Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

Tess 21:57, 04 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Joku napisał(a)

Tess, ja na szczęście mam tylko parter i pięterko. Niekiedy żałuję że nie mam piwnicy i strychu, ale jak sobie pomyślę o nagromadzeniu różnych przydasi to szybko mi przechodzi . Aha, jest jeszcze szopka i teren za szopką .

Mnie nie przebijesz Właśnie sobie uświadomiłam w wątku u Rumianki, że bańki mam, takie lekarskie, do stawiania. Od jakiś 30 lat nieużywane. Ale mam, bo może się przydadzą
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Joku 22:07, 04 mar 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12173
Może jako wazoniki do drobnych kwiatków? Właściwie "na żywo" baniek nigdy nie widziałam. A my wczoraj wywalaliśmy łózko bo była zbiórka wielkogabarytów. I się zastanawialiśmy co z tego łózka mogłoby się jeszcze przydać. Na szczęście ochłonęliśmy bo nie ma gdzie takich przydasi upchnąć.
4o lat - szmat czasu. Pewnie udało się wam sporo nagromadzić. Życzę powodzenia w sprzątaniu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgorzataka... 08:57, 05 mar 2023


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Jola-dziękuję że byłaś wczoraj u mnie.
Hej Kobitko-klęcznik pierwsza klasa i jaki zmyślny w zależności od potrzeb mozna siedzieć i uklęknoć--wygodny?-ja ciągle się bronię przed takim ustrojstwem ale pewnie kiedyś trzeba będzie.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Joku 16:26, 05 mar 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12173
Małgorzato, klęcznik wygodny, szybko się składa i rozkłada, używam też tych bocznych części jako podpórki przy wstawaniu z kolan . Zgromadziłam trochę takich ułatwiaczy żeby sobie radzić w ogrodzie. Moje stawy i kręgosłup są marnej jakości.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 20:27, 06 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18501
Myślę, ze takie stołeczki i klęczniki sa bardzo przydatne.
Bardzo fajny jest ten Twój.

Jolu, nie piel za dużo przy ciemierniku, to będziesz miała dużo siewek
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Joku 22:10, 06 mar 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12173
Trochę mi się wysiało, ale widzę ze część siewek znikła. A nie pieliłam . Ale kilka żyje i wygląda dobrze.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 09:28, 09 mar 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10282
Jolu, trochę nadrobiłam twój wątek...wpadł mi w oko ten Twój klęcznik, fajny i nie skomplikowany, a w dodatku wielofunkcyjny. Do niedawna też pieliłam na kolanach podkładając klęcznik z grubej gąbki...ale kiedyś coś mi przeskoczyło wewnątrz kolana i długo musiałam go leczyć więc z klękaniem teraz ostrożnie. U mnie ogród zasniezony jeszcze...Pozdróweczki.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
eda 14:14, 09 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Haa ale fajnie dziewczyny piszą o swoich doświadczeniach z nowymi nabytakmi
Jolcia podziwiam ,że już pomyślałaś i siałaś ja jeszcze w lesie jestem
Buziaczki zostawiam i czekamy na słoneczko
Pozdrowionka
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Joku 20:18, 09 mar 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12173
Elisa, u mnie też jeszcze śnieg leży, ale powoli topnieje w dzień przy dodatnich temperaturach. W nocy dzisiaj -9 na termometrze zobaczyłam.
O niedomaganiu moich kolan boje się myśleć, już raz moją niewydolność ruchową przerabiałam.

Edzia, niczego jeszcze nie siałam, ale nasiona czekają w pogotowiu, ziemia do siania też. W ogrodzie częściowo zdążyłam powycinać suchelce przy sprzyjającej pogodzie więc teraz czekam w miarę cierpliwie aż zima przestanie straszyć.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
eda 17:03, 10 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
A haaa teraz zrozumiałam piszesz ,,wysiało,, a ja zrozumiałam że trochę zasiałaś )
Ja też tak lekko pozbierałam nieznacznie ale też czekam na ciepełko
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies