Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Pokaż wątki Pokaż posty

Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Mala_Mi 10:19, 08 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj Nati wpisałaś mi sie do starego wątku.... a ja tam już nie zaglądam....

Odpowiadam z tego powodu dopiero teraz. Jak psy sikają po bukszpanach to one żółkną.... Ale to musi być obsikiwane regularnie ... u mnie jeden bukszpan jest ulubiony i z tej strony jest brzydszy.....ale niestety jak sie ma psa, to trzeba sie liczyć i z takimi przypadkami ....

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Nati 18:36, 08 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
Gardenarium napisał(a)
No to berberysa "Orange Rocket".


dziękuję poczytam o nim.muszę zobaczyć jak wygląda.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 18:38, 08 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
asc napisał(a)
Oj Nati wpisałaś mi sie do starego wątku.... a ja tam już nie zaglądam....

Odpowiadam z tego powodu dopiero teraz. Jak psy sikają po bukszpanach to one żółkną.... Ale to musi być obsikiwane regularnie ... u mnie jeden bukszpan jest ulubiony i z tej strony jest brzydszy.....ale niestety jak sie ma psa, to trzeba sie liczyć i z takimi przypadkami ....



dzięki za info nie szkodzi że późno, do mnie przychodzą psy ze wsi cały czas i w nocy bo widzę po rozgrzebanej korze, więc nie będę ryzykować, bukszpany też są drogie więc szkoda mi też próbować bo jak kupić to już kilka kulek.

pozdrawiam.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 18:59, 08 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
irena_milek napisał(a)
Nati, wpadam na twoje zaproszenie, ale już widzę, że sporo rad dostałaś
nikt lepiej nie doradzi, jak Danusia; osobiście też mam problemy z planowaniem, dlatego często oglądam inne ogrody, połączenia roślin, zastanawiam się czy u mnie sobie poradzą, bo słońce lub cień i tak powoli ruszam do przodu; powiem za innymi, grupowanie roślin z danego gatunku i podsadzenie ich takimi, aby obie wzajemnie podkreślały swoje piękno, daje najlepszy efekt; płotki usunęłabym jednak, u mnie też psy, a jednak zlikwidowałam wszystkie i nawet usuwam kamienie, one też były, jako ochrona przed psami;
rośliny jednoroczne w donicach będą zdobić lepiej koło domu, więc je pozabieraj z rabat
a tak popatrz, jak mocne słońce, od kiedy do kiedy, jaka wilgotnośc i siłą na podlewanie i pod tym kątem dobieraj rośliny, zawsze coś podpowiemy
powodzenia


dziękuję Irenko
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 19:00, 08 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
na razie zdrowie szwankuje i nie mam głowy do ogródka, ale za każdy wpis dziękuję, nie wiem kiedy się odezwę pozdrawiam.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Sebek 21:11, 08 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No to powrotu do zdrowia życzymy Z moim też nie tak dobrze, ale staram się o tym nie myśleć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agatanowa 00:05, 09 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
duzo zdrowia i wypoczynku. ogródkiem się nie przejmuj
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Nati 15:09, 09 sie 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
Sebek Agatko dziękuję wróciłam do domu i tu dalsze zmagania-kamica nerkowa
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
kachat 15:14, 09 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Uuu, to nie zazdroszczę... Szybkiego powrotu do zdrowia Nati
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
agatanowa 22:02, 09 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Bolesne jak sku.......* Przepraszam, ale tak jest.

Filtruj wodę, Nati, nawet prostym dzbankiem do takich celów, nie trzeba od razu montować jakiś tam pomp (choć pewnie skuteczniejsze).

Ale urodzilaś?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies