Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Urszulla 16:01, 14 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Magleska napisał(a)
Ula
Jakie te białe piękne.... Jak kupowałam swoje, to takich nie widziałam... Chyba muszę jeszcze raz do A..jechać

Renowacji miejsca nie zazdroszczę... Może narazie posadź do donic te różyczki.... I na spokojnie sobie rabatę przygotujesz



U mnie jest odwrotnie, najpierw rośliny potem rabata. A przy okazji z tyłu domu wczoraj też podziałałam i szmatę położyłam. Dziś oczywiście to rano czułam. Przygotowuję się do pracy w ogrodzie od poniedziałku bo trafił mi się przymusowy bonus na to na co nie mam ciągle czasu

Drugie róże poszły na edenkową


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 16:07, 14 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Gosialuk napisał(a)
Te białe też mi się podobają. Nieplanowane zakupy zawsze rewolucji wymagają - mniejszej lub większej. A co konkretnie planujesz?



Wiesz nie zawsze opakowanie świadczy o zawartości ale marzył mi się Chopin razy dwa i dlatego je wzięłam. Jednego Chopina mam.

Jak Ci to ogólnie wytłumaczyć? Planuję dużą rabatę z dużym srebrnym świerkiem, który ma trochę przysłonić dom sąsiada oprócz tego iglaki, trawy, hortensje, myślałam też o buku albo magnolii?? Dokładnie to nie wiem....zobaczę w trakcie.
A te róże są jakby z boku.

U mnie od 2 lat zrobiło się rojnikowo i mam nową fajną na nie donicę, ale czasu brak na zagospodarowanie. Teraz może się odrobię.





____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 16:12, 14 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
sylwia_slomczewska napisał(a)
Tą niebieską to i ja przytuliłam, ona parkowa z tego co pamiętam


Zobaczymy co się trafiło

Narazie cieszę się prymulkami moimi ulubionymi u mnie dopiero wiosna się zaczyna.



Bardzo dużo sadzonek które nawiozłam latem siedzi w doniczusiach i z braku ostrej zimy mam nadzieję że się uchowały.
A ta miodunka mnie cieszy okropnie, ostatnim rzutem na taśmę ją w Bochni porwałam i nie żałuję. Za rok będę mogła zrobić rządek a potem mogę rozdawać



____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 16:24, 14 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Tyle na ten tydzień za tydzień będą jakieś relacje trzymajcie kciuki za siły do ciężkiej pracy
A okna też muszę umyć

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 16:47, 14 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Ula trzymam kciuki za siły
pięknie podziałałaś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Urszulla 17:44, 14 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Magleska napisał(a)
Ula trzymam kciuki za siły
pięknie podziałałaś


Dzięki za wsparcie Madziu
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
mira 19:48, 17 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Okna umyłaś ? to pokaż co działasz teraz - czy Ty jesteś zadowolona z Chopina?


Fajne te róże - też takie co roku kupowałam ale w tym roku nie zdążyłam a do sklepów już nie chodzę.

hej

ps.

wstawiłam winnika
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Urszulla 22:59, 18 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
mira napisał(a)
Okna umyłaś ? to pokaż co działasz teraz - czy Ty jesteś zadowolona z Chopina?


Fajne te róże - też takie co roku kupowałam ale w tym roku nie zdążyłam a do sklepów już nie chodzę.

hej

ps.

wstawiłam winnika


Okien nie tknęłam bo od poniedziałku do dziś miałam w domu awarię kanalizacji i przy tej okazji sajgon, przymusowy mały remont i jestem w czarnej dziurze z wieloma rzeczami które były zaplanowane. Dopiero wyszłam z szamba, jutro naśladuję Kasię Niespodziankę bo klej rozrabiam. Cała długa historia.

Chyba plany ogrodowe trzeba odłożyć. Idę zobaczyć winnika
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anpi 23:17, 18 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Życie to nam potrafi plany pokrzyżować Współczuję awarii, przy takiej pięknej pogodzie to o wiele przyjemniej w ogrodzie podziałać Ale cóż czasami są ważniejsze sprawy. Trzymaj się Ula,wszystkiemu jakoś damy radę!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Urszulla 07:40, 19 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
anpi napisał(a)
Życie to nam potrafi plany pokrzyżować Współczuję awarii, przy takiej pięknej pogodzie to o wiele przyjemniej w ogrodzie podziałać Ale cóż czasami są ważniejsze sprawy. Trzymaj się Ula,wszystkiemu jakoś damy radę!!!


Przywitałam rano wiosnę i śpiewające ptaszki



Coś tam wycięłam między cały galimatiasem ale raczej czekam z cięciem bo od weekendu zapowiadają cały tydzień przymrozków

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies