Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek pod Gdańskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek pod Gdańskiem

Gardenarium 21:03, 15 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rabatka z trawami obłędna
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Moniika 21:48, 15 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Gardenarium napisał(a)
Rabatka z trawami obłędna

Dziękuję serdecznie! Za odwiedziny i za pochwalenie mojej rabatki
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Joanka 22:46, 15 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Wpadłam z rewizytą i od razu dołączam do grona fanów tarasu i powojników oczywiście
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Moniika 22:56, 15 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Drzewa które odgradzają mnie od sąsiadów. Zdjęcie robione na początku maja jeszcze kwiaty "tarasowe" nie wystawione..... wprawdzie nikt tam na przeciwko, nie mieszka ale jak się w końcu ktoś wprowadzi to nas i tak z okna nie zobaczy. Chyba że w zimie, ale to jakoś przeżyję bo wtedy i tak z tarasu nie korzystamy. Zejście z tarasu do ogrodu, całe obrośnięte winobluszczem .... bardzo je lubię
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 22:57, 15 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Joanka napisał(a)
Wpadłam z rewizytą i od razu dołączam do grona fanów tarasu i powojników oczywiście

I jakże mi miło.. pozdrawiam i dziękuję )
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Diana 23:32, 15 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Monika352 napisał(a)
Zapomniałam na śmierć jak się nazywaja te pomarańczowe kwiaty w doniczce >> Takie jak małe słoneczniczki tylko płatki szpiczasto zakończone i liście zupełnie inne, strasznie mi się podobają , wczoraj dokupiłam jeszcze kilka ale wciąż w siatce stoją , zaraz się za nie zabiorą! Ile razy można zapomnieć nazwę tych kwiatów (to juz mój któryś raz niestety) !!! Tragedia!

jak pięknie przy schodkach
aż miło popatrzeć
Diana 23:34, 15 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Monika352 napisał(a)
Drzewa które odgradzają mnie od sąsiadów. Zdjęcie robione na początku maja jeszcze kwiaty "tarasowe" nie wystawione..... wprawdzie nikt tam na przeciwko, nie mieszka ale jak się w końcu ktoś wprowadzi to nas i tak z okna nie zobaczy. Chyba że w zimie, ale to jakoś przeżyję bo wtedy i tak z tarasu nie korzystamy. Zejście z tarasu do ogrodu, całe obrośnięte winobluszczem .... bardzo je lubię


wowo........właśnie takie widoki są najpiękniejsze w dojrzałych ogrodach !!!!!!!
pięknie zarośnięte wygląda jak w bajce.....winobluszcz cudaśny
monitka 09:26, 16 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Wow Moniko od tej strony Twój taras też jest klimatyczny, drzewa zrobiły niesamowity efekt
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
zuza12 12:54, 16 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Droga Moniko, wpadam z rewizytą i co widzę..... Piekny ogród, taki dziki a jednocześnie czarujacy, kolorowy i niepowtarzalny. Tak trzymaj i rób to co Tobie sie podoba. Pomysł na bramę z żywotników - super. Powojniki piękne i widać, że je lubisz a one odwdzięczają sie pieknym kwieciem.
Jeżeli chodzi o pomocników to wszędzie chyba jest tak samo. Mój mąz kosi trawnik i robi opryski, do kwiatów ręki nie dokłada i strasznie sie denerwuje kiedy proszę go o pomoc w przesadzeniach. Zawsze wtedy mówi,ze mam sie wkońcu zdecydowac, bo on nie będzie co chwilę ze szpadlem biegał. Gdyby nie mój kręgosłup to wcale bym go o pomoc nie prosiła. Starszy syn (juz student) bywa w domy sporadycznie, a jak juz przyjedzie to zawsze jest przed kolokwium lub sesją. Bardzo liczyłam na młodszego, nawet tak nim sprytnie pokierowałam, że był uczniem technikum architektury krajobrazu. Teraz dostała sie na studia o tym samym kierunku. Robił wiele projektów, tylko mojego nie moge sie doczekać. I sama widzisz jak to jest z ta pomocą.
Zapomniałabym o jeszcze jednej pomocnicy. To moja mama - mieszkamy razem, chociaz oddzialnie. Mają oddzielne wejście w tym samym ogrodzie. Mamy rózne poczucie piekna, różne priorytety i różnimy sie jeszcze w wielu ważnych kwestiach (kolor elewacji, wygląd ogrodzenia, pomysł okiennic w oknach itp.). Czesto robi mi na przekór i jak jestem w pracy to szaleje w ogrodzie. Nie mam później sumienia i czasu na przesadzanie tych biednych roslinek, które rosną w przypadkowych miejscach.
Będę Cię odwiedzać, tak trzymaj.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2053-moj-ogrod-radoscia-dla-oczu-pokarmem-dla-duszy
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
monteverde 13:18, 16 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Moniko widać,że lubisz dużo kwiatów w ogrodzie ja też, a ile masz wszystkich powojników? u mnie bluszcz zasłania słupy elektryczne w ogrodzie, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies