Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Ewiczka 15:46, 11 sie 2019


Dołączył: 09 sie 2019
Posty: 2
Witam wszystkich ogrodolubnych. Mam na imię Ewa. Zawsze lubiłam przyrodę. Moi rodzice mieli piękny duży ogród, a w nim najpiękniejsze tulipany, żonkile, narcyzy, róże, groszek pachnący, piwonie, konwalie, lewkonie itd. Znaleźli miejsce dla drzewek i krzewów owocowych. Mam miniogródek przed blokiem. Na jesieni przeprowadzamy się do własnego domu i już dziś myślę o ogródku (nie za wielkim, bo siły nie te). Uwielbiam hortensje i honorowe miejsce dla nich będzie. Chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń, inspiracji i podpowiedzi, bo mam zamiar sama projektować i zakładać ogród. Na razie to pobojowisko po budowie.
____________________
Moja oaza
wawiura 14:39, 13 sie 2019

Dołączył: 13 sie 2019
Posty: 8
Witam,

Mam na imię Ania. Moją przygodę z ogrodem dopiero zaczynam i mam nadzieję, że pójdzie lepiej niż z kwiatkami doniczkowymi, gdyż te kocham bez wzajemności.
eMka 10:40, 21 sie 2019


Dołączył: 19 sie 2019
Posty: 6
Dzień dobry Wszystkim!

Podczytuje i podczytuje, aż czas się przywitać

Pozdrawiam serdecznie spod Poznania.
Marysia
wimi 20:22, 07 wrz 2019


Dołączył: 15 kwi 2016
Posty: 71
Dzień dobry, z tej strony Anka
Na Ogrodowsko trafiłam już parę lat temu zupełnie przypadkiem.
Podglądam, inspiruję się i uczę
____________________
Ania Mój drugi ogród-mały, ale komfortowy
kawunia 07:53, 08 wrz 2019

Dołączył: 08 wrz 2019
Posty: 1
Dzień dobry. Na ogrodach nie znam się, ale mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się stworzyć coś ciekawego.
Pozdrawiam ze Śląska
rpr 09:40, 18 wrz 2019

Dołączył: 18 wrz 2019
Posty: 17
Dzień dobry

od kilku miesięcy tematy trawnikowe zdominowały moje inne zainteresowania. Jeszcze trochę i będę mógł się doktoryzować w temacie Przez zimę mam nadzieję z pomocą forumowiczów zrobić projekt i dobrać inne rośliny do mojego ogródka.

Pozdrawiam z Dolnego Śląska.
Gardenarium 09:06, 23 wrz 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pozdrawiamy również, obecność w trawnikach, zauważona
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Krzychoo 10:30, 25 wrz 2019


Dołączył: 25 wrz 2019
Posty: 1
Witam Wszystkich )
Pozdrawiam z Dolnego Śląska (Sudety Środkowe)
Jestem nowym działkowcem, któremu Wasze porady pozwolą uniknąć błędów w ogródku. Póki co obserwuję forum i szukam już rozwiązanych problemów. A na początek zmieniam zagospodarowaną przez poprzednika działkę i chcę urządzić ją wg naszych potrzeb i pomysłów. Na początek likwidacja trawnika i warzywniaka w dotychczasowej lokalizacji. Będą w innych częściach działki.
Zaczęliśmy od obserwacji co tu rośnie, co zlikwidować, co zostawić (gdzie przenieść, jeśli trzeba). Trawnik już zlikwidowany herbicydem. Co teraz? Mam glebogryzarkę elektryczną. Co zrobić z darnią wycinaną przez maszynę, czy można zostawić na tym miejscu, mieszając z ziemią?
Brokat 18:15, 29 wrz 2019


Dołączył: 29 wrz 2019
Posty: 4
Witam wszystkich z wietrznego Pomorza Mam na imię Magdalena i od miesiecy podczytuję Ogrodowisko i artykuły Pani Danusi - jestem pod ogromnym wrażeniem Pani wiedzy, realizacji ogrodowych, a także życzliwości dla uczestników grupy. Niedawno zakończyliśmy budowę domu nieopodal mojego ukochanego Gdańska i czas na założenie ogrodu. Od zawsze uwielbiam rośliny, w bloku mój balkon tonął w kwiatach. Mam nadzieję nauczyć się tutaj jak najwięcej i poradzić w przypadku problemów, a także miło spędzić czas. Dziękuję za przyjęcie na forum i pozdrawiam serdecznie!
Basieksp 14:59, 15 paź 2019


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Witam.
Jestem tu od niedawna, dopiero zaczynam.
Ale ogród już mamy z mężem od jakiegoś czasu. Moja działka to kwiaty i roślinki ozdobne i warzywnik, męża to drzewka owocowe, wędzarnia, mała szklarnia "folia" nasze pomidory. Nasz ogród jeszcze cały czas się zmienia, niektóre rośliny są jeszcze małe, pojawiają się nowe. Lubię ogrody, właściwie trudno ocenić jakie, każdy ma coś ładnego. Lubię rośliny które pięknie pachną.
Pozdrawiam Wszystkich Basia
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies