Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 11:41, 17 lip 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Fajnie że wstawiłaś zdjęcia liliowców, masz prawdziwą kolekcję poza tym to rośliny terminatorki na każde warunki chyba na brak wody od zeszłego roku nie narzekasz?????
Twoje liliowce u mnie wreszcie będą miały swoje miejsca w rabatach, zanim dojrzałam do tego one zdąrzyły się rozrosnąć- sama radość


Ula zaglądam do Ciebie , widziałam liliowce w otoczce ze słomy, niech Ci pięknie rosną bo faktycznie nie wymagają pracy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:42, 17 lip 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hankaandrus_44 napisał(a)
Bożenko, Twoje liliowce mi się dziś przyśnią! Probuję u siebie je "zapuścić" do ogrodu, ale na razie to tylko mizerne próby. Chociaż Twoj jest na honorowym miejscu, jako prezydent! Dobrej nocy!


Haniu a dlaczego mizerne próby, nie chcą rosnąc czy może za mało ich masz?, przypuszczam że to drugie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 18:10, 20 lip 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Masz cudowną kolekcję liliowców Bogdziu, niektóre mam szczęście mieć, ale są i takie okazy, których nie mam, no cóż nie wszystko można mieć
pozdrówka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Mala_Mi 17:06, 01 sie 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zżarło mi wpis, tak jak krzaki pożarły moje kwiaty. Piękne liliowce.
Liliowce też muszę przesadzić albo krzaki wyciepać. Bo jest obraz nędzy i rozpaczy
Jedne od Ciebie przesadziłam, to po 2 latach zaczynają wyglądać przyzwoicie.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 10:51, 05 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Masz cudowną kolekcję liliowców Bogdziu, niektóre mam szczęście mieć, ale są i takie okazy, których nie mam, no cóż nie wszystko można mieć
pozdrówka


Ja tez wielu nie mam ale juz mi to nie przeszkadza i nawet jak mi sie jakis podoba to nie zalezy mi na tym by go miec bo sadzic nie ma juz gdzie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 10:54, 05 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Zżarło mi wpis, tak jak krzaki pożarły moje kwiaty. Piękne liliowce.
Liliowce też muszę przesadzić albo krzaki wyciepać. Bo jest obraz nędzy i rozpaczy
Jedne od Ciebie przesadziłam, to po 2 latach zaczynają wyglądać przyzwoicie.



Liliowce dobre dla ludzi starszych bo bez dbania o nie urosną i zakwitną. U mnie tez ciagle ograniczanie krzaków głównie rh bo na wszystko wchodzą,za to na chwasty brakuje czasu wiec dobrze się mają.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 10:57, 05 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zaległe zdjecia:







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 11:00, 05 sie 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526




____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
BASIA8 11:00, 05 sie 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Bogdzia super że jesteśzaległe zdjęcia bardzo chętnie obejrzymyJa już buzię otworzyłam na pierwsze widokiPozdrawiam Serdecznie.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
gobasia 11:16, 05 sie 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Bogdzia napisał(a)




cudne a zapach pewnie roznosi się po całym ogrodzie


sadzona wieksza liczba cebul ,czy tak się rozrosły.

Mialam taką ale tylko 3 sezony ..jak posadziłam jedną tak zadnego przyrostu i po 3 latach już się nie pokazała
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies