Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Agania 10:00, 30 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Urszulla napisał(a)




Jak liliowce urosną to ich najprawdopodobniej od strony domu nie będzie widać. Narazie tworzą fajną tylną ściankę. A z drugiej strony fajnie z wysokością wyszło bo one są niżej od liliowców, na poziomie trawnika. Tylko narazie są przechylone, ale w przyszłym sezonie się wypionują A liriope pod hortensją już mi się podoba
Tak sobie popisałam, wiedząc że innych mało to obchodzi a ja się cieszę z tej rabaty bo umila mi chwile koszenia. Zresztą latam obrywać kwiaty liliowców więc bywa się przy niej codziennie. A wiosną to wprost nie można doczekać się bodziszka

Takie fotki jeszcze zrobiłam z drugiej strony bo wyjątkowo mam słońce za chmurami. Ta rabata jest non stop w słońcu i mokro tam bardzo.




Sylwia, liliami jedyna która się ostała Exotic Sun piękna



Liliowce z pewnością Ci się odwdzięczą, ja też się cieszę jeśli uda mi się cokolwiek zrobić, teraz na terapii antybiotykowej lepiej siedzieć niż się eksploatować, więc wypoczywam, jedynie wnusie niańczę, teraz czas babciowania mam
Dobrze, że leje trawniki się zazielenią
Pozdrawiam Ula

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
daredevil 10:30, 30 sie 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Ula rabaty liliowcowe super Pomysł ze słomą chyba ukradnę
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Urszulla 19:43, 30 sie 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Agania napisał(a)

Liliowce z pewnością Ci się odwdzięczą, ja też się cieszę jeśli uda mi się cokolwiek zrobić, teraz na terapii antybiotykowej lepiej siedzieć niż się eksploatować, więc wypoczywam, jedynie wnusie niańczę, teraz czas babciowania mam
Dobrze, że leje trawniki się zazielenią
Pozdrawiam Ula



To wykorzystuj czas babciowania, dzieci szybko rosną
Na zielone trawniki narzekam wręcz przeciwnie chciałabym żeby latem podsychały a w tym sezonie to nie było możliwe. Ciągle pod butami chlupotała woda.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 19:50, 30 sie 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
daredevil napisał(a)
Ula rabaty liliowcowe super Pomysł ze słomą chyba ukradnę


Zgapiaj Niektórym przeszkadza taki nieporządek słomy a ja lubię moje eco bo nie mam pokazowego ogrodu a po drugie bardzo mi to ułatwia życie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 20:12, 30 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Ula przy dużych ogrodach musimy sobie ułatwiać życie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 09:26, 31 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
U nas same skrajności pogodowe, coś okropnego jak teraz się rozlało
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 17:45, 31 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Agania napisał(a)
U nas same skrajności pogodowe, coś okropnego jak teraz się rozlało

U nas też i końca nie widać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 17:57, 31 sie 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Wczoraj od znajomej przytaszczyłam piwonie. Stojà i mokną. Od czwartku ma być ładnie to będą w rehabilitacji
Czy bóle pozwolą mi dokończyć zaplanowany sezon nie wiem, będę się starała.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gosialuk 19:46, 31 sie 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ja też już prawie pływam. No żartuję, na szczęście ma gdzie spływać, ale mokro i zatrzęsienie ślimaków. Wypoczywam, a plany powoli przekładam na kolejny rok.
Liczę jeszcze na ciepłą i słoneczną jesień - jakby mi się wtedy przydał tydzień urlopu.
Liliowcowa bardzo dobrze wygląda, najważniejsze że nie wymaga pracy, to energię i siły można na inne rzeczy spożytkować. A zdrowie najważniejsze.

____________________
Gosia Bylinowa łąka
anabuko1 14:44, 03 wrz 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
W tej rabacie z liliowcami czym je obkładasz ??
Skoszona trawa ? Czy co to tam jest ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies