Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Dorka 19:17, 25 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
eliza3 napisał(a)
Dorotko, pięknie to zrobiłaś, kawał dobrej roboty... a tę darń to odwracałaś na drugą stronę.?


Dzięki, ale ile mnie to kosztowało to tylko ja wiem tak darń odwracałam na drugą stronę i pociapię ją jeszcze bo nie mam sił na przekopywanie
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 19:27, 25 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Moniika napisał(a)
ogromny kawał roboty !!! Podziwiam i zazdroszczę... Będziesz miała pole do popisu i miejsca dużo miejsca do nowych nasadzeń pozdrawiam m


Tylko czy mój budżet to wytrzyma
____________________
Dorota Białołęka
Sebek 19:36, 25 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Łaaaaaaaaał - kanty masz po prostu idealne! A darń zdjęta tak równo, że nic tylko podziwiać tak ładnie ułożone kostki
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 19:39, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dorka napisał(a)

ogromny kawał roboty !!! Podziwiam i zazdroszczę... Będziesz miała pole do popisu i miejsca dużo miejsca do nowych nasadzeń pozdrawiam m


Tylko czy mój budżet to wytrzyma


Dorka czy Twój kręgosłup to kancikowanie wytrzymał???? Dziewczyno taaaaaki kawal roboty wykonać!!! Brawa, kanciki jak u szefowej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
popcorn 19:39, 25 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Dorka!
Kawał dobrej roboty wykonany! Podziwiam, podejrzewam ile pracy Cię to kosztowało... przy takiej powierzchi... chylę czoła!!!
Widzę tam już mnóstwo kolorowych żurawek, funkie, mmm Cudnie będzie! Ale roślin ciężarówka wejdzie pewnie

Pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Dorka 19:45, 25 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Sebek napisał(a)
Łaaaaaaaaał - kanty masz po prostu idealne! A darń zdjęta tak równo, że nic tylko podziwiać tak ładnie ułożone kostki


Dzięki Sebek, te równo ułożone kostki to wyłazi ze mnie pedantyzm mąż się ze mnie śmiał, że tylko linijki mi brakuje
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 19:49, 25 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Marzena2007 napisał(a)


ogromny kawał roboty !!! Podziwiam i zazdroszczę... Będziesz miała pole do popisu i miejsca dużo miejsca do nowych nasadzeń pozdrawiam m


Tylko czy mój budżet to wytrzyma


Dorka czy Twój kręgosłup to kancikowanie wytrzymał???? Dziewczyno taaaaaki kawal roboty wykonać!!! Brawa, kanciki jak u szefowej


Oj, słuszna uwaga Madżenka - mój kręgosłup to odczuł poważnie ale rodzinka potem o mnie zadbała a taki komplement ............. o to grubo poszłaś wielkie dzięki
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 19:57, 25 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
popcarol napisał(a)
Witaj Dorka!
Kawał dobrej roboty wykonany! Podziwiam, podejrzewam ile pracy Cię to kosztowało... przy takiej powierzchi... chylę czoła!!!
Widzę tam już mnóstwo kolorowych żurawek, funkie, mmm Cudnie będzie! Ale roślin ciężarówka wejdzie pewnie

Pozdrawiam!!


Witaj Karolcia
dzięki za miłe słowa. Nasadzenia chyba będą dłuuuuuuuuuuuuuuugo trwały oj długo...............

Pozdrawiam
____________________
Dorota Białołęka
iza_1611 20:11, 25 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Dorotka jesteś niesamowita

Możesz być z siebie bardzo dumna!
Podziwiam.

Super! Trzymam za Ciebie kciuki - masz POWER!

Pozdrawiam
Iza
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
iza_1611 20:17, 25 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Ojej z tego wszystkiego zapomniałam Cię zapytać co będziesz teraz robić?

Chodzi mi o to, że ja nigdy nie robiłam nowej rabaty nie wiem kompletnie jak się to robi....
Teraz już można sadzić nowe roślinki?

Kiedyś w "Maji w ogrodzie" widziałam taki płyn - nazywa się rosahumus i on wzbogaca glebę w potrzebne minerały, Dorotko będziesz go stosowała?
Pytam dlatego, że w tym odcinku mówili, że jest to niezbędne przy zakłądaniu nowych nasadzeń.

Zresztą napisz kochana co będziesz robiła dalej, bo zapowiada się bardzo ciekawie
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies