Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

sylwia_slomc... 17:14, 19 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Sporo cebulowych mam do sadzenia i jak nie posadzę we wrześniu to potem znowu będę z czołówką na głowie latać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
danuta_szwajcer 17:34, 19 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
I na koniec kwitnące




Ula jakie piękne cynie masz Jak kolorowo, nigd nie pokazywałas tej rabaty Fajnie Ci trawy urosły i dobrze się komponują z hortkami Rozchodniki też masz piękne, w grupie dobrze sie prezentują A ja już wczoraj cebule sadzoliam, wykorzystałam słoneczko, jeszcze mi troche zostało a potem to róznie może byc i z pogodą i z czasem U nas znowu leje( Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
AgataP 18:22, 19 wrz 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Cynie kocham, ale urosły mi na 1,5 metra i w przyszłym roku nie będę siała przy przejściu Znajdę im inne miejsce bo są cudne.
Widzę, że pracujesz ogrodowo pomimo pogody. Ja też, ale cały sezon uważam za wyjątkowo kiepski - począwszy od wiosny i mrozów w maju po deszcze deszcze i deszcze latem...
____________________
Z Pszenicznej...
Bogdzia 18:25, 19 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne Twoje cynie i bergenia, kolorowo jak w najlepszym okresie lata.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 21:44, 19 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
sylwia_slomczewska napisał(a)
Sporo cebulowych mam do sadzenia i jak nie posadzę we wrześniu to potem znowu będę z czołówką na głowie latać


Chyba Ci ta czołówka grozi

Ja nie mam dużo: kilka dużych Czosnków, 3 paczki tulipanów i ze 20 hiacyntów.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:47, 19 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
danuta_szwajcer napisał(a)


Ula jakie piękne cynie masz Jak kolorowo, nigd nie pokazywałas tej rabaty Fajnie Ci trawy urosły i dobrze się komponują z hortkami Rozchodniki też masz piękne, w grupie dobrze sie prezentują A ja już wczoraj cebule sadzoliam, wykorzystałam słoneczko, jeszcze mi troche zostało a potem to róznie może byc i z pogodą i z czasem U nas znowu leje( Pozdrawiam


Rzeczywiście piękne. Na ścieżkę mi włażą wczoraj zakładałam podpórki.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:47, 19 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Danusiu jeszcze takie trawki

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:56, 19 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
AgataP napisał(a)
Cynie kocham, ale urosły mi na 1,5 metra i w przyszłym roku nie będę siała przy przejściu Znajdę im inne miejsce bo są cudne.
Widzę, że pracujesz ogrodowo pomimo pogody. Ja też, ale cały sezon uważam za wyjątkowo kiepski - począwszy od wiosny i mrozów w maju po deszcze deszcze i deszcze latem...


U mnie sezon bardzo udany bo zrobiłam dużo rzeczy. Fakt dużo przede mną

Cynie u Ciebie wielkoludy. Przy przejściu u mnie są z przymusu bo pod spodem mam sadzonki patyczkowe trzmieliny.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 21:59, 19 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Urszulla napisał(a)


Chyba Ci ta czołówka grozi

Ja nie mam dużo: kilka dużych Czosnków, 3 paczki tulipanów i ze 20 hiacyntów.

Tych co dziewczyny nasłały mam dla siebie ze 150 cebul albo lepiej , a jeszcze sporo nakupiłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:01, 19 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Urszulla napisał(a)


U mnie sezon bardzo udany bo zrobiłam dużo rzeczy. Fakt dużo przede mną

Cynie u Ciebie wielkoludy. Przy przejściu u mnie są z przymusu bo pod spodem mam sadzonki patyczkowe trzmieliny.

Co byś robiła w kolejnym sezonie, gdyby teraz wszystko było gotowe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies