Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

April 10:00, 09 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
Bardzo ładnie Arabella u ciebie wygląda, nawet jak się płoży. Moje dostały podpory ale i tak ciężko je ciągle do nich przypinać. Dlatego planuję na wiosnę przesadzić w miejsce gdzie płożenie będzie zaletą
____________________
April April podbija las Mazowsze
Tess 17:10, 09 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Ewik napisał(a)
Slicznie sie ogród prezentuje zarówno w zimowej jak i wczesnowiosennej odsłonie .

Ogród dziękuje

Rumianka napisał(a)
Witaj Tess, dzięki za odwiedzinki u mnie. Dawno czytałam Twój watek oraz ten z Rozlewiskiem...lubiłam przechadzać się Twoimi sciezkami. Fajnie, że wróciłas. No i gratuluję nowego etapu życiowego..."będzie Pani zadowolona"...Wiem co piszę, bo też korzystam z takich dobroci... Dość kolorowo robi się już na Twoich rabatach, no nie licząc tego mini śniegu...U mnie wciąż zima.Pozdrawiam z nad morza.


Właśnie na to liczę, że "będzie Pani zadowolona" Już jestem. Rozkoszuję się świadomością, że "nic_nie_muszę" (zawodowo).
Z tymi kolorami to u mnie raczej marnie, głównie odcienie zieleni. Ale już podziałałam trochę, by było więcej. W tym sezonie powinno być bardziej kolorowo.

April napisał(a)
Bardzo ładnie Arabella u ciebie wygląda, nawet jak się płoży. Moje dostały podpory ale i tak ciężko je ciągle do nich przypinać. Dlatego planuję na wiosnę przesadzić w miejsce gdzie płożenie będzie zaletą

To stare zdjęcie, kiedy była młoda. Teraz też próbuję podpór, ale nie jestem z efektu zadowolona. Też planuję przesadzić, już od dwóch lat
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 17:42, 10 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Bardzo ciekawą stronkę znalazłam i się właśnie zaczytuję. O naturalnych zapylaczach.
https://dzicyzapylacze.pl/?fbclid=IwAR0QpHWExbGI6F3HJMX2FBz9GYrkI5Z30qG5zrqBIqzMTtvwV4Rc70CS96U
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
eda 18:40, 10 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Tess napisał(a)
U mnie wiosna na całego. Kwitną przebiśniegi, ale i krokusy już depczą im po piętach.



Oj tak wiosna wiosna nie da się już zawrócić mimo śniegu wiosenne sobie poradzą prawda ale cudne krokusy przebiśniegi i wiadomo ciemierniki uwielbiam je
Miłego nowego etapu i fajnie że będziesz z nami więcej Tess buziaki zostawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
anpi 11:40, 11 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8169
Tess napisał(a)

Fajnie wygląda ten dereń, jak dorysowany
Bardzo podoba mi się u Ciebie ta zielona struktura ogrodu!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Tess 13:08, 11 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
anpi napisał(a)

Fajnie wygląda ten dereń, jak dorysowany
Bardzo podoba mi się u Ciebie ta zielona struktura ogrodu!


Aniu, to nie dereń, to klon. Ma w sezonie żółte liście. A jesienią przebarwia się na pomarańczowo
i czerwono. Słabe zdjęcie, bo w telefonie mam kiepski aparat, a zrobione na szybko.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 13:11, 11 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
eda napisał(a)


Oj tak wiosna wiosna nie da się już zawrócić mimo śniegu wiosenne sobie poradzą prawda ale cudne krokusy przebiśniegi i wiadomo ciemierniki uwielbiam je
Miłego nowego etapu i fajnie że będziesz z nami więcej Tess buziaki zostawiam

Dziękuję
Ech, to bycie na O. ma swoje gorsze strony Byłam przez kilka lat na odwyku (zakupocholik roślinny), i wczoraj popłynęłam
Szybko poszło
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Joku 16:29, 11 mar 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Znaczy się w portfelu pustki zostały?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
an_tre 21:09, 15 mar 2023


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Witaj Tess, miłego wiosennego ogrodowania
Pozdrowionka, pogody i słonka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
anpi 23:57, 15 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8169
Teresko cofnęłam się u Ciebie do wcześniejszych wpisów i przypomniałam sobie o rozważaniach na temat kredensu i szafki na tarasiku. Ciekawa jestem na czym ostatecznie stanęło. Podjęłaś jakąś decyzję?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies