Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nad Rozlewiskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nad Rozlewiskiem

Danusza 19:13, 29 lip 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
witaj Teresko powtórzę za innymi pięknie piszesz a jak tak gadasz jak piszesz to słuchac ciebie mozna nawet lepiej jak ta muzyke , która teraz w modzie.
z natura jestem za pan brat mój M mysliwy prowadza czasem na rykowisko, ale w koło domu mam zwierzyny sporo wszelkiej maści,nasłucham sie opowieści kolegów M a umieją opowiadać! jednego mam wychowanka pana Sumińskiego ten co prowadził Zwierzyniec też ma dar opowiadania
no a zdjęcia są fantastyczne!! szczególnie te zamglone pokazujące wstawanie świtu cudo!
pozdrawiam zapraszam do w moje skromne progi
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Evchen 23:57, 29 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Tess napisał(a)

Tereniu...
zasiedziałam się u Ciebie... ostatnio przejrzałam krajobrazy - z braku czasu.. i wstyd mi jest.. bo historia ogrodu jest piękniejsza nawet niż ogród... !.. Widoki są cudne...ale Ty potrafisz je pokazać. ... tak, że widać to,co niewidoczne dla oczu...
dziękuję!....


Ewuś, normalnie się wzruszyłam... To Twoje "dziękuję" mnie rozwaliło doszczętnie.

Czekaj, muszę się pozbierać.

No, już

Oczywiście, że historia jest piękniejsza, niż ogród, bo:

- historię napisał Los, tkając jak pajęczynę ludzkie ścieżki,

- ogród nie jest piękny, i ja mam tego świadomość. Piękno jest wokół niego. Ale właśnie to mnie urzekło i urzeka nieustająco

Ogród dopiero będzie piękny, zajmuję się nim przecież dopiero trzeci rok (przy czym pierwszy to było tylko przez połowę lata i zajmowanie polegało w zasadzie tylko na odchwaszczeniu i usunięciu tego, co było na czymś, co kiedyś było trawnikiem)

Dzięki za to, że przeczytałaś i za to, co napisałaś

..
Ogród już jest piękny, bo o jego pięknie świadczy powód dla którego zrodził się od nowa.. Bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać Twoja historia jest podobna do historii Betysi i obie tworzycie niepowtarzalne ogrody - przynajmniej dla mnie - bo ja patrzę na nie przez pryzmat waszego stostunku do ludzi, którzy te ogrody tworzyli przed wami....
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Tess 10:33, 30 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Kochani jesteście, że nad rozlewisko zaglądacie

Wybaczycie mi, mam nadzieję, ale pogadamy (w sensie - odpowiem wszystkim i odwiędzę ogrody) później, bo mam huk pilnej roboty.
A widziałam w wątku Ani ASC że przez upały wszyscy chyba na Ogrodowisku siedzieli i zaległości mam przez to ogrodowiskowe przeogromne, dużo czasu muszę mieć, by nadrobić

Dla wszystkich odwiedzających - i tych co ślad zostawiają i tych, co nie - miłego dnia
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Moniika 14:43, 30 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Byłam Pozdrowionka zostawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Mala_Mi 17:11, 30 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ten wątek mi się bardziej podoba.. pozostawiam do poczytania na zaś.... początek jest dobry i ..sielsko- anielsko.... czyli wsiowy ogród .. jest debeściak Też bym przy nim zaniedbała przydomowy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 17:13, 30 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
jakby tu nie zaglądać, od razu mi się serial kojarzy, takie klimaty i krajobrazy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tess 09:24, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Monitko, bardzo mnie cieszą Twoje odwiedziny Miałam nadzieję, że zanim to powiem, odwiedzę Twój ogród, ale jeszcze tam nie byłam Zaraz to naprawię

Aniu, jesteś niesamowita! Pewnie łatwiej wyliczyć, czego jeszcze w życiu nie zrobiłaś, niż to co zrobiłas?

Wandziu, nie ma nowych zdjęć, bo nad rozlewiskiem nie byłam Ale obiecuję, że jakieś starsze przejrzę i coś pokażę

Aniu_art, jak to rozebrana? a co z gniazdem? Nie przeniosą go na jakiś słup z platformą? Szkoda by było, żeby boćków w okolicy nie było. Ja je uwielbiam

Danuszo, niestety, nie mówię tak pięknie, jak piszę Gaduła jestem, ale z tych, co to język nie nadąża za tym co myśli głowa I opowiadajac co chwila robię jakieś dygresyjki, tracę wątek, albo słuchacze tracą
Byłam już u ciebie, Danuszo, wiele razy, tylko śladu nie zostawiłam. Obiecuję się poprawić

Aniu(asc), dzięki za to, że ci się wątek podoba, ale zostaw go na "po", ok?

Moniko, fajnie że zaglądasz tutaj Kibicuję akcji przejmowania roślinek

Irenko, buziole ogrodowiaskowe ślę
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Ewcia88 10:34, 31 lip 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
Nareszcie i ja doczytałam.Teraz można się już tylko powtórzyć, że pięknie,a pięknie też wśród natury, dlatego właśnie wyprowadziłam się na wieś,ale za bliską miasta niestety.Poczułam się w obowiązku moje boćki sfotografować robiłam wczoraj zdjęcie sarenką ale zbliżenia mi padły
Miłego dnia Teresko
____________________
plackarnia http://www.ogrodowisko.pl/watek/2025-pomysly-na-wejscie-do-ogrodkaprzedogrodek
Moniika 11:14, 31 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Tess a Ty teraz gdzie urzędujesz ? W Warszawie czy nad Rozlewiskiem? Pogoda w sumie fajna Nad Rozlewisko w sam raz
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Tess 11:16, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
W Warszawie. M. obowiązki trzymają
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies