Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Anusia2 18:01, 24 sty 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Witam się u Ciebie z nowym wątkiem. Piękna zima. U mas tak sypnęło na początku stycznia. Śladu już nie ma.
Moja para Kosów mieszka w tujach, niestety nie dokarmiam ze względu na moje wychodzące koty. Kosy są obronne i koty ich nie ruszą ale są mniejsze ptaszki na które chętnie zapolują.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
malgorzata_s... 17:43, 26 sty 2022


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No hej Ula Babciowania nie będzie puki co. Piotr dostał tytuł Dr ale za to już jest sam bez kobiety. Anna się nie spieszy wcale. Nie moje życie i decyzje więc się nie upominamWiosny też nie widać ale zawsze w połowie lutego już coś wiosennego jest więc może i tym razemBuziaki zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Adela 17:47, 26 sty 2022


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Moje trawy też jeszcze nie ścięte i kwiatów hortensji też coraz mniej na krzewach. Oj będzie co zbierać po ogrodzie wiosną. W ubiegłym roku pościnałam wcześniej.
Urszulko - pytałam u siebie- jakie róże zamawiasz, jakie polecasz? Bo też się zastanawiam.
Pozdrówka
____________________
Ela - Moja ostoja
ewsyg 18:25, 26 sty 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Ula. Piękne zdjęcia w zimowej pierzynce
Zdrówka życzę.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Urszulla 13:56, 03 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Anusia2 napisał(a)
Witam się u Ciebie z nowym wątkiem. Piękna zima. U mas tak sypnęło na początku stycznia. Śladu już nie ma.
Moja para Kosów mieszka w tujach, niestety nie dokarmiam ze względu na moje wychodzące koty. Kosy są obronne i koty ich nie ruszą ale są mniejsze ptaszki na które chętnie zapolują.


Ostatnio mam brak tolerancji na zimno. Leżę w łóżku i jedynie kręcę się po domu. Domowym storczykom zrobiłam radykalne cięcie miesiąc temu, dwa X nich już kwitną a inne w powijakach.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 14:04, 03 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
malgorzata_szewczyk napisał(a)
No hej Ula Babciowania nie będzie puki co. Piotr dostał tytuł Dr ale za to już jest sam bez kobiety. Anna się nie spieszy wcale. Nie moje życie i decyzje więc się nie upominamWiosny też nie widać ale zawsze w połowie lutego już coś wiosennego jest więc może i tym razemBuziaki zostawiam


Fajne wieści u mnie tyle różnych rzeczy że nie nadążałam. Teraz odpoczywam, tyle leżę co przez 10 lat nie leżałam. Brak mi tylko pozytywnych spotkań bo szara rzeczywistość mnie przytłacza.
Fotek brak bo ileż można starych serwować.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 14:05, 03 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Adela napisał(a)
Moje trawy też jeszcze nie ścięte i kwiatów hortensji też coraz mniej na krzewach. Oj będzie co zbierać po ogrodzie wiosną. W ubiegłym roku pościnałam wcześniej.
Urszulko - pytałam u siebie- jakie róże zamawiasz, jakie polecasz? Bo też się zastanawiam.
Pozdrówka


Zamówiłam róże u H. Pierwszy raz z gołym korzeniem bo tańsze. Będą pod oknami w pierwszym rzędzie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 14:09, 03 lut 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
ewsyg napisał(a)
Witaj Ula. Piękne zdjęcia w zimowej pierzynce
Zdrówka życzę.


Dzięki chyba mam w lżejszej wersji covida- wariant zatokowy. Motywacje marne. Dawno tak nie miałam żeby się akumulatory wyczerpały. Czas na nowe tylko nie wiem czy da się je nabyć
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Anusia2 17:41, 04 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Moje róże prawie wszystkie, które mam w ogrodzie zamawiałam z gołym korzeniem. Dobrze się przyjmują.
Zdrowia życzę, niech to wreszcie się skończy.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
sylwia_slomc... 18:06, 04 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Co rozumiesz przez radykalne ciecie storczyków??? Czytam o chorobie, pilnuj się nie zaniedbaj, wyleż ....
Choć ja niby lekko przechodziłam, a też bez sił jestem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies