Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Mala_Mi 17:20, 08 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Romka nie było cebuli w dwóch sklepach... jutro jadę do innych...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
JulkAd 20:38, 08 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Sylwia na to święto i ja kwiatka dorzucę, a co...nie mogę?

____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
iwonaz 07:36, 09 mar 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Ewa4 napisał(a)
Też mniałam takie widoki i jak kupiłam działkę w szczerym polu sprzedający obiecał że nikt się koło mnie nie wybuduje niestety mineły 4 lata i stoi obok mnie dom w surowym stanie.pozdrawiam


Wiem o czym mówisz, jak myśmy kupowali działkę to w gminie urbanistka nas zapewniała, że za nami nikt się nie wybuduje, bo linia wodociągu...bo strefa ochronna cholernych wiatraków...a już po roku tej szczęśliwej samotni pojawił się pierwszy dom, przyklejony prawie do ogrodzenia a potem drugi. Profesjonalizm urzędników albo układziki z wójtem, i tyle z tej przestrzeni zostało a wybieraliśmy długo żeby miejsce było idealne, i wydawało się że dopełniliśmy wszelkich starań, co z tego jak ludzie oszukali. Zostały tylko zdjęcia.

Życzę Ci Romciu, żebyś te przestrzenie posiadła na zawsze
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
romka 08:44, 09 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515

safikey napisał(a)
Sylwia napisałam już na blogu budowlanym, że miło Cię tutaj znaleźć!!!
będę podglądać również z Lubelszczyzny
słoneczna odessa

Witaj! fajnie, że jesteś, a ja Ci życzę żebyś miała co podglądać


Pszczelarnia napisał(a)
Romko, nie powiem, że byłam u Ciebie, bo chyba nie byłam. Ale spotkałyśmy się u Karoli?
Obejrzałam 20 stron wątku. I muszę powiedzieć, że: kocham lubelskie, podoba mi się bryła Twojego domu, studiowałaś w Krakowie, do którego ja tęsknie z Wrocławia wybywałam, bo taka była moda na Kraków, by po latach przekonać się, że mi minęło. Że Twoja historia niby podobna do innych - jest całkowicie inna.
Tyle na dziś. Zajrzę jutro dooglądam i doczytam.


Witaj Ewuniu! u mnie czytać nie ma co za wiele jeszcze, wszystko w powijakach jeszcze najgorsze jest to, że ja wciąż w taki rozkroku jestem, i nie wiem co począć z tym moim ogrodem, bo bardzo podobają mi się ugładzone ułożone ogrody, ale serce chyba mówi, że kwietna łąka i skansenowe klimaty o wiele mu bliższe bądź tu mądry.....


Kindzia napisał(a)
Kwiatuszek na Dzień Kobiet


bardzo dziękuję na Ciebie to zawsze można liczyć!!!

GosiaJoanna napisał(a)
Przyjmij życzenia Babo kochana
od drugiej baby z samego rana.
Niech dzień cały będzie radosny
bądź zdrowa Babo -aby do wiosny!
Szczęścia życzę Tobie, sobie
i kobietom na całym globie!
By marzenia się spełniały
a Nas chłopy wyręczali!
My dziś drinki i kaweczki
NASZE ŚWIĘTO DZIŚ BABECZKI!!!

dziękuję Gosiu, poza życzeniami i kwiatkiem ucieszył mnie widok Twojej roześmianej buzi, śliczne nasz to zdjęcie!!!


irena_milek napisał(a)
Romka, przeczytałam pierwszy post, czyli wstęp....cudowny

Irenko prawda póki co jest taka, że w moim wątku to mi tylko wstęp wyszedł trzymaj kciuki, żeby z ogrodem też tak było
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
romka 08:45, 09 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Juleczko dzienx ja wczoraj zabiegana byłam, więc nawet święta nie miałam czasu poświętować
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
romka 08:46, 09 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
iwonaz napisał(a)


Wiem o czym mówisz, jak myśmy kupowali działkę to w gminie urbanistka nas zapewniała, że za nami nikt się nie wybuduje, bo linia wodociągu...bo strefa ochronna cholernych wiatraków...a już po roku tej szczęśliwej samotni pojawił się pierwszy dom, przyklejony prawie do ogrodzenia a potem drugi. Profesjonalizm urzędników albo układziki z wójtem, i tyle z tej przestrzeni zostało a wybieraliśmy długo żeby miejsce było idealne, i wydawało się że dopełniliśmy wszelkich starań, co z tego jak ludzie oszukali. Zostały tylko zdjęcia.

Życzę Ci Romciu, żebyś te przestrzenie posiadła na zawsze


Iwonko, zasmucająca ta historia, którą opowiedziałaś ... ja się obawiam że kiedyś u nas pewnie też tak będzie... ale póki co cieszę oczy i serce
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
JulkAd 09:01, 09 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Miłego dzionka Sylwia, jak taki zaśnieżony, to niech chociaż wesoły będzie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Urszulla 13:09, 09 mar 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Pozdrawiam Cię i życzę spokojnego weekendu, pisałaś że odśnieżasz
Znowu się będziemy powtarzać- byle do wiosny.
Ja też chciałam wysiewać ale się wstrzymuję jak mrozy miną
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Mala_Mi 20:30, 09 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Się nie bawię.. nigdzie nie udało mi się kupić cebuli Jedną paczkę kupować przez internet??? Bedę szukać dalej
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
romka 22:02, 09 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
asc napisał(a)
Się nie bawię.. nigdzie nie udało mi się kupić cebuli Jedną paczkę kupować przez internet??? Bedę szukać dalej


kurcze, a ja zawsze myślałam że to ja na końcu świata mieszkam i nic tu nigdzie nie ma
daj adres to Ci wyślę
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies