunkiem że kupisz na początek botaniczne i wielkokwiatowe na czas późiejszego kwitnienia po botanicznych

ogrodnictwo chyba nie lubi ograniczeń - sadź i jedno i drugie - irysy na słoneczne miejsce i ciepłe - one pierwsze cieszą - łatwiejsze są jednak krokusy w uprawie

chciałabym obsadzić różankę bo wiosną jest smutno, strona południowa
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Katkak 16:13, 07 mar 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Czekam i ja, jupiiiii. Buziaki Mireczko. Jest dreszczyk emocji?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Tamaryszek 16:52, 07 mar 2020

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Jutro będzie miły początek dnia, cieszę się i trzymam kciuki, żebyś była zadowolona z programu.
Ja sezon bratkowy zaczynam zawsze u Ciebie - Ty już masz, więc i ja pędzę kupić po niedzieli. I też zapisuję i robię fotki, gdzie są puste miejsca na cebule, bardzo się to przydaje jesienią.
Czy wszystkie bodziszki tniesz po kwitnieniu? Zawsze mam wątpliwości.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Monia81 18:47, 07 mar 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Mireczko i ja z wielką chęcią jutro zasiądę przez telewizorem, już zajawka piękna, ogród masz cudny pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Gruszka_na_w... 18:59, 07 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Po Twoim wprowadzeniu jestem w pełnej gotowości do oglądania. Wreszcie obejrzę Twój ogród w trzech wymiarach.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 19:11, 07 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Miro, na szczęście jutro rano będzie chłodno , wszyscy siedzimy przed tv i spotkamy się u Ciebie w ogrodzie razem z Mają. Nie mogę się doczekać
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 09:26, 08 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
Ha, właśnie oglądam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies