Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

Agatorek 14:56, 12 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
KasiaBawaria napisał(a)


Funia ma krotka siersc, nosi jakis kaftanik zima? Eddie ma futro i w zimie chce spac na sniegu, tak mu cieplo Calkiem luzik jeszcze nie jest-co prawda moge go z kazdej sytuacji przywolac, bo od razu zawraca, ale musze miec oczy dokola glowy

.


Moje przy tym mrozie (u nas było po -20 przez kilka dni) nawet do budy nie chciały wchodzić . Śnieg też uwielbiają. Za to latem szukają cienia i śpią całe dni, wolą jednak, jak jest chłodniej.

Obejrzałam sobie tego beardeta . Ale on fajny jest! . Pewnie trzeba często go czesać .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
KasiaBawaria 15:09, 12 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Brrr zimno, wiatr.W nocy burza byla i choc Eddie nie moze wchodzic do sypialni na pietro to dzis tak sie burzy bal, ze nawet mi sie do lozka ladowal, na rece. Bardzo odwaznego psa mam

Krokusy zamkniete, bo slonca nie ma.Ale jakis kolor sie pokazuje. W tym roku bierzemy sie za warzywniak.







____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 15:12, 12 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Agatorek napisał(a)


Moje przy tym mrozie (u nas było po -20 przez kilka dni) nawet do budy nie chciały wchodzić . Śnieg też uwielbiają. Za to latem szukają cienia i śpią całe dni, wolą jednak, jak jest chłodniej.

Obejrzałam sobie tego beardeta . Ale on fajny jest! . Pewnie trzeba często go czesać .


Mojego tez trzeba czesac, przyzwyczajona do tego jestem, po 18 latach perskich kotow Eddie tez moglby byc huskim w zimie chcial spac na sniegu a w lato szuka cienia.I uwilbia spac na zimnej podlodze..

____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 15:22, 12 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Zastanawiam sie nad roza 'Uetersener Klosterrose'. Ma ktos i poleca?
____________________
Zapraszam na kawe
Agatorek 15:40, 12 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
Piękne te wiosenne ujęcia .

A Eddie prawie zlewa się z tym śniegiem , fajny futrzak . Odważny , ale mój leonberger też tak reaguje na burzę. Raz musiałam się z nim w drzwiach domu przepychać, bo mi się pchał . A innym razem przesiedziałam z nim burzę w garażu .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Ania111 17:45, 12 mar 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
KasiaBawaria napisał(a)
Brrr zimno, wiatr.W nocy burza byla i choc Eddie nie moze wchodzic do sypialni na pietro to dzis tak sie burzy bal, ze nawet mi sie do lozka ladowal, na rece. Bardzo odwaznego psa mam

Krokusy zamkniete, bo slonca nie ma.Ale jakis kolor sie pokazuje. W tym roku bierzemy sie za warzywniak.










Kasiu
No pięknie
Jak kolorowo
A ciemiernik cudowny- ten kolor
____________________
Ania Spelnione marzenie
greg66 17:50, 12 mar 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kasiu te nożyce kupowąłem w Castoramie. Nie Amstaffy nie są opodatkowane ale powinny chodzić na smyczy i w kagańcu.
A ja ostatnio Funi serwuję masaż na jej kręgosłup(bo coś chyba się lekko zaczyna dziać) ale jest zdziwionia i nawet zadowolona
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
MiluniaB 19:16, 12 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387


Ślicznotki - moje ulubione

Bardzo ładne zdjęcie - robione aparatem czy telefonem?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
ElzbietaFranka 22:18, 12 mar 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
KasiaBawaria napisał(a)


Funia ma krotka siersc, nosi jakis kaftanik zima? Eddie ma futro i w zimie chce spac na sniegu, tak mu cieplo Calkiem luzik jeszcze nie jest-co prawda moge go z kazdej sytuacji przywolac, bo od razu zawraca, ale musze miec oczy dokola glowy

Jakie nozyce masz dokladnie? Bo musze cos kupic.





Kasia wejdź na stronę Lidla mają dużo różnych narzędzi ogrodniczych i dobrej firmy. Mają nożyce akumulatorowe. Tylko jak kupisz to sprawdź czy są razem z akumulatorem. Inaczej musisz kupić ładowarkę i akumulator najlepiej 2 na zmianę. I trzymaj się tej firmy z narzędziami na akumulator który pasuje do wszystkich narzędzi.

Mam dużo narzędzi ogrodniczych z L... I polecam solidne.
U ciebie już wiosną pełna gębą. U nas ziemia zmarznieta
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:42, 12 mar 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
U nas z cowidem też źle. Od jutra mamy wszystko zamknięte. Dzieci od 1-3 klasy nauczanie hybrydowe tydzień w domu tydzień do szkoły. Starsze zdalne nauczanie chyba od listopada.
Przybywa coraz to więcej chorych. Narodowy na stadionie się zapełnia nie ma personelu medycznego z tym duży kłopot.

Chętnych do szczepienia dużo aby tylko szczepionka była. Dużo osób pracuje zdalnie, autobusy, metro ok 10% pasażerów. Ludzie się boje więc siedzą w domach. Są również i tacy którzy chodzą bez masek.
Myślę sobie chyba nigdy z tej zarazy nie wyjdziemy. Po trzeciej fali będzie czwarta albo.jakas inna mutacja.
Ludzie wysiadają psychicznie.
Nie zazdroszczę zdalnej nauki z dziećmi. Sąsiadka tak ma i jest nauczycielką masakra. Ode mnie ma pożyczonego laptopa bo nie wyrabiają ze sprzętem.

Pozdrawiam Kasiu i zdrówka życzę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies