Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Kocykowa 17:49, 05 mar 2019


Dołączył: 05 mar 2019
Posty: 2
Dzień dobry. Od kilku dni obserwuję forum i miło mi do Was dołączyć
Choć jestem szczęśliwą posiadaczką ogrodu od ponad dziesięciu lat dopiero teraz mogę w pełni oddać się mojej skrywanej od dzieciństwa pasji.
Sezon ogródkowy 2019 w moim przypadku uważam za otwarty
Dla spragnionych koloru kilka zdjęć wykonanych w moim ogrodzie w ubiegłym sezonie
dziula 10:41, 06 mar 2019

Dołączył: 06 mar 2019
Posty: 1
naprawdę piękne rośliny kochana witaj
Lukrecja 18:49, 06 mar 2019

Dołączył: 22 sty 2019
Posty: 14
Dzień dobry Wszystkim!
Chcę się przywitać i powiedzieć, że obserwowałam to forum incognito od paru ładnych lat. Zwabiły mnie tu najpierw zdjęcia ogrodu Danusi Młoźniak z googlowskich grafik, a potem jej artykuły na ogrodowisku. Już nie pamiętam czego to ja dokładnie wtedy szukałam w googlach, gdy w odpowiedzi pokazały się cisowe i bukszpanowe topiary wśród traw, hortensje i bluszcze, wszystko w tak wysmakowanych, konsekwentnych stylizacjach, czarowny klimat... przyznaję że byłam, wciąż jestem, urzeczona. Od tego czasu forum bardzo się rozbudowało. Nie mam niestety własnego ogrodu, jedynie mały przedogródek przed blokiem, który zamierzam upiększyć Podglądam Wasze dzieła i czytam porady. Wspaniale, że istnieje takie miejsce w sieci!
Gardenarium 19:08, 10 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję za ten miły wpis pod moim adresem I zapraszam do odwiedzin.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
roziii 23:02, 10 mar 2019


Dołączył: 10 mar 2019
Posty: 15
Dobry wieczór / Dzień dobry
Witam się serdecznie i przyznaję iż podglądam forum od 2011 roku od kiedy ruszyła budowa mojego domu. I pojawiły się wówczas pomysły na ogród, którego nie mogłam założyć. Ale po tylu latach dom stoi, działka ogrodzona i można myśleć o sadzeniu. Coś jest, coś przybędzie. Inspiracji tu bardzo dużo więc Witam się i pozwolę sobie zostać.
Pozdrawiam z pod Warszawy
Nati
____________________
Roz
zembik 09:22, 13 mar 2019

Dołączył: 13 mar 2019
Posty: 1
witam piekny ogród
taraskowa 12:21, 13 mar 2019

Dołączył: 13 mar 2019
Posty: 1
witajcie piękne
Jomaszka 09:33, 26 mar 2019

Dołączył: 26 mar 2019
Posty: 24
Witam
Podziwiam Wasze ogrody od jakiegoś czasu. Wraz z nadchodzącą wiosną i chęcią na zmiany w moim ogrodzie, postanowiłam dołączyć
Od 2 lat ogrodkuje na 10 ar działce z charakterystycznym przedogrodkiem na 3 skarpach.Uczę się od Was i inspiruje a książkę pani Danusi nam cały czas na nocnym stoliku.
heniek 10:44, 29 mar 2019

Dołączył: 29 mar 2019
Posty: 5
Dzień dobry, witam.
Nasturcja 12:44, 02 kwi 2019


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 19
Dzień dobry. Chciałabym się przywitać. Fajnie,że jest tu tyle osób,którzy kochają ogrody.Dziękuję pani Danusi za stworzenie takiego miejsca.Można się sporo dowiedzieć na temat roślinek.Pozdrawiam wszystkich.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies