Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Enya73 10:51, 18 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Lena napisał(a)
Rewelacyjny ogród - widzę sporo roślin z mojego ogrodu
A kostka widać położona idealnie...no zachwycona jestem!!!


Dzięki Lenka, u Ciebie też bosko! Już byłam i też jestem zachwycona metamorfozą Twojego ogrodu
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Evchen 11:56, 18 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Anitko, to najpiękniejsza metamorfoza terenu jaką kiedykolwiek widziałam! W życiu nie pomyślałabym, że można tak cudnie zagospodarować tak trudny kawałek gruntu
Podziwiam niezmiennie!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
baraga1904 12:29, 18 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Enya73 napisał(a)

...I zmieniłaś awatarka, w pierwszej chwili nie poznałam...



A zmieniłam, bo M poczuł się pominięty W końcu to po części też jego wątek Bez M nie udałoby się wyprowadzić tego dawnego ugoru do obecnego stanu Tak więc ma tu swoje udziały


...no tak, M. zsłużył w 100% .. wiem co nieco o zasługach także mojego M.
baraga1904 12:30, 18 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...ale ten Twoj taras z kostki i drewna...powala mnie...
Enya73 21:39, 18 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Evchen napisał(a)
Anitko, to najpiękniejsza metamorfoza terenu jaką kiedykolwiek widziałam! W życiu nie pomyślałabym, że można tak cudnie zagospodarować tak trudny kawałek gruntu
Podziwiam niezmiennie![/quote

Evchen, bardzo Ci dziękuję. Mam nadzieję, że przedstawiona przeze mnie historia powstawania naszego ogrodu będzie dla kogoś, kto jest dopiero na początku tej trudnej drogi do pięknego ogrodu, w jakimś sensie motywacją do dalszej pracy. Nie należy się zrażać ogromem pracy, który jest na początku, tylko małymi krokami przeć do przodu. Każdy najmniejszy postęp przecież tak bardzo cieszy
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 21:46, 18 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
baraga1904 napisał(a)
...ale ten Twoj taras z kostki i drewna...powala mnie...


Agnieszko, cieszę się że tak często do mnie wpadasz. Dzięki serdeczne za namiary na ślusarzaChyba mamy podobny gust, bo podoba nam się to samo I domki na zewnątrz podobne i z tego co pisałaś chyba u Moniki (Kwiat Holandii), to wnętrza też mamy w tej samej kolorystyce. A ja jeszcze mam zamiar po powrocie z wakacji zamówić takie same kwietniki na okno, bo ten wzór też bardzo mi się podoba

____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 21:55, 18 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
anna_studio napisał(a)
Wpadłam na moment....ale zachwycona jestem ogromnie tym co zobaczyłam.....
widok z górnego piętra.....mniaaaaam..........


Ślicznie dziękuję AniuNo ja przy ostatniej wizycie u Ciebie też piałam z zachwytu U Ciebie wszystko takie przemyślane i eleganckie.
U mnie jeszcze jest wiele niedociągnięć, zwłaszcza z przodu od strony wejścia do domu i po boku od strony kuchni. Aż wstydzę się to pokazać. Teraz jednak muszę przede wszystkim przygotować rodzinkę do wyjazdu na wakacje i na jakieś większe prace, po prostu nie mam czasu. Wrócę z wakacji z nową energią, to zabiorę się z marszu za robotę
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
baraga1904 21:57, 18 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Enya73 napisał(a)

...ale ten Twoj taras z kostki i drewna...powala mnie...


Agnieszko, cieszę się że tak często do mnie wpadasz. Dzięki serdeczne za namiary na ślusarzaChyba mamy podobny gust, bo podoba nam się to samo I domki na zewnątrz podobne i z tego co pisałaś chyba u Moniki (Kwiat Holandii), to wnętrza też mamy w tej samej kolorystyce. A ja jeszcze mam zamiar po powrocie z wakacji zamówić takie same kwietniki na okno, bo ten wzór też bardzo mi się podoba



..a my jesteśmy zdecydowani na wymianę kostki brukowej na granitową ale dopiero wczesną wiosną, bo teraz walczymy z wiatą i domkiem narzędziowym i trochę to potrwa...poproszę Ciebie o namiary na brukarza na prv - zrobiona robota cud - miód...M.zachwycony wnętrza to już remontujemy...jeszcze mam sypialnię do zrobienia w tym roku...ale na jakąś drastyczną rewolucję w wystroju nie potrafię się zdecydowac...brak mi odwagi chyba... Ze swojego ogródu możesz byc dumna..
Kondzio 22:16, 18 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam al kupe roboty zrobiliscie gratulacje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Enya73 22:20, 18 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do Agi:
O widziałam, u Ciebie już chyba kosteczka czeka
Mój brukarz niestety bardzo rozchwytywany i wybredny. I tani też nie jest, ale jego robota warta takich pieniędzy.
Aktualnie siedzi we Francji, bynajmniej nie na wakacjach, bo podłapał tam jakąś renowację starej rezydencji. Ja też mam do skończenia ścieżkę wzdłuż północnej ściany budynku. Żałuję, że od razu tego nie zrobiliśmy, ale kasy nam nie starczyło na te wszystkie rzeczy na raz, a teraz chyba prędko się nie doczekam.
Ale skoro Ty masz plany dopiero na wiosnę, to masz szansę się z nim dogadać. Podaj mi na priv ile masz m2 tego tarasu i jakiś rysunek. I czy ewentualnie planujesz jakieś obrzeża z kostki, to też ile mb. Wyślę mu zapytanie na maila.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies