Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

Joku 12:23, 20 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080






____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 12:25, 20 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080






____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 12:28, 20 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080




Na rabatach preriowych oko na razie może odpocząć. Najlepszy czas jeszcze przed nimi.

____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kordina 12:43, 20 cze 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4711
Jolu i znowu dziękuję za relację szczególnie z ogrodu KB pozdrawianki
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Ewa777 17:38, 21 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18414
Piękną wycieczkę miałaś znowu Dobrze jest mieć tak blisko ogród do podziwiania o każdej porze roku
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Joku 20:59, 21 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Bożeno proszę bardzo , pozdrawiam również.

Ewa, pewnie że fajnie. Lubię od czasu do czasu popatrzeć na piękne obrazy. Kiedyś częściej jeździłam do Hortulusa, teraz dłużej muszę się zbierać. Metryka robi swoje .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Martka 23:00, 21 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jolu, kolejne relacje z wycieczki, dzięki, można oko nacieszyć
Zaskoczyła mnie żółta piwonia, nigdy nie widziałam jej w tym kolorze. Z jakiego powodu straciłaś zaufanie do jarzmianek?
Ogród KB bujny, rabaty angielskie piękne.
Ciekawe, czy ta konewka w szopce na narzędzia dobrze podlewa Mam podobną i woda wycieka ze styku nasadka i wylewka. Szukam "konewki idealnej", robiącej delikatny deszcz i bez dodatkowych źródeł ujścia wody
Połączenie przywrotnik, kocimiętka i bodziszek jest bez pudła, do tego kwitnące peonie i mamy czerwiec idealny.
Pozdrawiam, Jolu

Magara 23:35, 21 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6573
Jola - super relacje Ja ciągle nie dotarłam, ani do Gołubia, ani do Zgorzałego, wciąż czasu brakuje

Martka, konewkę idealną kiedyś Jacek Naliwajek pokazywał, nawet obejrzałam ale cena mnie zabiła Ale jak coś to wygrzebię z zakamarków pamięci nazwę sklepu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Martka 23:51, 21 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Hahaha, Daga, konewka idealna to byłaby taka, której cenę da się przeżyć bez zgonu Nie widziałam odcinka Jacka N. z konewką, ale dzięki, nie szukaj, mam nadzieję, że pewnego dnia wpadnę na nią na Jacka tez byłoby dobrze wpaść Joku, był w Zgorzalem?
Joku 21:26, 22 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Nie wiem czy ta konewka ze zdjęcia jest szczelna na połączeniach poszczególnych elementów. Nie przyszło mi do głowy zapytać , nie sprawdzałam również. Ja od kilku lat używam konewek plastikowych z tej prostej przyczyny że są lżejsze od metalowych. Może piękne nie są ale dźwigam nieco mniej . Moim problemem jest raczej to że końcówka zraszająca nagle spada pod naporem wody a nie jej nieszczelność.

Najpierw odpowiem Martce
Piwonie w żółtym kolorze są, nie tylko ta jedna ze zdjęcia. Ja nie posiadam .
Jarzmianki u mnie ciągle mdlały pomimo podlewania. Nie mogłam im niestety zapewnić lepszego miejsca więc postanowiłam je pożegnać. Ale na widok tej w Gołubiu zatęskniłam za taką właśnie .
Jacek N. był, oprowadzał chętnych po ogrodzie. Kasi nie było .

Magara, na emeryturze jest więcej czasu na jeżdżenie. Ale jak sobie pomyślę że za 10 lat mogę już być niezdolna do jeżdżenia samodzielnego (jeżeli dożyję) to tym bardziej się śpieszę żeby wszystko obejrzeć .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies