Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerabianie ogródka pod swój gust

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerabianie ogródka pod swój gust

Gosiek33 06:10, 20 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dziękuję, sunia ogonkiem merda
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 06:42, 20 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Moj wlasnie rzuca sobie w gore kawalki kostek i zabawki Lece uwazac, zeby mi okna nie wybil
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 06:44, 20 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Milchshake niesmialo










____________________
Zapraszam na kawe
anna_g 08:17, 20 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
KasiaBawaria napisał(a)
Misa wlasnej produkcji



Super ta misa. Trudna była ta produkcja?
Fajne poidełko dla ptaków, a gdyby miała dziurkę to donica dla rozchodników (oczywiście przypasowałam ją do siebie ) Pasują mi szarości do kamieni przy "baseniku" (bo trudno to nazwać oczkiem wodnym chociaż nim jest oczywiście, ale raczej traktowane jako basen bo pochlapania sie w upały.

I zdjęcia wszystkie pokazałaś przepiękne. Bardzo mi się Twoje hortensje, i krwawnik, no i jeżówki, aha i rozchodniki, no i ozdoby też... poczekaj... to chyba podoba mi się... WSZYSTKO
Miłego weekendu.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
violaskom 08:39, 20 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Masz cudne ozdoby ogrodowe. Czy ta betonowa misa to poidło dla ptaków? Chodzi mi o tą na wysokiej nodze.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
KasiaBawaria 10:11, 21 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Anna- miske latwo sie robilo Bierzesz pilke dla dzieci, taka najtansza i na niej formujesz beton, ktory musi miec oczywiscie odpowiednia konsystencje W necie jest duzo filmikow. Dziekuje za mile slowa

viola- tak to poidelko dla ptakow.

Wczoraj musialam zalatwic w Polsce wazna spraawe i bylismy w Jeleniej Gorze. Pies sprawil sie jak zwykle bez zarzutu. Ale widac, ze w POlsce nie znany, bo nie wiem ilu ludzi nas zaczepialo i pytalo co to za rasa
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 11:06, 21 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
To jest to poidelko





A tu kilka lat temu zrobilam sama- dlugo i mlotek do reki i wylupalam w kamieniu znalezionym podczas sadzenia zywoplotu male poidelko






A miske mozna zrobic na pilce albo jak tutaj- z dwoch pojemnikow jako formy.

tutaj

____________________
Zapraszam na kawe
violaskom 12:47, 21 lip 2019


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Ten w kamieniu jest świetny! Interesuje mnie wysoki, by ptaki były bezpieczniejsze przed kotami. Rozumiem, że w takim poidełku codziennie trzeba wymieniać wodę. Czy to nie jest za bardzo upierdliwe? Pewnie dno zarasta jakimiś glonami. Jak często trzeba je czyścić? Ja wodę trzymam w miskach po psie, ale cały czas są brudne i to napełnianie i mycie już mnie męczy. Nie mówiąc, że nie wygląda to najlepiej. Szukam jakiegoś sposobu na wodę dla zwierząt.
Nie dziwię się, że pies budził sensację w Polsce. Sama jestem nim oczarowana i bym Cię pewnie zaczepiła.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Nowa12 14:34, 21 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
KasiaBawaria napisał(a)
Milchshake niesmialo












A ta Twoja czerwona jeżówka jak się nazywa?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
KasiaBawaria 17:56, 21 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Nowa- Ta jezowka to 'Cheyenne Spirit'. Moj maz kupil zolta, czerwona i pomaranczowa. Myslalam, ze z czasem stana sie takie same, ale do tej pory kazda ma ten sam swoj kolor

viola-- Powiem ci, ze przez to ze susza co chwile wysusza te pojemniki, zadne glony sie nie robia. Z czasem po kilku tygodniach pojawia sie czerwony nalot-wtedy lece i 10 minut szczotka szoruje wszystkie ktore mam.Wode dolewam raz na kilka dni. W deszczowa pogode z glonami gorzej.Ale nie jest jakos to problematyczne
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies