Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Urszulla 22:01, 04 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Anusia2 napisał(a)
Moje róże prawie wszystkie, które mam w ogrodzie zamawiałam z gołym korzeniem. Dobrze się przyjmują.
Zdrowia życzę, niech to wreszcie się skończy.


A to ciekawe, zobaczymy jak będzie z moimi Nautica. Na filmie który dziś oglądałam były super.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 22:04, 04 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
sylwia_slomczewska napisał(a)
Co rozumiesz przez radykalne ciecie storczyków??? Czytam o chorobie, pilnuj się nie zaniedbaj, wyleż ....
Choć ja niby lekko przechodziłam, a też bez sił jestem


Radykalnie wycięłam prawie wszystkie stare korzenie. Jak widać na zdjęciach że nawet liście się zwijały. Ale się biorą do życia i nawet kwitnienia.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Milka 09:59, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)


Dzięki chyba mam w lżejszej wersji covida- wariant zatokowy. Motywacje marne. Dawno tak nie miałam żeby się akumulatory wyczerpały. Czas na nowe tylko nie wiem czy da się je nabyć

Życzę zdrowia Ula, uważaj na siebie. Test z storczykami ciekawy, odważnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 15:30, 07 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Milka napisał(a)

Życzę zdrowia Ula, uważaj na siebie. Test z storczykami ciekawy, odważnie


Miałam je po 8 latach wyrzucić, więc nic nie tracę eksperymentem
Próbuję się pozbierać do kupy, ale.....
Zadymy u mnie jeszcze do jutra to może w środę poszukam oznaków wiosny
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gosialuk 18:27, 07 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ula zaglądam do ciebie często, ale czekam jak i ty na wiosnę z jakimiś pracami w ogrodzie. Mam nadzieję, że zdrówko wróci zanim wiosna dotrze do ciebie na dobre.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Urszulla 20:11, 07 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Gosialuk napisał(a)
Ula zaglądam do ciebie często, ale czekam jak i ty na wiosnę z jakimiś pracami w ogrodzie. Mam nadzieję, że zdrówko wróci zanim wiosna dotrze do ciebie na dobre.


To miło że wpadasz ale u mnie się mało dzieje, powiedziałabym że coraz mniej. Pamiętam lata że znikałam w ogrodzie na 6 godz, potem na 3. A teraz nie wiem czy na godzinę dam radę. Rośliny radzą sobie same

Kiedyś się więcej działo
https://www.ogrodowisko.pl/watek/2065-blaski-i-cienie-nowego-zycia?page=997


Myślę o wycinaniu traw maszyną, Madzia przetarła zimowy szlak
Oprócz tego myślę o zakupie pilarki do drzew, bo od kilku lat poszukuję kogoś żeby mi pociął stare jabłonie. I wygląda na to,źe sama muszę dać radę temu cięciu.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ElzbietaFranka 22:43, 07 lut 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Witam Urszula

Sądź trzcinniki jak masz miejsce wcale się nie pokladaja.
Mam kilka bardzo jestem zadowolona z trzcinnika brachytricha.
Trzcinnik ostrokwiatowy overdam też ładny i nie pokłada się.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Urszulla 22:00, 08 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Urszula

Sądź trzcinniki jak masz miejsce wcale się nie pokladaja.
Mam kilka bardzo jestem zadowolona z trzcinnika brachytricha.
Trzcinnik ostrokwiatowy overdam też ładny i nie pokłada się.

Pozdrawiam


Ciekawe, pokażesz je?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 22:04, 08 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Ponieważ oznaki wiosny u mnie marne to pokaże jakąś metamorfozę, żebyście miały co oglądać
EDENKOWA
początek 2016- przed, a potem 3 Eden R. i lawenda, we wrześniu zakwitła ostatnia z nich (ma chyba najbardziej zaciszne miejsce)

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 22:07, 08 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
2017 czerwiec


2018 maj
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies