Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

ana_art 22:29, 12 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ewcia trafnie spłentowała różowości

Niesamowita jest ta tojeść (musze wygoglić) , piękne fotki czy ja dobrze widziałam że Adamo dosadzał buksiki?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 22:31, 12 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
na buksiki wciąż czekamy ... 3 dosadził pod murkiem ... zdobyczne przypadkiem
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
JulkAd 22:47, 12 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Moja tojeść nie szaleje, czy w pierwszym roku Ci kwitła?...pamiętam ją u Ciebie z ubiegłego roku, ale nie wiem kidy sadziłaś?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Konstancja30 22:49, 12 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
kwitła w pierwszym roku ... ... i juz była ładnie rozrośnięta ...

u mnie siedzi sobie w słonecznym cieniu jakkolwiek idiotycznie to nie brzmi ... ma wilgotno ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Gabrysia_ 22:53, 12 lip 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Byłam...widziała...się pozachwycałam
Limka juz taka piękna u ciebie,muszę jutro moim rzeknąć słówko!
Intruzy też dziś namierzyłam na trzmielinie
____________________
JulkAd 23:02, 12 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Konstancja30 napisał(a)
kwitła w pierwszym roku ... ... i juz była ładnie rozrośnięta ...

u mnie siedzi sobie w słonecznym cieniu jakkolwiek idiotycznie to nie brzmi ... ma wilgotno ...


może u Ciebie jednak ciut cieplej niż u mnie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Konstancja30 23:03, 12 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)


Aniu ... wiem ... wiem ... dobrze, ze masz te eden na wyciągnięcie ręki i reanimujesz szare komórki ... ściskam ... widziałaś ... kfitną !!!

Joaska napisał(a)
Ja tez już mam kilka sztuk wybranych do zamówienia tylko się zastanawiam czy na jesień czy na wiosnę ..... kwestia zimowania u mnie ...ale zobaczymy ...


wciąż wpisuję ... mniemam ... skreślam ... dopisuje "drugim rzutem" ... padam na klawiaturę od tego rozmyślania ...

irena_milek napisał(a)
cudowne! niech one będą gratkami na 500


Irenko gapię się od rana (wstaję 10 minut wcześniej żeby rabaty oblecieć ) potem szybka charakteryzacja na człowieka i znów rzut okiem ... i tak co rano )))

Margarete napisał(a)
Witaj Konstancjo,
róże masz boskie - ja tez w tym roku posadziłam eden rose... myslałam ze nie zakwitna ale mają, mają..... malutkie pączusie... wiec będę sie cieszyc takimi pieknosciami jak u ciebie ! Hurra!
Twoje róze piekne a połączenie z trawkami, bukszpanem i lawenda w tle - boskie... rabata podobna do tej u Anuli z Mojego kawałka raju... tam tez różowe róże + trawy - to nieazwodny duet.
O pieknych łanach lawendy bawet nie wsponmę... u mnie jedna kępka jest ok, dwie jako-takie a dwie ...lichota... chyba im sie u mnie nie nadaje. Podsypywałam pisakiem jak wsadzałam, dokarmiłam 1 raz dolomitem i... marny efekt...może trzeba czeakac na drugi rok...
Pozdrawiam i gratuluje 500-tki !!


lawenda zaskakuje mnie aż tak po raz pierwszy ... w zeszłym roku była ładna ale nie wystrzeliła aż tak .. ... może tylko musisz poczekaż ...

oj w Anuli rabatę łapczywie wpatruję się od roku ... i daleko mojemu koczkodankowi do tamtej ... eleganckiej ... poukładanej z tyloma roślinkami ... ale dziękuję bardzo nawet za tak cudne skojarzenie ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:18, 12 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Pszczelarnia napisał(a)


A ja też mam podpórki (odbiór w sobotę od kowala, pokażę źródło natchnienia i moje własne)

Róże z marketu - też chcę.

Izabello-Konstancjo, zaróżowiłaś się mocno, wylewnie i obficie!

W "Panu Tadeuszu" było inaczej (o Telimenie) "przebóg naróżowana!" ("Ledwie spójrzał w rumiane Telimeny lice/ Odkrył od razu wielką, straszną tajemnicę! Przebóg! naróżowana!").


zaróżowiłam się ... Ewo i to postępuje ! ... gorzej, że mrówki mnie prześladują tak nieznośnie jak literacką naróżowaną damę ... no ciut inne aspekty zycia mi rujnują ale też mocno irytująco ))) ...

irena_milek napisał(a)
ha, ha a dziś nijak bez różówania


i bez środka odstrszającego komary ))))))))) ... takie czasy ...

martika napisał(a)

Piekna rabata, podglądam czasami i zapamiętałam najbardziej cegłę i lawendnę super.
Moze zdradzisz co to za trawki i jakie róże?


róże to okrywowa "the fairy" ... w trójkącie z trawkami

trawka to Turzyca Amazon Mist ... czyli carex albula

za nimi róża leonardo da Vinci

quote=JulkAd napisał(a)]Edenka i mnie zachwyciła....no Iza u Ciebie ją chyba tylko będę oglądać, bo mój ogród mus poszerzyć chyba?....jakie odstępy robiłaś między różami ?


Jula za gęsto ... za gęsto sadziłam ... tu Madżenki rady jak powinno być ... http://www.ogrodowisko.pl/watek/1829-ogrod-marzen-cegla-roza-lawenda-i-mila-do-tego-co-mam-w-glowie?page=491
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:19, 12 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
rozajerycha napisał(a)
Gratuluję róż i strony Konstancjo .Zdjęciom również niczego nie brakuje
Pozdrawiam i ściskam .
marta


Róża mi gratuluje ... Martuś pozdrawiam ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
JulkAd 00:21, 13 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Dzięki Iza, doczytałam o gęstości sadzenia
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies