Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

Mgduska 18:41, 24 mar 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Z opisu stanowiska wynika, że miejscem, w którym posadziłam swoje ciemierniki, powinny być zachwycone Zobaczymy za rok, bo sadzonki miałam tak mabdziuńkie, że doprawdy trzeba być wielkim optymistą, żeby spodziewać się kwiatów
____________________
Sałatka pokrzywowa
Helen 21:48, 24 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
mira napisał(a)
Helen dla Ciebie żeby było do kompletu - już kwitną i te żółtki w domu cieszą




pozdrawiam

Miro, dziękuję. U mnie w kuchni stoją gałązki czereśni, jeden kwiatek już zakwitł i bardzo cieszy.
____________________
Helen - Hortensjowo
kasiek 22:05, 24 mar 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Jak patrzę na twoje bratki to mi żal że nie nabywał w stosownej chwili, a teraz.... nie wiadomo kiedy człowiek będzie sie nimi cieszył. na szczęście za wczasu prymul dużo nabywałm i donice nie sa takie puste ale teskno mi do centrum ogrodniczego
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 00:16, 25 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Ściskam, czytam o przeciwnościach losu i o przyspieszonym kwitnieniu roślin, o idealnym miejscu dla ciemierników i już wiem czemu moje takie ( choć jeden złapał jakiegoś grzyba u podstawy łodyg, strasznie wieje i opryskać się nie da to dzisiaj cynamon sypałam zobaczymy) Trudny rok, dla nas trudny od samego Sylwestra, jutro kolejny pogrzeb w rodzinie( nie wirus)i co to za pogrzeb jak do 5 osób tylko może być...
Ciężkie czasy, ale ogrody pomagają przetrwać byleśmy zdrowi byli, czego Wam z serca życzę. Reszta nie ważne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 01:59, 25 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Też nie mam wiosennych kwiatków w donicach. Przymrozki zastopowały działania. A teraz to nie wiem czy wogóle je zrobię Ale my potrafimy sobie radzić inaczej.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Milka 07:41, 25 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ściskam, czytam o przeciwnościach losu i o przyspieszonym kwitnieniu roślin, o idealnym miejscu dla ciemierników i już wiem czemu moje takie ( choć jeden złapał jakiegoś grzyba u podstawy łodyg, strasznie wieje i opryskać się nie da to dzisiaj cynamon sypałam zobaczymy) Trudny rok, dla nas trudny od samego Sylwestra, jutro kolejny pogrzeb w rodzinie( nie wirus)i co to za pogrzeb jak do 5 osób tylko może być...
Ciężkie czasy, ale ogrody pomagają przetrwać byleśmy zdrowi byli, czego Wam z serca życzę. Reszta nie ważne

I my tak mieliśmy, tylko najbliżsi, bo tak nawet brat mówił, że cmentarz zamknięty.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:43, 25 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mira napisał(a)


Spodobała mi się ta interpretacja.

Postanowiłam otaczać się roślinami tylko z ogrodu i dałam sobie szlaban na zakupy jakiekolwiek ogrodnicze. Takie oszczędności przy okazji.
Do tych doniczek dałabym fiołki z mchem, i podzielę rosnące pierwiosnki.
Każdy w ogrodzie coś ma co można podzielić.
Teraz czas się ograniczyć choć na jakiś czas.Hej!

Ja wczoraj pakowałam do donic kocimiętki, będą zdobić cały sezon, wysiało się pełno wszędzie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
m_gocha 13:41, 25 mar 2020


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Na te ciężkie czasy Miro zostawiam Ci moje brateczki


Kiedyś popełniłam faux pas na Twoim wątku pisząc, że nie przepadam za bratkami, bo one takie jakieś nieuporządkowane są
Początkiem marca zakupiłam tak jakoś od niechcenia Pomyślałam wtedy o Tobie (boś bratkowa). Teraz cieszą w donicach

Trzymajmy się!
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
mira 22:04, 25 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Karola, Magda, Mgduska, Helen, - dzięki że jesteście
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 22:07, 25 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Milka napisał(a)

Ja wczoraj pakowałam do donic kocimiętki, będą zdobić cały sezon, wysiało się pełno wszędzie.



Kasiek, Miłka

no to jest właśnie najlepszy sposób na zapełnienie donic i tanio i dobre dla mnożenia roślin - i wychodzenie z domu ograniczone a to konieczne

Ja myślę że każdy może coś z ogrodu wygmyrać żeby donice obsadzić, czasem nawet coś zabidzonego warto dać do donicy i może się reaktywuje - pomysłów może być wiele
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies