Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

rozajerycha 00:24, 13 lip 2013

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Konstancja30 napisał(a)


Róża mi gratuluje ... Martuś pozdrawiam ...


Jest czego .
Lece do łóżka już nic dziś nie napisze więcej muszę w końcu otworzyć wątek bo czuję się jak bezpański pies ))))))))
Dobranoc Konstancjo,ściskam
marta
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Mala_Mi 01:45, 13 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iza - lelija jeszcze cudnie pachnie Nie mów że nie czujesz.. daje na odległosć
Orszelinki kawałek możesz już dziobnąć Kasi ... ależ kępa sie zrobiłą... nawet ja jestem w szoku

Julka, zakwitnie w tym roku, trzeba poczekać bo przesadzana byłą kilka razy, a Izy poszła od razu z gruntu.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 10:36, 13 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
beta napisał(a)
Witaj Konstancjo...ja różnież rozpływam się w zachwycie nad tą Edenką...no pikna jest...bez dwóch zdań...koniecznie zapisać na liście chciejstw...a gdyby jeszcze kwitła długo to już chciejstwo do kwadratu

pozdrawiam


moja choć młodziutka rozwija wciąż nowe pąki ... i fantastycznie zmienia się wraz z rozwijaniem paków ... dziś sobie pomyślałam, że jest jak kobieta ... z każdym rokiem inna a zawsze piekna ... nio i tego bendem siem trzymać ))) ... Beta .. Anek ma rację ... ten twój usmiech ... wow nomalnie ))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 10:45, 13 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
asc napisał(a)
Iza - lelija jeszcze cudnie pachnie Nie mów że nie czujesz.. daje na odległosć
Orszelinki kawałek możesz już dziobnąć Kasi ... ależ kępa sie zrobiłą... nawet ja jestem w szoku

Julka, zakwitnie w tym roku, trzeba poczekać bo przesadzana byłą kilka razy, a Izy poszła od razu z gruntu.


potwierdzam ... pachnie ... oj pachnie a jak myślisz co ten pyłek tak obsypało ... no jasne, ze mój nochal ))))



nie wiem tylko czy nie posadziłam (znaczy Adas posadził ale my jedno przecież ) zbyt blisko murku ... mam fantazje taką aby ona się rozrastała i nie chciałabym jej za ciasnym apartamentem ograniczać ...

orszelinkę tak zmobilizowałam kofaniem ))) .. no wypieszczochana to szaleje ... słowami wypieszczochna bo my sobie pogadałyśmy ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 11:34, 13 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kasiu Boćku kofany ... czy to cos tu to może wspomniana przz Ciebie u Magdy kostrzewa Intense blue ??? ... za radą Madżenki obciachałam gdy zakwitła ... całkiem ładnie się rozrosła ... tylko co dalej ... lubię niebieską i chciałabym jej pomóc w wyglądzie ... będę tam zmieniała kształt rabat więc będzie przesadzanie ... czy ją dzielić ??? ...


____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Gabrysia_ 12:14, 13 lip 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Iza...ja też mam kostrzewę,w zeszłym roku ją odmładzałam i bardzo ją lubie właśnie za kolor,też ścinam żeby nie kwitła
____________________
bociek 12:32, 13 lip 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Izulek,

Po pierwsze primo gratki na 5 paczek cudownych opowiesci i rewelacyjnego poczucia humoru. Adamo, dzieki, ze nie zaanektowales Izuli calkowicie
Kwiatuch na okolicznosc i sto lat, sto lat



Po drugie primo, kostrzewe trza ciac jak tylko zaczyna kwitnienia i obcinac jej kwiatostany a nie cala. Na wiosne mozesz podzielic z powodzeniem. Jak bedzie sianowata przy ziemi mozesz jej te starsze zdzbla przyciac, ale nie scinaj calej bo bedzie po zawodach.

Po trzecie primo, pokazalas Edenke i wsiaklam. Normalnie roza jak z plocien mistrzow martwej natury, a ta zywa i piekna. Lawende masz full wypad z tuningiem

I bergenie jak Ci sie rozrosna to bedzie dopiero onuca nie tylko skarpeta

Tojesc masz kosmiczna, ja tez mam od Ani I na pewno urosnie do nieba jak i Tobie ku chwale pszczolek

Buziam Izuska. Uklony dla Towarzysza Meza
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Evchen 13:27, 13 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Ty z Konstancją i Ania Mimowolną wodzicie mnie na pokuszenie Najpierw przywlekłam jeżówki.. no dooobra, zawsze mi się podobały .. .teraz wzdycham do tojeści za jej ukłon w stronę rabaty.. nawet kostrzewa, której nomalnie u mnie nie lubię, u Ciebie mnie zaintrygowała O kjubie nie spomnę, bo to oczywista oczywistość
Buziam sobotnio i wracam.. do mopa
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Bogdzia 14:12, 13 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Przegapiłam 500stronę ale kwiatki i gratulacje mam nadzieje ze i teraz przyjmiesz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 16:55, 13 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ufff wrescie na bieżaco jestem

Ale ja już nie wiem co i kom mam obfocic... Pogubiłam się... Carexy dla Kindzi a dla Ciebię pączek austinki?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies