Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Gabrysia_ 22:10, 11 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Oj...ja mam chrapkę na te kulki
Czy u ciebie nadal pada?
____________________
Enya73 22:14, 11 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
anna_studio napisał(a)


...ale się masz dobrze z Wackiem...wszystko Ci posadzi....
U mnie wszystko czeka na mnie....
a mój M tylko przyjdzie...skrzywi się i powie........krzywo

Cieszę się....że jesteś zadowolona...
Chciałaś kulki... na razie mało co przypominają...ale w przyszłym roku na pewno się już zaokrąglą.
To był podstęp...jedyny sposób by na stałe zamieszkać w Waszym ogrodzie...
Jedna rzeczywiście przypomina Sławka...
druga wygląda tak...jak ja bym chciała wyglądać...pełna góra...dół szczupły
ale...ale....nie spodziewałam się, że zamieszkamy w tak pięknym towarzystwie...
Miło...miiiiło..... Pięknie miejsce nam znalazłaś....
Pozdrów Wacka....
Jeszcze raz dziękujemy....za miłe popołudnie...wieczór...noc....



Aniu, już tak nie chwal tego mojego M, bo ja też większość roślin sama posadziłam, ale faktycznie w przypadku większych egzemplarzy mogłam liczyć na pomoc mojego M

Jestem mega zadowolona z imprezy, prezentów i atmosfery spotkania

Buziam i do piątku Zamówiłam pogodę na piątek

A dziś mimo podtopienia naszego ogrodu przez ulewne deszcze, na chwilę wyszła piękna tęcza, która dała mi nadzieję na zmianę pogody.



____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
baraga1904 22:16, 11 cze 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...u nas też taka była...ta sama ...
Enya73 22:18, 11 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Gabrysia_ napisał(a)
Oj...ja mam chrapkę na te kulki
Czy u ciebie nadal pada?


Przez chwilę nie padało, nawet pojawiła się przepiękna tęcza, ale znowu leje, a my dalej pompujemy. W dodatku do sąsiadów strażacy dopiero jutro lub pojutrze przyjadą i boję się, że oni mnie zaleją, naprawdę niewiele brakuje, sąsiad z prawej już mnie zalał, ale szybko schodzi, natomiast boję się stawu sąsiadki z lewej, bo ona kompletnie ma wszystko w d... Jeszcze się czepia moich brzóz, że jej liście do basenu lecą. Ja mogłabym powiedzieć to samo o jej wierzbie, która też mi zaśmieca ogród i wiciokrzewie na płocie, który zadusza mi tuje. Tak to sąsiadów na swojej ulicy mam super, ale ta baba strasznie mnie irytuje. Mam ściąć 7 letnie brzozy. Przecież na to trzeba pozwolenie i w dodatku trzeba za to zapłacić w urzędzie.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Gabrysia_ 22:19, 11 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
baraga1904 napisał(a)
...u nas też taka była...ta sama ...


...u mnie też
____________________
Enya73 22:19, 11 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
baraga1904 napisał(a)
...u nas też taka była...ta sama ...


Agnieszka, a może Ty też przyjedziesz w piątek? Nie mówiłam Ci nic wcześniej, bo coś wspominałaś o zielonej szkole.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 22:19, 11 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Gabrysia_ napisał(a)


...u mnie też


To tylko 50 km Jest więc nadzieja na lepsze
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Gabrysia_ 22:23, 11 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Enya73 napisał(a)


Przez chwilę nie padało, nawet pojawiła się przepiękna tęcza, ale znowu leje, a my dalej pompujemy. W dodatku do sąsiadów strażacy dopiero jutro lub pojutrze przyjadą i boję się, że oni mnie zaleją, naprawdę niewiele brakuje, sąsiad z prawej już mnie zalał, ale szybko schodzi, natomiast boję się stawu sąsiadki z lewej, bo ona kompletnie ma wszystko w d... Jeszcze się czepia moich brzóz, że jej liście do basenu lecą. Ja mogłabym powiedzieć to samo o jej wierzbie, która też mi zaśmieca ogród i wiciokrzewie na płocie, który zadusza mi tuje. Tak to sąsiadów na swojej ulicy mam super, ale ta baba strasznie mnie irytuje. Mam ściąć 7 letnie brzozy. Przecież na to trzeba pozwolenie i w dodatku trzeba za to zapłacić w urzędzie.


Oj ...to nieciekawie,ale obiecują że ma nie padać!
Ile stresu was to musi kosztować,a sąsiadka to widzę z tych ,co u innych jej wszystko przeszkadza,a swojego nie widzi...buu...skąd się biorą tacy ludzie?
Przesyłam pozytywne fluidy,będzie dobrze
Buziam
____________________
Enya73 22:27, 11 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Myśl nad piątkiem
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
baraga1904 08:13, 12 cze 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Enya73 napisał(a)


Agnieszka, a może Ty też przyjedziesz w piątek? Nie mówiłam Ci nic wcześniej, bo coś wspominałaś o zielonej szkole.



...dziekuję Anitko ale w piatek rano wyjeżdżam na Zieloną Szkołę...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies