Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Znowu na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Znowu na wsi

Joku 22:28, 28 lis 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12441
Margo, miło mi że do mnie dotarłaś. Faktycznie obie mamy ścieżki, moja prosta, twoja chyba biegnie łagodnym łukiem. Kolekcjonowanie roślin również nie jest mi obce, a raczej było bo pod wpływem forum zmieniły mi się upodobania.

Aniu, śniegu u mnie trochę napadało. Rośliny mają kołderkę. Mróz póki co niewielki ale w prognozach widać dalsze ochłodzenie.

Handall, nie bardzo rozumiem o co chodzi w twoim wpisie. Jakaś ukryta reklama? Takie na forum są zabronione.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 14:20, 29 lis 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Zauważyłam, że Handall umieszcza ciągle jakieś dziwne linki najczęściej dot. konopi...dziś znowu się pokazały, ale myślę, że lepiej nie klikać, by nie zainfekować kompa...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 15:00, 29 lis 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
A ja jakoś konopiami nie jestem zainteresowana nie klikam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kordina 16:58, 29 lis 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5059
Te jego linki są zablokowane, żaden się nie otwiera na szczęście bo klikałam. W moim regionie jest Kombinat Konopny i w okolicy dużo pól z uprawą konopi. Latem fajny zielarski zapach który lubię, jak większości ziół.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
sylwia_slomc... 21:09, 29 lis 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
Rumianka napisał(a)
Zauważyłam, że Handall umieszcza ciągle jakieś dziwne linki najczęściej dot. konopi...dziś znowu się pokazały, ale myślę, że lepiej nie klikać, by nie zainfekować kompa...

Zgłosiłam właśnie do Admina, może go zablokuje. Też nie klikałam bo to bardzo podejrzana sprawa. Ale Jak napisze więcej osób będę bardziej wiarygodna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Joku 22:39, 29 lis 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12441
Elisa te linki na naszym forum? Pierwszy raz się na coś takiego natknęłam. Mnie się skojarzyło z reklamą czegoś. A takie reklamy na forum są zabronione.

Basiu, mnie one też nie interesują. Ani jako rośliny ozdobne ani pseudolecznicze .

Bożena, z ciekawości muszę sprawdzić jak konopie wyglądają .

Sylwia, ja też zgłosiłam.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 22:55, 29 lis 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Jolu link zamieszczony w tych dzisiejszych watkach:
Nowy wątek Cudo rośliny. 13:37
Nowy wątek Galeria zdjęć konopi. 13:35

a wczoraj tez było,
Nowy wątek Niespodziewane rośliny w lesie. 09:29
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Dorota321 17:16, 30 lis 2023


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 992
Moja New Down śmieciła bardzo, na dodatek szybko łapie grzyba. Dwa lata temu mocno ją przycięłam. Chyba się trochę zbuntowała.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
zbigniew_gazda 18:22, 30 lis 2023


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11188
Jolu zasyłam pozdrowienia. U nas też zimowo się zrobiło. 2 dni temu przeżyłem lekki szok - na Barusia w czasie spaceru napadł sąsiada pies. Broniłem go z całej siły ale i tak zdążył kilka razy ukąsić. Bari w szoku ale nieśmiało zaczynamy znowu spacerować. Na drodze i ścieżkach jest lód i muszę zakładać na buty nakładki z kolcami.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Joku 21:32, 30 lis 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12441
Elisko, nowych wpisów chyba nie ma.

Dorotko, moja róża dotychczas była zdrowa, nie zauważyłam choroby. I oby tak dalej było. Tnę ją systematycznie więc zbyt duża nie rośnie.

Zbyszku, również pozdrawiam zimowo. Mróz na razie niezbyt duży, ale ma być zimniej. Jakoś szybko w tym roku nas zima nawiedziła. Współczuję i tobie i Bariemu. Dobrze że powoli wraca do formy. Na psich spacerach też zawsze się boję jak widzę jakiegoś innego psa idącego kontrkursem. Tym bardziej że Majka chodzi bez smyczy.
Tobie życzę utrzymywania równowagi na nierównej powierzchni.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies