Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Urszulla 18:44, 16 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
danuta_szwajcer napisał(a)
Ula zapewne u Ciebie tez pada? Jutro odwolane jednak z powodu deszczu i zimna bo jutro ma byc jeszcze ponoć gorzej Tyle dzis chciałam zrobic w ogrodzie by tez byc do przodu, musze sie spieszyc bo potem wnuki a potem to roznie z pogoda moze byc a jak zaczna palic w domach to juz ani za duzo na dworze nie porobe bo kaszel bedziePozdrawiam


Jeszcze będzie ładnie myślę że się nacieszymy przygotowaniami jesiennymi w ogrodzie. Dziś dzień roboczy w domu był. Jutro wyjątkowe lenistwo z nogami do góry
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 18:45, 16 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Zdjęcia wrzucę dopiero w przyszłym tygodniu.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
18:00, 17 wrz 2017
Urszulla napisał(a)



Coś tam zrobiłam i znów jestem do przodu
Może coś się uda wyhodować z mojego dobra i się Tobie spodoba


warto zapisywac stan "do przodu" ...ja dwa tygodnie temu widziałam sie z karolina i mówiłam ze czuje sie odrobina ...dzis ...moj stan jest odmienny ...ogród zyje własnym zyciem ...chwast mnie nie słucha i galopuje...a teraz te deszcze zatrzymały prace skutecznie ....ale jestem dobrej mysli ze jeszcze dam rade zdązyć do zimy jeszcze cos porobić ...wtedy wiosna bedzie luźniej
Bogdzia 18:38, 17 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ula wstawię Ci zdjecia rudbekii, one jak się wysieja są różne, mniej wiecej takie:







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
danuta_szwajcer 18:43, 17 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale energetycznie Dzien lenia dzis? Ale ciemno u nas przez te ulewny deszcz brr ale zdjęcia w ogrodzie zrobiłam Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 19:25, 17 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
eee_taam napisał(a)


warto zapisywac stan "do przodu" ...ja dwa tygodnie temu widziałam sie z karolina i mówiłam ze czuje sie odrobina ...dzis ...moj stan jest odmienny ...ogród zyje własnym zyciem ...chwast mnie nie słucha i galopuje...a teraz te deszcze zatrzymały prace skutecznie ....ale jestem dobrej mysli ze jeszcze dam rade zdązyć do zimy jeszcze cos porobić ...wtedy wiosna bedzie luźniej


' Tak możnaby podsumować sezon bo jak zobaczyłam prognozę na tydzień ulew to można się załamać. Zebrałam dziś ostatnie 10 pomidorów całkiem zielonych.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 19:27, 17 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Dubel się zrobił bo Internet chodzi jakby nie chciał
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 19:34, 17 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Bogdzia napisał(a)
Ula wstawię Ci zdjecia rudbekii, one jak się wysieja są różne, mniej wiecej takie:







[/quote/]
Dzięki Bogdziu. Słonecznie zrobiło się dzięki nim na wątku.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 19:51, 17 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale energetycznie Dzien lenia dzis? Ale ciemno u nas przez te ulewny deszcz brr ale zdjęcia w ogrodzie zrobiłam Pozdrawiam


Po tygodniu ulew grozi depresja i całkowite zalanie ogrodu i domu. Zdjęcia jak wrzucę to będzie historia. Jakaś masakra się szykuje.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kindzia 09:09, 19 wrz 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Na przyszły weekend dopiero plany ogrodowe możemy snuć...
Chciałabym cebulowe posadzić, potem w weekend znowu nas nie ma...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies