Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Evchen 00:41, 21 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Diana napisał(a)
oj zdjęcie zmieniłaś ja też czekam
widze jedno zdjęcie izmienione Bardzo łądnie to wygląda

Diano dziękuję Cieszę się, że Ci się podoba, mimo swej niepraktyczności A zdjęcie zmieniłam, bo znalazłam takie, gdzie taras jest bardziej widoczny Strasznie długo się te zdjęcia wgrywają.. chyba, że to wina netu?...
Aniu, ja już wątek mam, ale straciłam już wszelką nadzieję na odwiedziny i przestałam pisać sama do siebie Wolę pisać do Was i z wami Nasadzenia w międzyczasie zrobiłam - ale gdzie mi tam do Waszych ogrodów... Wstyd pokazywać...Nawet trawy jeszcze nie mam, ups ..

Betysiu, jak widzisz rozgościłyśmy się u Ciebie na dobre To dla Ciebie - na dobry początek nowego dnia, bo pewne śpisz już po Ogrodowiskowych wrażeniach...

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
monteverde 02:51, 21 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
betysia napisał(a)

Hej Betysiu, dzięki za odwiedziny w moim wątku zapraszam jak tylko będziesz miała ochotę wczoraj miałam jeszcze podać Tobie ten link ale była u mnie burza i właśnie jak pisałam do Ciebie post wyłączono prąd. Po lewej stronie znajdziesz róże francuskie Delbard'a i Orarda w zależności jakie chcesz oglądać klikasz na nie, może tam znajdziesz swoją różę żółto różową i inne http://rosaplant.pl/roze/c,30080,1


Jest jupi !!!!! znalazlam a to wszystko dzieki Tobie kochana !!!!!
" Camille Pissarro " to bedzie ONA !!!!!
Kochana jestes niezmiernie i nie tylko dlatego...
Sciskam tak mocno co by az oczka powyskakiwaly


He,he oczka to mi wyskoczyły jak zobaczyłam ogrom prac wykonany przez Was przy tym domu, nawet piętra nie było ale za to wygląda teraz ślicznie, a co do starych mebli, szkoda ,że u nas nie ma takich pchlich targów zostaje nam tylko allegro
Beatko gdybyś jeszcze czegoś potrzebowała, to bez skrępowania wal do mnie " jak w dym" buziole
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 02:57, 21 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Agnieszko pierwsza róża śliczna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madzenka 06:25, 21 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Evchen napisał(a)
[
Aniu, ja już wątek mam, ale straciłam już wszelką nadzieję na odwiedziny i przestałam pisać sama do siebie Wolę pisać do Was i z wami Nasadzenia w międzyczasie zrobiłam - ale gdzie mi tam do Waszych ogrodów... Wstyd pokazywać...Nawet trawy jeszcze nie mam, ups ..



Kochana a gdzie podpisik u Ciebie z linkiem do wątku??? Jak cię mamy odnaleźć ????? Ruch Ci zrobimy tylko daj nam szansę Podaj adres
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
betysia 06:28, 21 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Och WY MOJE szalone i najukochansze kobietki , WSZYSTKIE !!!!!
ale mi niespodzianke zrobilyscie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wieczorem maz na sile "wylaczyl" zasilanie bo juz nie zartowal z rozwodem..hihihi wiec gdy wy sie dobrze bawilyscie ja bylam na detoxie ....
Ale za to o wschodzie slonca juz moge nacieszyc moja duszyczke tym co mi tu zostawilyscie...!!!!!!
i znowu...kawa, szykowanie do pracy i ....usmiech, ktory wogole nie schodzi z moich ust... bo jestem szalenie SZCZESLIWA... chwilami maz pyta czy ja jakies "marychy" nie popalam od 2 dni bo mnie nie poznaje
ale mi zadna "maryska" nie potrzebna bo mam Was !!!!!
A bialymi kwiatusiami sie wzuszylam do glebi mozliwosci mojego juz i tak zokolatanego serdusia... dziekuje EWUS !!!!! ale juz po glowie mi chodzi.... biala altanka ups hihihi!!!
niedawno maz mi zrobil i koniecznie miala byc drewniana.... drewnia przeciez pozostanie....tylko moze by juz czas ja odswiezyc ???? np. na....bialo ? ale o tym mu powiem jak juz ochlonie i skonczy mi robic lawke do ogrodu....... To zdjecie z tarasem wprost mnie fascynuje, tylko ono za bardzo tajemnicze jak dla mnie...hm...ja krotkowidz jestem wiec poprosze z uwagi na klopoty zdrowotne z oczami na nieco wiecej !!!! plis!!!!!!!!!!!!!!
A tak dodatkowo....Ewcia dlaczego ty jeszcze wlasnego watku nie masz ja sie pytam????? ...i czekam na dobrze uzasadniona odpowiedz w tym temacie, bo byle czym ty nam sie nie wykrecisz kochanienka !!!!!!
Sciskam, caluje i ....przesylam buziole skapane w rosie !!!! ( bo u nas mgla po wczorajszej burzy....)
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
betysia 06:31, 21 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Marzena2007 napisał(a)

[
Aniu, ja już wątek mam, ale straciłam już wszelką nadzieję na odwiedziny i przestałam pisać sama do siebie Wolę pisać do Was i z wami Nasadzenia w międzyczasie zrobiłam - ale gdzie mi tam do Waszych ogrodów... Wstyd pokazywać...Nawet trawy jeszcze nie mam, ups ..



Kochana a gdzie podpisik u Ciebie z linkiem do wątku??? Jak cię mamy odnaleźć ????? Ruch Ci zrobimy tylko daj nam szansę Podaj adres


O MATUSIU...chyba przeoczylam a wiec Ewus link biegusiem dopisac bo my bardzo chetne sie u ciebie pogoscic i na kawke z "ciachem" wpasc, poki co chociaz wirtualnie .....
czekamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
betysia 06:39, 21 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)

Obejrzałam dzięki Wam te piękne róże. Wszystkie wzbudzają zachwyt, ale te podobają mi się najbardziej!
http://rosaplant.pl/roze-roze-angielskie-claire-austin-ausprior/p,114864
http://rosaplant.pl/roze-kolekcja-francuska-delbard-a-la-rose-du-petit-prince-delgramau/p,112218


o jejusiu !!! jakiez piekne i nie wiem, ktora z dam piekniejsza !!!!!!
ta druga jak wracalam 3 tygodnie temu ze spaceru z synem, nie moglam sie powstrzymac "nieco sie pokaleczylam o dziure w plocie) i ... "poczestowalam sie" jedna ... Mateusz ze zdziwieniem spytal, ale mamus, tak mozna????? ja oczywiscie zawstydzona do granic mozliwosci, ze ...NIE, nigdy !!! ale dzisiaj to tak wyjatkowo, bo.... wyjatkowo !!!!
o matko te roze mnie kiedys zgubia i bedziecie mi paczuszki wysylac.... paczuszki z relacja tego co sie dzieje tutaj podczas mojej nieobecnosci hihi!!!

Oj musze ja sie za tymi damami na jesien dobrze rozejrzec !!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Diana 07:19, 21 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
betysiu chciałam Tobie również życzyć wspaniałego dnia żeby każdy następny napawał Cię coraz większym optymizmem
pozdrawiam Diana
BEATA_S 07:58, 21 cze 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
betysia napisał(a)
...usmiech, ktory wogole nie schodzi z moich ust... bo jestem szalenie SZCZESLIWA... chwilami maz pyta czy ja jakies "marychy" nie popalam od 2 dni bo mnie nie poznaje
ale mi zadna "maryska" nie potrzebna bo mam Was !!!!!



Mam tak samo!!! A mina mojego M. jak czasem wybucham śmiechem przed monitorem
B E Z C E N N A
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
grupa_trzyma... 08:58, 21 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Betysiu, witam Cię! Prawda, że cudne te róże. Odnalazłam też Twoją Camille Pissaro i bardzo podobną do niej Claude Monet. Śliczne obie! I to już postanowione: założę u siebie rabatę różaną!!!
.
Ps. Powinnaś założyć sklep internetowy z pięknymi dodatkami i meblami made in France.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies