Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek pod Gdańskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek pod Gdańskiem

viva 23:09, 16 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Moniko piszesz, ze Twój ogród malutki jednak masz w nim dużo pięknych kwiatów
Taras masz super i fajnie, że pomyslałaś o tym, by odgrodzić sie zielenią, jak zamieszkają sąsiedzi będzie jak znalazł
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
aldonaz 23:11, 16 lip 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Masz bardzo klimatyczny ogródek. Dzieki za wizyte w moim ogrodzie. Pozdrawiam i zycze powodzenia w realizacji planow ogrodowych.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
monteverde 23:44, 16 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Moniko nie zdziw się jak mój wpis zobaczysz o 3.30, bo ja często tak siedzę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zbigniew_gazda 06:00, 17 lip 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
I mój wpis o 6.00 bo już jestem po spacerku z Barim. Pozdrowienia zasyłam z rana Moniko.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
betysia 06:54, 17 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Witaj Moniko...dziekuje za wizyte i cieple slowa!!!!!
ale u Ciebie jakiez cudenka kobietko!!!!!!
jak zaczelam od tarasu....a potem to juz poszlo!!!!!!!!
ok, zakochana jestem w twoich powojnikach, rozach.... a lilie, a hortensje...
no cudownie!!!! i niby maly ogrod ????????????????
ja tez lubie takie pnacza...winobluszcz...taki wiszacy, naturalny, troszke dziki... oj moje klimaty tez go mam od 2 lat i pieknie zarasta dom tworzac to co uwielbiam.
Pozdrawiam goraco i bede wracac i podgladac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Moniika 06:58, 17 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
zbigniew_gazda napisał(a)
I mój wpis o 6.00 bo już jestem po spacerku z Barim. Pozdrowienia zasyłam z rana Moniko.

No tak o 6.00, to ja dopiero oko otwierałam prawe teraz to ja juz tez jestem .... ale to już 7.00 przyjechałam wcześniej do pracy i proszę goście poranni u mnie byli!! Witaj Zbigniewie!
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 07:15, 17 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Bożenko, Aldono, Batysiu, Vivo bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam o poranku. Zaraz zabiorę się do pracy ale jeszcze kawke wypiję... Mój ogród na prawdę jest mały, tylko wiecie jak to jest ze zdjęciami .. wszystko zależy od fotografa.. a prznynajmniej dużo od niego zależy..
Jednak gdyby był większy to juz ym sama sobie z nim nie poradziła... nie byłoby szans. Musiałabym komuś płacic a to już zupełnie inaczej wtedy bo koszty od razu znacznie rosną i tak do obcinania żywopłotu muszę wynajmowac firmę, ale to tylko dwa razy w roku. W tym roku zrobiliśmy to sami z moim Tata (lat 65 ) i narobiliśmy się... oj narobiliśmy się... Jednak zaoszczęciłam 700 zł ! Same wiecie ile nasze hobby kosztuje... same nawozy, środki ochrony roślin, na mrówki, na grzyby ... itd itp o nowych roślinach nie wspomnę... ale cuż ja nigdy na ogród nie żałuję pieniędzy kakoś mi sie je na ten cel bardzo lekko wydaje. Trochę tak jakbym na domownika wydawała... a dzieci mam dwójeczkę więc oj maja dużo potrzeb!!! Teraz wakcaje córka na trzy kolonie pojechała a syn aktualnie w Bułgarii a po powrocie coś przebąkiwał że do pracy do mojego męża pójdzie zarabiac kasę... no niech idzie zobaczy jak to jest!!
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
zuza12 09:11, 17 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Monika352 napisał(a)
Bożenko, Aldono, Batysiu, Vivo bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam o poranku. Zaraz zabiorę się do pracy ale jeszcze kawke wypiję... Mój ogród na prawdę jest mały, tylko wiecie jak to jest ze zdjęciami .. wszystko zależy od fotografa.. a prznynajmniej dużo od niego zależy..
Jednak gdyby był większy to juz ym sama sobie z nim nie poradziła... nie byłoby szans. Musiałabym komuś płacic a to już zupełnie inaczej wtedy bo koszty od razu znacznie rosną i tak do obcinania żywopłotu muszę wynajmowac firmę, ale to tylko dwa razy w roku. W tym roku zrobiliśmy to sami z moim Tata (lat 65 ) i narobiliśmy się... oj narobiliśmy się... Jednak zaoszczęciłam 700 zł ! Same wiecie ile nasze hobby kosztuje... same nawozy, środki ochrony roślin, na mrówki, na grzyby ... itd itp o nowych roślinach nie wspomnę... ale cuż ja nigdy na ogród nie żałuję pieniędzy kakoś mi sie je na ten cel bardzo lekko wydaje. Trochę tak jakbym na domownika wydawała... a dzieci mam dwójeczkę więc oj maja dużo potrzeb!!! Teraz wakcaje córka na trzy kolonie pojechała a syn aktualnie w Bułgarii a po powrocie coś przebąkiwał że do pracy do mojego męża pójdzie zarabiac kasę... no niech idzie zobaczy jak to jest!!


Witaj Moniko,
ja tez przy porannej herbatce w pracy wpadam do Twojego ogrodu. My tez staramy się robic większość rzeczy sami, bo to oszczędności i satysfakcja większa jak efekty naszej pracy widać. A jeszcze jak ktos to pochwali. W stargardzie dzisiaj deszczowo i nawet nie chce sie za okno patrzeć. Bardzo denerwuje mnie ta pogoda, bo za tydzień wyjeżdżamy z mężem na naszą rowerową wyprawę i deszcz może pokrzyżować nasze plany.
Życzę Ci pogodnego dnia i pachnącego kwieciem popołudnia w Twoim ogrodzie.




http://www.ogrodowisko.pl/watek/2053-moj-ogrod-radoscia-dla-oczu-pokarmem-dla-duszy
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Tess 12:47, 17 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Moniko, dawno u Ciebie nie byłam (notoryczny brak czasu na Ogrodowisko, bo ogród woła).
Masz piękne róże - jestem "sroka" * na róże, bo ich nie mam w moim ogrodzie I klimat ogrodu - niepowtarzalny
Wiem, ile kosztuje ogród (no, zanim trafiłam do Ogrodowiska, kosztował mnie znacznie mniej) I wiem, jak "kapitałochłonne jest" wychowanie dzieci
Ja wszystkie prace ogrodowe wykonuję sama (jakieś skomplikowane - z M.) - bo to właśnie robić lubię.
Jakoś mogę zaakceptować panią do sprzątania domu, ale do "sprzątania" ogrodu - nie Wiem, że to głupie (tak logicznie do tego podchodząc).

Pozdrawiam w tej paskudnie deszczowy dzień (u mnie też pada)

-----------------
* sroka, bo róże przyciągają mój wzrok zawsze i wszędzie, są jak błyskotki dla sroki
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Moniika 17:55, 17 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj Tess! dzięki za odwiedziny.
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies