Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Agania 18:55, 06 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ula ta nowa rabata to mega wyzwanie, napracowałaś się gratuluję...nabierasz charakteru w kreowaniu minimalizmu w doborze gatunków, ja też zrobiłam u siebie minimalizm tylko wielkościowo jakby u krasnoludków
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
danuta_szwajcer 19:23, 06 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ula pojechałam dzis do szkolki mojej zaprzyjaznionej no bo cale lato nie miałam jak, no i nakupilam ale znowu przytachałam klona tylko tym razem bordowego no i hahaha latałam z nim po ogrodzie tak samo jak my wówczas z tamtym klonem No i póki co nie znalazłam miejsca. Tamtem pięknie rośnie i już duży jest Rabata z trawkami dobrze się prezentuje, kawał pracy
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 19:55, 06 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Agania napisał(a)
Ula ta nowa rabata to mega wyzwanie, napracowałaś się gratuluję...nabierasz charakteru w kreowaniu minimalizmu w doborze gatunków, ja też zrobiłam u siebie minimalizm tylko wielkościowo jakby u krasnoludków


Chyba dobrze mnie rozszyfrowałaś. Jestem minimalistką w pewnym sensie. Teraz etap zimozielony na drugiej stronie domu. Ten minimalizm krasnoludkowy mnie intryguje

Co do pracy to powijaki, wierz mi- nie pokazuję dużego obrazu tylko wyrywkowy.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 20:00, 06 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
danuta_szwajcer napisał(a)
Ula pojechałam dzis do szkolki mojej zaprzyjaznionej no bo cale lato nie miałam jak, no i nakupilam ale znowu przytachałam klona tylko tym razem bordowego no i hahaha latałam z nim po ogrodzie tak samo jak my wówczas z tamtym klonem No i póki co nie znalazłam miejsca. Tamtem pięknie rośnie i już duży jest Rabata z trawkami dobrze się prezentuje, kawał pracy


Fajnie że klony u Ciebie rosną.ten poprzedni bardzo mi się podobał a ten nowy to jaki?

Danusiu u mnie kawał pracy dopiero przede mną. To była zaprawka
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Bogdzia 20:30, 07 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pięknie trawki wyglądaja i róze cudne.Napracowałas sie przy tej rabatce trawkowej ale warto było, pięknie wygląda.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 16:01, 08 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Bogdzia napisał(a)
Pięknie trawki wyglądaja i róze cudne.Napracowałas sie przy tej rabatce trawkowej ale warto było, pięknie wygląda.


Tak warto, jeszcze tam mam dalsze prace. A dziś zupełnie nieplanowanie zrobiłam inne rzeczy czekające w jesiennej kolejce:
- przysypałam gałązki hortensjom bo potrzebuję ich więcej (3 taczki kompostu)
- podzieliłam ulubione 2 liatry i przesadziłam na właściwe miejsce, mam teraz ich 5 i chcę więcej bo je uwielbiam (1 taczka kompostu) na dzielenie na pół załapała się jeszcze jedna trawka
- wyrzuciłam berberysa a na jego miejscu posadziłam ostrokrzew od 2 lat siedzący w donicy
-podzieliłam ulubioną niską hostę na 4 (1 taczka kompostu) i rozsadziłam
-przy okazji wyplewiłam co pod rękę wpadało
- na koniec podlałam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
gierczusia 20:15, 09 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ulka ... Ty to tytan pracy jesteś
Ps..donica , o którą pytałaś jest zrobiona własnoręcznie...hmmmmm
Ściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Urszulla 21:40, 09 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
gierczusia napisał(a)
Ulka ... Ty to tytan pracy jesteś
Ps..donica , o którą pytałaś jest zrobiona własnoręcznie...hmmmmm
Ściskam mocno


Moja Specjalizacja: łopata, powozowy-taczkowy i niszczyciel paznokci

Ale donicą to mega wyzwanie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
boguslawa_ma... 17:43, 10 wrz 2017


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ciężką prace odwaliłaś,sama?
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Urszulla 18:10, 10 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
boguslawa_madejska napisał(a)
Ciężką prace odwaliłaś,sama?


Tak Bogusiu, zawsze sama. Wczoraj jeszcze kosiłam i byłam nieżywa. A dziś miałam czas na przemyślenia ogrodowe i znalazłam listę planowanych prac od wiosny. Ucieszyłam się że większość zrobiona i skreślona ale lista na przyszły rok ma już 10 pozycji.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies