Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

Anda 07:52, 28 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Chodzicie z nim do szkoły dla psów? A co to za rasa? Nie wiem, czy jest w PL popularna, bo nie mieszkam w PL
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaBawaria 08:00, 28 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443


Murek oporowy moje meza i podciachany orzech laskowy.




Dzieci zrobily na kompostowniku domek dla jeza.I na niektorych rabatach wysypalismy liscie.
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 08:07, 28 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Anda napisał(a)
Chodzicie z nim do szkoły dla psów? A co to za rasa? Nie wiem, czy jest w PL popularna, bo nie mieszkam w PL

Anda- zawsze mialam psy i koty w domu, wiec pierwsze lekcje posluszenstwa mamy a soba. Do tej pory nie mial ostatniej szczepionki i musielismy sie wstrzymac przed zabawami z innymi psami, ale chyba pojdziemy. Nie dla samej nauki, bo to robie codziennie sama, ale zeby mial kontakt z innymi psami i troche z nimi poszalal.
To jest hybryda- tata pudel krolewski, mama golden. Dzieki temu sa bardzo inteligentne, i co bardzo bylo dla nas wazne-pies dla alergikow. Moj maz nie ma na niego uczulenia. Bardzo malo traci siersci. Retrievery traca ja na potege a on nie, bo ma ojca pudla. Czasem zdarzy sie, ze jednak linieja, ale wiekszosc osobnikow traci mlo siersci. Nas sasiad ma od 5 lat brata naszego Eddiego i stad trafilismy na hodowle. Wlascicielka ma dla rodzicow wszystkie atesty (biodra, stawy lokciowe, inne choroby), szczeniaki tez sa badane.

____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 08:10, 28 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
My sie barfujemy

____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 09:25, 28 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Fantastyczna ta hybryda, kiedyś takiego biszkoptowego widziałam. U nas mało popularne i z pewnością cena zaporowa.
Kasiu co to za hortensje? Jedna bordo prawie, druga przebarwiająca się w jasną zieleń
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 11:19, 28 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
To hortensja the bride. Przekwita u mnie na niebiesko, potem na bordowo
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 11:35, 28 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
W sklepach znajduję białą przebarwiającą się na róż i niebieski? Nie jestem pewna czy to to samo?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 13:10, 28 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
To endless summer. W zaleznosci od ziemi ma rozowy odcien,zielony lub nawet bordowy. Wszystko zalezy od ziemi
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 13:22, 28 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kasiu jak zrobiony ten domek dla jeża? Tylko zagłębienie pod liśćmi w kopostowniku?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 13:32, 28 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
KasiaBawaria napisał(a)
To endless summer. W zaleznosci od ziemi ma rozowy odcien,zielony lub nawet bordowy. Wszystko zalezy od ziemi



A jaką masz ziemię? Podejrzewam, że zupełnie inne nawozy stosujesz niż my
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies