Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

beta 10:04, 21 cze 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
miałam napisać po przeczytaniu wszystkich stron ale nie wytrzymałam

muszę coś napisać TERAZ

kochana jesteś niesamowita,

ciarki mam na ciele jak czytam Twoją historię, dziękuję Ci że JESTEŚ z nami


twoja historia niczym ze Słońca Toskani -uwielbiam ten film,

kochana pisz dalej i nie przestawaj

pozdrawiam Beata
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
noemi 10:05, 21 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Podpisuje się pod Agniechą973 ... czytam , oglądam i jestem bardzo wzruszona ... mam przyjaciółkę z dzieciństwa, która wyjechała do Francji i bardzo za nią tęsknię ... fajnie, że jesteś z nami ... a M. po czasie przywyknie i nie będzie się już denerwował ...

pozdrawiam
____________________
ogród magdalenka
abiko 10:07, 21 cze 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Evchen napisał(a)
Masz rację Aga,
czasami nie wystarczy "tylko" uciec sprzed monitora. Bardzo trudno jest coś znaleźć na pchlich targach za przyzwoite pieniądze. Najczęściej są to niestety znaczne kwoty,a szkoda - bo takie stare przedmioty mają swoją duszę. Nie każdy lubi, nie każdy wie co z nimi zrobić. Kilka lat temu zrobiła się taka "moda" na starocie i każdy Pchli - Straganiarz miał wrażenie, że jego przedmioty są tak bezcenne, że można za nie uzyskać krocie... Mam często wrażenie, że to chęć szybkiego pieniądza.
Lubię stare przedmioty. Kiedyś miała taką komódkę:

Ze starej ciocinej komody Stała się szafką na buty i przedmiotem zachwytu moich gości. A mąż kręcił głową, kiedy malowałam ją na biało


przynajmniej tak jest u mnie.. i to nie to, że ja jestem malkontent, choć realistką jestem niestety

fajna ta komódka

ja mam w planach zrobienia sobie w piwnicy pralnio-muzykalnię.. ale taką lawendowo białą, z przecieranymi meblami - o czym pojęcia jeszcze nie mam, ale mam Anę może w końcu mi się uda

a meble mam ze starego biura..z dębową okleiną..fajne..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Ana 10:15, 21 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Witam przed poludniem, wpadam na zieloną herbatkę

Jaki magiczny zakątek odkrywamy dziś?

Dziewczyny, na prawdę MOŻNA znaleźć w naszym kraju piękne meble, albo brzydkie meble z ogromnym potencjałem Stare polskie wzornictwo jest ponadczasowe, uwierzcie...niedlugo pokażę Wam moje śmietnikowe znalezisko po liftingu Najwięcej skarbów kryją nasze strychy i piwnice....
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
hanka_andrus 10:25, 21 cze 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Abiko napisała

no i mnie okrzyczała.. a ja szukam, wychodzę, pytam, i nic od nikogo nie dostałam, tylko sama

a ławka byłaby taka ładna:=


Nie okrzyczłam,Aguś, tylko zdziwił mnie ten ton,, u mnie nic nie ma''.I u mnie nie ma,ale ja szukam na przykład podstawy do ławki, i na razie nie mogę znaleźć,ale albo sobie ją wymuruję,albo znajdę taką jak chcę.Gotowe propozycje albo mi się nie podobają,albo nie na moją kieszeń.
Też swoją ławkę zdobędziesz prędzej czy później.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 10:29, 21 cze 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wybacz Beatko, ten mój wtręt w twoim wątku.Pozdrawiam z rana.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
betysia 10:31, 21 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
abiko napisał(a)
Bea, ja również się przywitam, dopiero dzisiaj udało mi się przeczytać Twój wątek od początku do końca, choć znam od początku dziewczyny tak gonią, że nie można nadążyć.

Ja również uwielbiam Francję, aczkolwiek byłam tylko raz..co roku obiecuję sobie, że tym razem zabiorę M.. zdążyłam już francuski zapomnieć
Twój ogródek mnie oczarował! te cudowne rośliny, o których my tylko marzymy, to jak je odkrywasz
Dom piękny i klimatyczny.. jak oglądałam Twoje wnętrza to w końcu się popłakałam, bo u nas nic nie ma.. trzeba mieszkać, we Włoszek, Niemczech, Holandii czy Francji... no albo ja jestem taka niemrota..

I muszę, ale muszę... wielki przutulas dla kociaka na wygnaniu od kociary

Pokazuj więcej, i okolice..
ach te okiennice... i piękna tacka z lawendą chyba i...same cudności.
Masz taki dom jak ja zawsze chciałam mieć a nie mam)



KOchanienkie wpadam na chwile bo umieram z ciekawosci co sie u Was dzieje a tu...az wrze !!!!
Ja moze tylko napomkne tak na marginesie, ze moja sypialnie szukalam 3 miesiace, dzien w dzien az znalazla ale to nie bylo tak od razu !!!
mam swiadomosc,ze tutaj pewnie wiecej " staroci" ale na poczeszenie kochani tez szukam i przerabiam...tak, tak przerabiam ale o tym potem
uciekam i glowy do gory !!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
abiko 10:33, 21 cze 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
hanka_andrus napisał(a)
Abiko napisała

no i mnie okrzyczała.. a ja szukam, wychodzę, pytam, i nic od nikogo nie dostałam, tylko sama

a ławka byłaby taka ładna:=


Nie okrzyczłam,Aguś, tylko zdziwił mnie ten ton,, u mnie nic nie ma''.I u mnie nie ma,ale ja szukam na przykład podstawy do ławki, i na razie nie mogę znaleźć,ale albo sobie ją wymuruję,albo znajdę taką jak chcę.Gotowe propozycje albo mi się nie podobają,albo nie na moją kieszeń.
Też swoją ławkę zdobędziesz prędzej czy później.


eee Hania, z tej ławki zrezygnowałam, mam pilniejsze wydatki niż ławka za chore pieniądze.. bardziej chodziło mi o to, że w naszym kraju nie ma tego co na zachodzie są cudowne rzeczy za różne pieniądze a u nas jak się pojawią np. oryginalne latarenki to za wielkie... starocie są, oczywiście, tylko trzeba umieć szukać, zresztą jak na ciuchach i do tego trzeba mieć talent, jak nasze dziewczyny
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 10:34, 21 cze 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
matko burzę rozpętałam, już nic nie pisze
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Ana 10:39, 21 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
eee tam burzę...cierpliwość popłaca w każdej dziedzinie i w ogrodzie i w domu Ja swojego pomocnika ogrodowego szukałam rok Na giełdach, allegro, tablicy, w sklepach...już miałam kupowac za spore pieniądze kiedy trafił się TEN wymarzony, za śmeiszne pieniądze i pod samym nosem Warto było poczekać
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies