Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

Agatorek 01:52, 13 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Kasiu,
Podobno masz hortensje Magical Moonlight. Jak Ci się sprawują?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gosiek33 06:13, 13 mar 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Przepiękne portrety kwiatów, cenne szczególnie na przedwiośniu
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 19:01, 16 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)
Przepiękne portrety kwiatów, cenne szczególnie na przedwiośniu


To prawda, kazdemu chyba po zimie brakuje koloru
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 19:03, 16 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Agatorek napisał(a)
Kasiu,
Podobno masz hortensje Magical Moonlight. Jak Ci się sprawują?


Jeszcze nie wiem, jak narazie dobrze, ale mam ja dosyc krotko.Narazie ladnie kwitla.
Wyszukam jutro jakas fotke
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 19:05, 16 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
greg66 napisał(a)
Kasiu te nożyce kupowąłem w Castoramie. Nie Amstaffy nie są opodatkowane ale powinny chodzić na smyczy i w kagańcu.
A ja ostatnio Funi serwuję masaż na jej kręgosłup(bo coś chyba się lekko zaczyna dziać) ale jest zdziwionia i nawet zadowolona


Latwo zrobic taki masaz samemu robi sie rolke na dole kregoslupa ze skory i przesuwa sie go na sama gore. Jezeli ciezko zlapac za skore,to znak, ze trzeba sie za to zabrac
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 19:05, 16 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
MiluniaB napisał(a)


Ślicznotki - moje ulubione

Bardzo ładne zdjęcie - robione aparatem czy telefonem?


Aparatem ale robione przez okno
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 19:07, 16 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
ElzbietaFranka napisał(a)





Kasia wejdź na stronę Lidla mają dużo różnych narzędzi ogrodniczych i dobrej firmy. Mają nożyce akumulatorowe. Tylko jak kupisz to sprawdź czy są razem z akumulatorem. Inaczej musisz kupić ładowarkę i akumulator najlepiej 2 na zmianę. I trzymaj się tej firmy z narzędziami na akumulator który pasuje do wszystkich narzędzi.

Mam dużo narzędzi ogrodniczych z L... I polecam solidne.
U ciebie już wiosną pełna gębą. U nas ziemia zmarznieta


Myslisz, ze daja rade?Masz te narzedzia juz dlugo?
U nas zimnica jest w nocy -5 w dzien 2-3 stopnie- ale po 22 marca ma przyjsc w koncu ladna poogoda. Narazie mamy burze, wichury i strasznie nieprzyjemna pogode.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 19:13, 16 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
ElzbietaFranka napisał(a)
U nas z cowidem też źle. Od jutra mamy wszystko zamknięte. Dzieci od 1-3 klasy nauczanie hybrydowe tydzień w domu tydzień do szkoły. Starsze zdalne nauczanie chyba od listopada.
Przybywa coraz to więcej chorych. Narodowy na stadionie się zapełnia nie ma personelu medycznego z tym duży kłopot.

Chętnych do szczepienia dużo aby tylko szczepionka była. Dużo osób pracuje zdalnie, autobusy, metro ok 10% pasażerów. Ludzie się boje więc siedzą w domach. Są również i tacy którzy chodzą bez masek.
Myślę sobie chyba nigdy z tej zarazy nie wyjdziemy. Po trzeciej fali będzie czwarta albo.jakas inna mutacja.
Ludzie wysiadają psychicznie.
Nie zazdroszczę zdalnej nauki z dziećmi. Sąsiadka tak ma i jest nauczycielką masakra. Ode mnie ma pożyczonego laptopa bo nie wyrabiają ze sprzętem.

Pozdrawiam Kasiu i zdrówka życzę.

Ja juz nie moge- u nas od grudnia zamkniete-moje dzieci byly 6 tygodni w szkole od poczatku roku.Wszystko spada na nas i juz nie mam ani cierpliwosci ani nerwow. Szczegolnie, ze jednoczesnie probuje pracowac. Wlasnie slyszalam, ze w Polsce tez coraz wiecej zachorowan. Nasz region jest tzw.hotspot, najgorzej w tym momencie.Ostatnio nam wysiadl jeden laptop.Koszta drukowania kosmiczne, kolejny toner kupilam, bo milion rzeczy do szkoly drukujemy.Nie wyjdziemy szybko z tego, oj nie. Tu tez wiele osob nie zachowuje zdrowego rozsadku-ostatnio 20 osob spotkalo sie na spacer z psem...nie rozumie tego.My spotykamy sie tylko 2 osobami i to tez rzadko.Do wspolnej nauki.Z innymi tylko kontakt przez whatsup.
____________________
Zapraszam na kawe
Agania 20:34, 16 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Czekam na swojego ciemiernika, u Was cieplej
Białas gwiazdor lubi zimę

Trudny ten rok, nawet nie wiem czy nie trudniejszy...
Ignoranctwo najgorsze
Pozdrawiam Basiu pozytywnie, poradzimy sobie, też zdrowia życzę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agatorek 00:02, 17 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
KasiaBawaria napisał(a)


Jeszcze nie wiem, jak narazie dobrze, ale mam ja dosyc krotko.Narazie ladnie kwitla.
Wyszukam jutro jakas fotke


Znalazłam przez wyszukiwarkę forum

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies