Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » MIKRO ogród - czyli 1 m2 nagrzanego betonu

Pokaż wątki Pokaż posty

MIKRO ogród - czyli 1 m2 nagrzanego betonu

agata_chrosc... 21:20, 26 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
beta, ja Cie proszę! Mówi się zazdroszczę. Skąd to zazdraszczam sie przyplatało? Wszyscy tylko zazdraszczają? To juz nie można normalnie zazdrościć? Tylko sie nie obraź bo ja żartuję Chociaż... jakbyś napisała zazdroszczę to w sumie nie byłoby źle
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 09:45, 27 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
no dobra, juz sobie pisz zazdraszczam czy zazdroszczuje czy zazdroszczywam czy zazdroniam czy jak tam sobie chcesz, tylko się odezwij
____________________
ogród w Holandi
Juzia 16:08, 27 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38614
hehehe
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beta 21:01, 27 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
agata_chroscicka napisał(a)
no dobra, juz sobie pisz zazdraszczam czy zazdroszczuje czy zazdroszczywam czy zazdroniam czy jak tam sobie chcesz, tylko się odezwij



Agatko

Mistrz Miodek byłby z Ciebie dumny

stoisz na straży naszego pięknego języka i nic nie umknie Twej uwadze

pewnie że się odezwę i jeszcze nie raz będę zazdraszczać

buziaki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
agata_chrosc... 22:04, 27 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
no to dobrze Musze sprawdzić co to jest ta zazdraszcz. Może to cos fajnego, a ja w nieświadomości zyję?
____________________
ogród w Holandi
beta 22:10, 27 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
agata_chroscicka napisał(a)
no to dobrze Musze sprawdzić co to jest ta zazdraszcz. Może to cos fajnego, a ja w nieświadomości zyję?


____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Diana 22:44, 27 wrz 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ozz napisał(a)
Witam wszystkich zaglądających w nieco ,,zapuszczonym" chwastem zapomnienia wątku

Tess - mój balkon jest z gumy niestety moja doba nijak nie chce powtórzyć tego fenomenu, niezależnie jak bardzo staram się w nią powciskać rozmaite zajęcia... no nie chce się rozszerzyć... jest tyle rzeczy do zrobienia... chyba, że kosztem snu, ale ja tak kocham spać

Kukliku- maluj koniecznie, najlepiej zanim wsadzisz mój zamysł był taki, by je na biało pociągnąć, ale czasowo na razie nic z tego

Agatko - oj się zdziwisz jak kiedyś pokażę to ,,kubańskie" - używam do mięsa, do sałatki, na kanapkę zamiast szczypiorku... ma intensywny aromat coś między rozmarynem i oregano, a rośnie jak głupie.
Drzewko szczęścia - do szczęścia, potrzebuje: mało ziemi, sporo słońca (choć daje radę też w innych warunkach) i podlewania jak się czasem przypomni (nie lubi być zalewane). Służy mu też wystawianie latem na zewnątrz - wtedy szaleje ze wzrostem, a brzeg liścia, aż się robi czerwony z radości

Abiko - na Zieloną

Diano - witam Ciebie i twą hiszpańską opaleniznę

A dla wszystkich, którym się zdarza tu zaglądnąć, taki oto widoczek (ponownie, pałac w Kowarach):


Relacje z wycieczek po Szlaku Pałaców i Ogrodów zostawiam na długie, zimowe wieczory


fajne ujęcie
oczywiście te donice, jak również płot są rewelacyjne............donice to chętnie bym przygarneła jakby kto chciał oddać ,haaha
MilenaP 18:06, 28 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
zaglądam, a tu ruch jak w ulu cudne maleństwa Ci się przyplątały!!!!!!
____________________
Milena - zielonastrefa
ewalm 18:19, 28 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
beta napisał(a)

no dobra, juz sobie pisz zazdraszczam czy zazdroszczuje czy zazdroszczywam czy zazdroniam czy jak tam sobie chcesz, tylko się odezwij



Agatko

Mistrz Miodek byłby z Ciebie dumny

stoisz na straży naszego pięknego języka i nic nie umknie Twej uwadze



Agata stoi na straży, bo ma u siebie w Holandii deficyt polskiego.
Ja się ostatnio ucieszyłam nawet, jak usłyszałam w sklepie "ku...a" z daleka, od swojskich budowlańców pracujących na obczyźnie, którzy nie mogli podjąć decyzji w sprawie bułek na zagrychę. Niby nieładne, ale chociaż po polsku.

Ozz - wrzosy bardzo fajne.
____________________
Ogródek na trzy lata
Martek 18:33, 28 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Sen tak naprawdę nie zależy od nas tylko od krążenia ,stopnia zmęczenia ,pogody i wielu innych czynników .Jeden jest wypoczęty po 4 godzinach snu inny musi mieć 8 .
Zaleca się spanie około 7 godzin,ale często bogatym ,napędzającym biznes tak zwanym ciągnącym za mniejsze,większe sznurki to nie na rękę .Najlepiej jakby człowiek pracował godzin 18 ,a z resztą czasu niech sobie robi co chce .To tak o tym dlaczego nie można się wyspać.
Natomiast ,żeby nie było ,że ja to gdzieś wyczytałam.Sama potrzebuję 7 godzin snu ,ale w okresie wiosenno-letnim jak nie jestem zmęczona jakimiś cięższymi pracami w domu tego snu potrzebuję wyraźnie mniej .Kładę się około godzin 2 -ej bo pytluję na ogrodowisku i często budzi mnie wschód słońca przy zakrytych zasłonach .Nie wiem czemu tak się dzieje,ale z pewnością tak wpływa na mnie słońce i chyba wyższe ciśnienie .
Spotykam się z takim niezrozumieniem jesienią i zimą ,że do 7 chociaż muszę pospać ,że nie powiem
Dobrze czasem gdzieś wyczytać,że są podobni ludzie !
Sorry za moje "trzy grosze"
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies