Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 22:58, 11 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Melduję, że dzisiaj wypatrzyłam u moich malutkich austinek pierwsze pąki. Miodzio zdjeć niestety niet...


czy ja mogę poprosić o paradę twoich austinek i nie tylko ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 09:36, 12 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joaska 10:05, 12 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Ja tez już mam kilka sztuk wybranych do zamówienia tylko się zastanawiam czy na jesień czy na wiosnę ..... kwestia zimowania u mnie ...ale zobaczymy ...
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Milka 10:25, 12 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Konstancja30 napisał(a)
Edenka jest różą pnącą ... znana też jako Pierre de Ronsard to róża pnąca ... czytałam, że dorasta do 3 metrów ale na mojej metryczce pisze tylko o połowie tego ... i dobrze bo ja ją chcę mieć w donicy na tarasie ... donica wymarzona od dawna już czeka na realizacje ...







a tu jeszcze austinka Scepter"d Isle





o to gdzie kupiłam nie pytaj ... absolutnie niepoprawnie w markecie ... ...



cudowne! niech one będą gratkami na 500
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 11:52, 12 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Konstancjo,
róże masz boskie - ja tez w tym roku posadziłam eden rose... myslałam ze nie zakwitna ale mają, mają..... malutkie pączusie... wiec będę sie cieszyc takimi pieknosciami jak u ciebie ! Hurra!
Twoje róze piekne a połączenie z trawkami, bukszpanem i lawenda w tle - boskie... rabata podobna do tej u Anuli z Mojego kawałka raju... tam tez różowe róże + trawy - to nieazwodny duet.
O pieknych łanach lawendy bawet nie wsponmę... u mnie jedna kępka jest ok, dwie jako-takie a dwie ...lichota... chyba im sie u mnie nie nadaje. Podsypywałam pisakiem jak wsadzałam, dokarmiłam 1 raz dolomitem i... marny efekt...może trzeba czeakac na drugi rok...
Pozdrawiam i gratuluje 500-tki !!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Pszczelarnia 11:59, 12 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
asc napisał(a)
Podpórki moje pod róże sie robią Popatrzysz czy ci sie spodobają i wtedy mogę i dla Ciebie zamówić ... Na razie widzę to oczyma wyobraźni.. a ciekawe co kumpel zrobi z mojej wyobraźni którą mu szkicowałam słowami I podawałam gdzie i skąd wziąć materiał na to moje wydumane cudo


A ja też mam podpórki (odbiór w sobotę od kowala, pokażę źródło natchnienia i moje własne)

Róże z marketu - też chcę.

Izabello-Konstancjo, zaróżowiłaś się mocno, wylewnie i obficie!

W "Panu Tadeuszu" było inaczej (o Telimenie) "przebóg naróżowana!" ("Ledwie spójrzał w rumiane Telimeny lice/ Odkrył od razu wielką, straszną tajemnicę! Przebóg! naróżowana!").
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 12:01, 12 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ha, ha a dziś nijak bez różówania
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
martika 12:31, 12 lip 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
anula_wn napisał(a)


Iza, jak pięknie !!! wiedziałam, że to będzie pokazowy ogród ! nooo cudnie !!!!

Piekna rabata, podglądam czasami i zapamiętałam najbardziej cegłę i lawendnę super.
Moze zdradzisz co to za trawki i jakie róże?
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
JulkAd 15:46, 12 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Edenka i mnie zachwyciła....no Iza u Ciebie ją chyba tylko będę oglądać, bo mój ogród mus poszerzyć chyba?....jakie odstępy robiłaś między różami ?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
rozajerycha 16:47, 12 lip 2013

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Gratuluję róż i strony Konstancjo .Zdjęciom również niczego nie brakuje
Pozdrawiam i ściskam .
marta
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies