Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Pokaż wątki Pokaż posty

Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Nati 20:02, 14 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
własnie wróciłam ze szpitala po zabiegu kamień ponad 1cm usunięty ale mam cewnik w środku na miesiąc i boli, i jeszcze jeden kamień w nerce, ciężko z dziećmi ale jakoś trzeba dać radę,

ja pije wodę z butelki Agatko, taka nie może być?
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
kachat 20:54, 14 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Oj Nati, współczuję Osobiście nie przeżyłam, ale po opowieściach znajomych domyślam się, jak to boli... O ile się nie mylę to powinnaś teraz pić dużo wody, ale takiej jak najmniej zmineralizowanej, aby ci się w nerkach znowu różne związki nie odkładały... Dlatego jak woda z butelki, to taka jakaś najgorsza, gdzie najmniej minerałów jest. Jak ktoś się lepiej zna niech poprawi, jeśli głupoty gadam.

Szybkiego powrotu do zdrowia
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Nati 17:53, 15 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
dziękuję bardzo, pozdrawiam
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
agatanowa 00:05, 16 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Nati napisał(a)
własnie wróciłam ze szpitala po zabiegu kamień ponad 1cm usunięty ale mam cewnik w środku na miesiąc i boli, i jeszcze jeden kamień w nerce, ciężko z dziećmi ale jakoś trzeba dać radę,

ja pije wodę z butelki Agatko, taka nie może być?


z butelki jest ok
chodzi o to, żeby twardej unikać, np. w herbacie, zupach
oby szybko Cię odpuściło
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
bacha2224 09:28, 16 sie 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
WITAJ,teraz leżaczek i odpoczywaj w pięknym ogrodzie,a ogrodowisko wciąga jak śliwka w kompot,ja latam jak szalona ze swoimi roślinkami,szkoda że 12 lat temu jak zakładałam ogród nie trafiłam na takie forum,teraz ciężko naprawiać błędy,pozdrawiam i życzę zdrówka.
____________________
Lawendowy kredens
Nati 10:37, 16 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
bacha2224 napisał(a)
WITAJ,teraz leżaczek i odpoczywaj w pięknym ogrodzie,a ogrodowisko wciąga jak śliwka w kompot,ja latam jak szalona ze swoimi roślinkami,szkoda że 12 lat temu jak zakładałam ogród nie trafiłam na takie forum,teraz ciężko naprawiać błędy,pozdrawiam i życzę zdrówka.


zgadzam się ale ogród to ciągłe zmiany i w przyszłości jeszcze możemy cos zmienić

pozdro
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 10:40, 16 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
agatanowa napisał(a)


z butelki jest ok
chodzi o to, żeby twardej unikać, np. w herbacie, zupach
oby szybko Cię odpuściło


mam nadzieje że tak będzie teraz skupiam się na dzieciach i ogródek też musi być , muszę odciągnać myśli od tej choroby bo byłam bliska załamania nerwowego , teraz biorę się w garść i już nie czytam o tym w necie bo można od razu wmuwić sobie różne inne choroby, kamień jeszcze jeden został ale postaram się o oprecje na niego bo wykruszanie też boli bo potem trzeba kamienie urodzić a nie wiadomi jakie będą duże, a ponoc jak jest w nerce kamień to będą kolejne, już nic nie wiem nie chce już o tym myśleć, pozdrawiam i dziękuję za rade odnośnie wody
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
kachat 10:53, 16 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Siem douczyłam i potwierdzam com pisała: nie można w kamicy pić wody wysoko zmineralizowanej, zwłaszcza takiej z dużą zawartością wapnia. A co do kamieni, to znam osoby co miały kamienie i się nacierpiały w czasie pozbywania się ich, a potem już nic, żadnych problemów, choć z 10 lat minimum minęło. Więc się nie martw na zapas, jak się tych kamieni teraz pozbędziesz, to bardzo możliwe, że już nigdy więcej nie będziesz ich miała
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Nati 14:30, 16 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
kachat napisał(a)
Siem douczyłam i potwierdzam com pisała: nie można w kamicy pić wody wysoko zmineralizowanej, zwłaszcza takiej z dużą zawartością wapnia. A co do kamieni, to znam osoby co miały kamienie i się nacierpiały w czasie pozbywania się ich, a potem już nic, żadnych problemów, choć z 10 lat minimum minęło. Więc się nie martw na zapas, jak się tych kamieni teraz pozbędziesz, to bardzo możliwe, że już nigdy więcej nie będziesz ich miała


tenks
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
safikey 14:45, 16 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia

trzymam kciuki, będzie dobrze
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies