Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

kasik778 20:20, 25 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Piękne kanciki, szczerze podziwiam
A co planujesz posadzić?
____________________
zbigniew_gazda 21:10, 25 sie 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11160
Dorotko zobacz u mnie - pokazałem kulę z jałowca ( nie z cisa ) . Ania ma też jałowiec. Pozdrawiam i pięknego ogrodu Ci życzę.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
moni 21:13, 25 sie 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
witam w klubie ja też tak chciałam szybko szybko teraz teraz ale guzik z tego jak zwykle pieniądze grają pierwsze skrzypce bo pomysłów to mi nie brak.
____________________
Mona
Dorka 21:38, 25 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
iza_1611 napisał(a)
Ojej z tego wszystkiego zapomniałam Cię zapytać co będziesz teraz robić?

Chodzi mi o to, że ja nigdy nie robiłam nowej rabaty nie wiem kompletnie jak się to robi....
Teraz już można sadzić nowe roślinki?

Kiedyś w "Maji w ogrodzie" widziałam taki płyn - nazywa się rosahumus i on wzbogaca glebę w potrzebne minerały, Dorotko będziesz go stosowała?
Pytam dlatego, że w tym odcinku mówili, że jest to niezbędne przy zakłądaniu nowych nasadzeń.

Zresztą napisz kochana co będziesz robiła dalej, bo zapowiada się bardzo ciekawie


Dzięki Izuś, cieszę się, że Ci się podoba (przypominam sobie jak dopiero rozmawiałyśmy o robieniu rabat ) a tu już coś zrobione roślinki te w doniczkach nowe możesz sadzić praktycznie cały czas byle nie w upał, te wszystkie ulepszacze są fajne ale przy takiej ilości sadzenia nie dam rady finansowo, w każdy dołek wystarczy dać dobrej ziemi i pilnować wilgotności i to też powinno wystarczyć. Przecież kiedyś nie było takich bajerów i rośliny też się przyjmowały ojojoj kochana tyle bym chciała posadzić, że już się pogubiłam w tych marzeniach ale powoli będę obsadzać po kolei kawałki i kiedyś skończę będę na bieżąco pokazywać co uda mi się zrobić i oczywiście Ciebie też będę naciskać nie jestem ekspertem ale jeśli tylko będę mogła to pomogę, buziaki
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 22:01, 25 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Kasiu, miło Cię widzieć i dziękuję. Mam tyle miejsca do obsadzenia, że naprawdę strasznie się pogubiłam co i gdzie będzie pasować. Bardzo dużo o tym myślę

Zbyszku, dziękuje i pozdrawiam Cię serdecznie

Moni, jest prawie dokładnie tak jak piszesz - niestety pieniądze to podstawa ale moja refleksja przy kopaniu była taka, że jest tyle ładnych roślin iż nie do końca wiem, co z czym mogę połączyć żeby było ładnie. Inspiracje u Danusi też było tyle, że dla laika to większy problem niż dla profesjonalisty ale chyba dam sobie radę, przynajmniej będę próbować. No i zazdroszczę Ci, że masz tyle pomysłów bo jesteś krok dalej niż ja pozdrawiam
____________________
Dorota Białołęka
moni 22:02, 25 sie 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Ja też jak czegoś nie mogę i nie jest tak jak chcę denerwuję się że nie mam tego ogrodu jak z zdjęć.
____________________
Mona
monteverde 23:55, 25 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dorka cześć jestem z rewizytą, widzę przez te "nowe rabaty" ogromne zacięcie do pracy, przecież takie przewracanie darni łopata to męska praca, nie szalej dziewczyno masz już plan co będziesz tam sadzila? z planowania to ja nie za bardzo ale jakbyś miała jakiś problemz roślinami to śmialo jak będę mogła zawsze pomogę, no i będę zaglądała jak przebiegają prace, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Tess 05:18, 26 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Rany, Dorka! Ale kawał roboty zrobiłaś!
No, szacun

A jakie rośliny planujesz podosadzać?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
mallwinka 07:30, 26 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
jesteś niesamowita!!!
Już ja wiem jak się umęczyłaś!
Oczami wyobraxni juz widze jak u ciebie bedzie bajecznie.
____________________
Mallwinkowo
Lena 07:36, 26 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Dorka witaj

Masz śliczny dom,karpiówka to klasyka !!!
Otaczjąca zieleń bardzo ładna i zobaczysz jak obsadzisz rabaty będzie pięknie.
Podziwiam za mozolną pracę ale kształt wyszedł super
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies