Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek pod Gdańskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek pod Gdańskiem

Moniika 17:58, 17 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Lubicie koleusy??? Ja bardzo!! w tym roku spróbuję "przezimować" moje koleusy do przyszłej wiosny..
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Milka 18:00, 17 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Moniko, a co to za cebulki, że juz tak wcześnie?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Moniika 18:26, 17 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ano różne te cebule, ale zdjęcie wywalam bo będę się musiała tłumaczyć z tej głupoty, że zamówiłam "resztki" itp. Zresztą i tak dobrze że nie sfotografowałam paczki jak mi powojniki przysłali , pomyślelibyście że mam coś z głową.. przysłali mi 24 szt na raz (połowę posadziłam u moich rodziców w ich ogrodzie) ale tylko połowę z tej połowy co sie do czegoś nadawała.. a to dlatego że kilka było "zdechlakami" od razu.. Teraz kupuje tylko z Multifiori - nigdy mnie nie zawiedli, co nie znaczy że w ich sadzonkach strat nie odnotowałam.. ale to nie ich wina tylko moja .
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 19:22, 17 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
No nareszcie znalazłam sposób jak zdjęcie zrobione ipadem umieścić na Ogrodowisku... a nie było to łatwe wcale bo trochę techniki i leżę... Parę fajnych zdjęć co zrobiłam tej wiosny wstawię więc
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
monteverde 20:04, 17 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
dużo masz powojników ja też troszeczkę mam: wszystkich nie będę wymieniała, ale np.Purpurea Plena Elegans, Crystal Fountaine,Yuki_no_yoso'oi, Alba Luxurians,Duchess of Edinburgh, Josephine, Cecile,Patricia Ann Fretwell, Summer Slow, Violet Elizabeth, Vienetta, Avant- Garde, no i jeszcze trochę, ale wystarczy zdjęcie z tamtego roku, oczywiście nie wszystkie pozdrawiam Monico, a Twoje zdjęcie te ostatnie po lewej chyba najładniej wyszło

____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Moniika 20:50, 17 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
monteverde napisał(a)
dużo masz powojników ja też troszeczkę mam: wszystkich nie będę wymieniała, ale np.Purpurea Plena Elegans, Crystal Fountaine,Yuki_no_yoso'oi, Alba Luxurians,Duchess of Edinburgh, Josephine, Cecile,Patricia Ann Fretwell, Summer Slow, Violet Elizabeth, Vienetta, Avant- Garde, no i jeszcze trochę, ale wystarczy zdjęcie z tamtego roku, oczywiście nie wszystkie pozdrawiam Monico, a Twoje zdjęcie te ostatnie po lewej chyba najładniej wyszło


HEJ!! Alez piękne to Twoje zdjęcie, taki kolaż.. polecę do Ciebie zaraz szukac tych Twoich powojników.. Strasznie je lubię.Nie mam u siebie ani jednego z tych Twoich powojników..
Jeśli chodzi o zdjęcia to faktycznie to po lewej mi sie udało sama je bardzo lubie.. ale mam jeszcze jedno fajne takie podświetlone przez słońce:
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 20:54, 17 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
To zdjęcie nie jest moje, i nie u mnie robione sciągnęłam je kiedyś z internetu, nie wiem gdzie było zrobione, ale uważam ze jest cudne, strasznie chciałabym mieć coś takiego, jeszcze nie rozgryzłam na 100 procent czy to jest flamull a czy coś innego na tej pergoli...chociaż po listkach patrząc to może być powojnik jesienny, ten na którego poluję aktualnie!! Czy ktoś ma takiego u siebie może??
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
beta 20:55, 17 lip 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Monika352 napisał(a)
Ano różne te cebule, ale zdjęcie wywalam bo będę się musiała tłumaczyć z tej głupoty, że zamówiłam "resztki" itp. Zresztą i tak dobrze że nie sfotografowałam paczki jak mi powojniki przysłali , pomyślelibyście że mam coś z głową.. przysłali mi 24 szt na raz (połowę posadziłam u moich rodziców w ich ogrodzie) ale tylko połowę z tej połowy co sie do czegoś nadawała.. a to dlatego że kilka było "zdechlakami" od razu.. Teraz kupuje tylko z Multifiori - nigdy mnie nie zawiedli, co nie znaczy że w ich sadzonkach strat nie odnotowałam.. ale to nie ich wina tylko moja .


część Moni

ja tez z tego sklepu brałam mojego powojnika i winobluszcza - byłam zadowolona, paczka przyszła szybko, rośliny starannie zapakowane, wilgotne, wszystko ok
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
bogumila 21:01, 17 lip 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...zdjęcie przepiękne,bije od niego taka świeżość...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Moniika 21:16, 17 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
bogumila_bienko napisał(a)
...zdjęcie przepiękne,bije od niego taka świeżość...

Dzięki Bogusiu... też je bardzo lubię!!
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies