Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Anastaza 12:38, 15 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2019
Posty: 1
Dzień dobry z nad Zatoki Puckiej ☺
Milo mi Was wszystkich poznać.
Pozdrawiam Ola
____________________
Usmiechnij się jest dobrze!
Basilikum 19:29, 15 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Witaj Olu
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
AgaK 13:24, 17 lip 2019


Dołączył: 17 lip 2019
Posty: 2
Witam serdecznie wszystkich Ogrodo-maniaków! Od 7 lat jestem posiadaczką ogrodu, jak większość początkujących chciałam ogrodu "bezobsługowego" Jak się pewnie domyślacie nie wyszło … wpadłam po kokardy Na dzień dzisiejszy ogród to moja pasja, spędzam w nim każdą wolną chwilę, a oczekiwania rosną. Od kilku lat czytam forum, ale dotychczas nie byłam aktywnym użytkownikiem. Obecnie mam problem z jedną z ulubionych roślin tj. sośnicą japońską i postanowiłam poszukać pomocy na forum i się uaktywnić
szarotka 14:06, 25 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 65
Anastaza napisał(a)
Dzień dobry z nad Zatoki Puckiej ☺
Milo mi Was wszystkich poznać.
Pozdrawiam Ola


Witaj Olu, koleżanko z Północy
____________________
Maja *.:U szarotki:. *
szarotka 14:07, 25 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 65
AgaK napisał(a)
Witam serdecznie wszystkich Ogrodo-maniaków! Od 7 lat jestem posiadaczką ogrodu, jak większość początkujących chciałam ogrodu "bezobsługowego" Jak się pewnie domyślacie nie wyszło … wpadłam po kokardy Na dzień dzisiejszy ogród to moja pasja, spędzam w nim każdą wolną chwilę, a oczekiwania rosną. Od kilku lat czytam forum, ale dotychczas nie byłam aktywnym użytkownikiem. Obecnie mam problem z jedną z ulubionych roślin tj. sośnicą japońską i postanowiłam poszukać pomocy na forum i się uaktywnić


Witaj
Z sośnicą nie pomogę bo nie znam kompletnie
Ale ogród masz piękny.
____________________
Maja *.:U szarotki:. *
OgrodIwony 13:24, 29 lip 2019


Dołączył: 23 lip 2019
Posty: 52
Witajcie zielono zakręceni.
Jestem tu nowa więc biegną przywitać się z Wami wszystkimi i z każdym z osobna.
Iwona
____________________
Ogród Iwony
Pawell 16:26, 30 lip 2019

Dołączył: 30 lip 2019
Posty: 1
Witam wszystkich forumowiczów, jestem na etapie planu zagospodarowania działki o powierzchni 200m2 wymiary 12x17mb, polodnowy zachod. Jako że jest to mój debiut w ogrodnictwie jakas małą rada by mi się przydała. Myślałem o ścieżce z balkonu do furtki(może kostka),następnie trawnik, nasadzenia, może jakieś drzewko, ale niemam koncepcji na co postawić i jak to poukładać.
Ola76 17:02, 01 sie 2019


Dołączył: 01 sie 2019
Posty: 104
Dzien dobry drodzy forumowicze!
Ogrodowsko czytam od wielu lat, a teraz wreszcie bedzie mi dane wziac czynny udzial w zyciu forum, bo od pazdziernika bede szczesliwa posiadaczka wlasnego kawalka zieleni.
Z gory przepraszam za brak polskiech liter
Pozdrawiam z Zurychu
Ola
____________________
Ogrod bez tytulu i bez pomyslu
galgAsia 13:05, 05 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dzień dobry wszystkim ogrodowym wariatom!
Mam na imię Asia, jak chyba wszyscy tutaj - za sobą ponad 2 lata anonimowego podglądania i wchłaniania tego niepowtarzalnego zjawiska jakim jest Ogrodowisko (Pani Danusiu - chapeau bas!). Nie bardzo mam się czym pochwalić, ale zapragnęłam dołączyć do Was i stać się częścią ogrodomaniaczej rodzinki.
Witam więc wszystkich i życzę każdemu dobrego dnia.
Asia
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Katte 12:27, 06 sie 2019


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Cześć wszystkim , mam na imię Kasia.
Do tej pory tylko przeglądałam forum i portal , ale zdecydowałam że będzie fajnie czerpać od was inspiracje , czytać porady i wskazówki przy okazji dzielić się ich owocami w moim powstającym ogrodzie. Pani Danusia dusza człowiek , każdemu podpowie , życzliwa i ciepła jej rady bezcenne ! Wsiąkłam bez reszty w Ogrodowisko !
Pozdrawiam gorąco.
K.
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies