Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

KasiaBawaria 09:28, 26 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
greg66 napisał(a)
Kasiu ja ścinam nożycami do żywopłotu akumulatorowymi, wczoraj ponad sto traw w niecałe dwie godziny poszło. Polecam już od trzech lat tak działam.

Moja Funia powoli budzi się z zimy. Jak było -10 to nawet nie chciała siku wyjść zrobić. No ale teraz to już kocyk ma na tarasie i grzeje się. Wczoraj +19 było.
Fajnie, że Eddie się nauczył bo to mógłby być duży problem gdyby poszłedł za zwierzyną. A tak luzik.

U mnie na ulicy jesienią korona dopadła parę domostw, teraz spokój, ale do normalności jeszcze daleko i nie wiadomo co będzie dalej. Podobnie jak z pracą, na razie firma wytrzymuje ale od jesieni jedziemy na stratach

Pozdrawiam wiosennie


Funia ma krotka siersc, nosi jakis kaftanik zima? Eddie ma futro i w zimie chce spac na sniegu, tak mu cieplo Calkiem luzik jeszcze nie jest-co prawda moge go z kazdej sytuacji przywolac, bo od razu zawraca, ale musze miec oczy dokola glowy

Jakie nozyce masz dokladnie? Bo musze cos kupic.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 10:24, 26 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Marzy mi sie beardet collie jako towarzystwo dla mojego Eddiego. Ma ktos moze z was, albo wsrod znajomych?
____________________
Zapraszam na kawe
Basia_KRK 07:27, 27 lut 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
KasiaBawaria napisał(a)



Ale słodziak! Genialna fotka!
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Gosiek33 08:41, 27 lut 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
KasiaBawaria napisał(a)
Marzy mi sie beardet collie jako towarzystwo dla mojego Eddiego. Ma ktos moze z was, albo wsrod znajomych?


Nie znam tej rasy ale gdy poczytałam o niej to wnioskuję, że kolejny wulkan energii Ci się marzy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Milka 09:19, 28 lut 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Świetnie szkolony piesio, to i są sukcesy.
U was chyba gorzej z tym covidem, koleżanka narzeka, depresja ją dopada.
Pozdrawiam niemal wiosennie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
greg66 11:23, 28 lut 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Kaśka ja mam nożyce akumulatorowe MAC Allister, po naładowaniu działają długo, tak, że przycinam cały żywopłot na długości 80metrów, ładują się szybko, jestem bardzo zadowolony.
Tak Funia ma zimowy kaftanik ale mimo to jak pada śnieg to nie wychyla nosa.
To American Staffordshire terrier.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 09:57, 01 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Milka napisał(a)
Świetnie szkolony piesio, to i są sukcesy.
U was chyba gorzej z tym covidem, koleżanka narzeka, depresja ją dopada.
Pozdrawiam niemal wiosennie


Kolezanka tez mieszka w Niemczech?My mieszkamy przy granicy czeskiej a tam jest tragedia, tyle zachorowan.Wszystko przechodzi do nas.SZkoly od grudnia zamkniete.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 09:58, 01 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
greg66 napisał(a)
Kaśka ja mam nożyce akumulatorowe MAC Allister, po naładowaniu działają długo, tak, że przycinam cały żywopłot na długości 80metrów, ładują się szybko, jestem bardzo zadowolony.
Tak Funia ma zimowy kaftanik ale mimo to jak pada śnieg to nie wychyla nosa.
To American Staffordshire terrier.

A gdzie je kupiles?W necie nie moge ich znalezc.

Staffordshire uwielbiam czy w Polsce to jakos szczegolnie opodatkowana rasa?
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 10:02, 01 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)


Nie znam tej rasy ale gdy poczytałam o niej to wnioskuję, że kolejny wulkan energii Ci się marzy


Temperament i charakter ma podobny do Eddiego. Reszta to kwestia wychowania Roznia sie tym, ze Eddie do pies lowiecki a beardet pasterski.Wlasciciele mowia, ze te psy nie oddalaja sie, ze trzymaja grupe podczas spaceru razem. I ze czesto koryguja psy, ktore sa za wolne czy za daleko sie oddalaja. Przydaloby sie takie cos Eddiemu On juz dorosl i jest w domu spiochem. Spi i ma sie wrazenie, ze nie ma wogole psa. Nie szczeka,w ogrodzie tez tylko lezy i oglada sobie otoczenie albo spi.Na spacerach rano i wieczorem tez jest bardzo spokojny, tylko w poludnie daje gazu. Za spokojny jest
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 10:03, 01 mar 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Basia_KRK napisał(a)

Ale słodziak! Genialna fotka!

Dziekuje
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies